Freespiny na automatoch

Freespiny na automatoch

Piatkové bonusy v DOXXbet kasíne

Piatkové bonusy v DOXXbet kasíne

Využite piatkové bonusy v DOXXbet kasíne. V čase akcie - od 00:00 hod. do 23:59 hod. - pretočte aspoň 100 EUR a ak sa vám to podarí, získate 50 pretočení zadarmo alebo bonus 5 EUR.

DOXXbet
100 voľných zatočení

100 voľných zatočení

SynotTip si pre svojich hráčov pripravilo zaujímavú akciu. Zahrajte si každý deň od stredy do nedele vybranú hru aspoň za 10 EUR a na konto vám pribudne 20 freespinov. Spolu môžete získať 100 freespinov. Do akcie sú zapojené hry Pirates Run, Toro Wilds Reel, Super Wild 27, Madam Lucky a Diamond Fever.

SYNOT TIP
Stredajšia divočina s 20 otočkami zdarma

Stredajšia divočina s 20 otočkami zdarma

Zapojte sa do divokej prestrelky v podsvetí, na pirátskej lodi, alebo v steampunkovom svete a získajte počas nej ako lup 20 freespinov. Stačí splniť jednoduchú úlohu, ktorou je 100 zatočení na hrách Gangster world (Apollo), Corsair Queen alebo The Wild Job (Synot) a dostanete 20 voľných zatočení s hodnotou otočky 0,2€ do hry Firebird Double27. Bonusové ponuky sú tu každý deň, tak využite tú dnešnú a zajtra sa mrknite na ďalšiu.

OlyBet
Vyskúšajte si nové hry a získajte 20 freespinov

Vyskúšajte si nové hry a získajte 20 freespinov

Doprajte si dnes chvíľu v OlyBet online kasíne na poroztáčanie valcov novučičkých automatov od dodávateľa Adell, ako je Secret of the Castle II, 8+Gems, Africa Wild, Durancia, či Burning Fruits a v momente keď na nich pretočíte 50€ dostanete ako darček 20 free spinov na Firebird Double 27 v hodnote 0,5€/spin. Príďte sa teda dnes zabaviť na novinkách v OlyBete a získajte popri výhrach v nich aj spomínanú odmenu.

OlyBet
120 000 eur vo Fortuna turnajoch

120 000 eur vo Fortuna turnajoch

V online kasíne Fortuna sa môžete zapojiť každý deň počas septembra do turnajov, ktorých celková dotácia je 120 000 eur.

Fortuna
Freespiny v Kajotwin na privítanie

Freespiny v Kajotwin na privítanie

Získajte 33 free spinov za plne aktívny účet na kajotwin.sk. Stačí sa zaregistraovať, overiť svoju identitu a odohrať 10 zatočení za reálne peniaze. Ako odmenu získate 33 zatočení úplne zadarmo. S týmito free spinmi môžete vyhrať skutočné výhry na automatoch ako aj atraktívne Jackpoty!

Kajotwin

Freespiny, voľné pretočenia, či otočky zadarmo sú dnes najobľúbenejším bonusom na online automatoch. Sú jednoduché, okamžite aplikovateľné, hráč sa pri nich zabaví a hneď vidí ich dopad. Existuje niekoľko typov freespinov. Najčastejšie sa vyskytujú Freespiny ako bonusová hra priamo v konkrétnych automatových hrách, no pretočenia zadarmo môžete získať aj ako bonus od kasína, ktorý následne využijete na konkrétnom online slote alebo na hre podľa svojho uváženia.

Freespiny ako bonus v automatových hrách

Pri tomto type bonusu princíp funguje tak, že po vytočení špeciálnej kombinácie symbolov, zväčša 3 Scatter symbolov, vstúpite do bonusovej hry s určitým počtom pretočení zdarma. Niekde je počet bezplatných spinov obmedzený, inde ich môžete získavať donekonečna. Často je možné získať ďalšie freespiny aj pri točení spinov zdarma.

Freespiny ako bonus od kasína

Freespiny môžete získať aj ako bonus, ktorý vám pridelí samotné kasíno. Niekde ide o súčasť registračného bonusu, inde ako odmena za hranie či za vernosť. Veľmi často sú freespiny využívané aj ako výhry v kasínových turnajoch. Takéto bezplatné zatočenia bývajú buď naviazané na jeden konkrétny automat, prípadne na niekoľko automatov od toho istého dodávateľa.

V prípade, že bezplatné pretočenia získate, využite ich čo najrýchlejšie, veľmi často bývajú totiž časovo obmedzené.

Hracie automaty