Freespiny na automatoch

Freespiny na automatoch

Freespiny, voľné pretočenia, či otočky zadarmo sú dnes najobľúbenejším bonusom na online automatoch. Sú jednoduché, okamžite aplikovateľné, hráč sa pri nich zabaví a hneď vidí ich dopad. Existuje niekoľko typov freespinov. Najčastejšie sa vyskytujú Freespiny ako bonusová hra priamo v konkrétnych automatových hrách, no pretočenia zadarmo môžete získať aj ako bonus od kasína, ktorý následne využijete na konkrétnom online slote alebo na hre podľa svojho uváženia.

Freespiny ako bonus v automatových hrách

Pri tomto type bonusu princíp funguje tak, že po vytočení špeciálnej kombinácie symbolov, zväčša 3 Scatter symbolov, vstúpite do bonusovej hry s určitým počtom pretočení zdarma. Niekde je počet bezplatných spinov obmedzený, inde ich môžete získavať donekonečna. Často je možné získať ďalšie freespiny aj pri točení spinov zdarma.

Freespiny ako bonus od kasína

Freespiny môžete získať aj ako bonus, ktorý vám pridelí samotné kasíno. Niekde ide o súčasť registračného bonusu, inde ako odmena za hranie či za vernosť. Veľmi často sú freespiny využívané aj ako výhry v kasínových turnajoch. Takéto bezplatné zatočenia bývajú buď naviazané na jeden konkrétny automat, prípadne na niekoľko automatov od toho istého dodávateľa.

V prípade, že bezplatné pretočenia získate, využite ich čo najrýchlejšie, veľmi často bývajú totiž časovo obmedzené.

Hracie automaty