Freespiny na automatoch

Freespiny na automatoch

10 free spinov s prémiou

10 free spinov s prémiou "Kolotoč"

Aká denná prémia vás čaká v Olybete túto nedeľu? V akcii pod názov Kolotoč získate 10 voľných po 0,15€ , ak si v tento deň zahráte automaty z ponuky OlyBetu v rovnakom počte i hodnote na ľubovoľnom automate. Ak teda otočíte valce vášho obľúbeného automatu aspoň 10 krát v 15 centových spinoch, môžete si následne užiť spomínané otočky v hre Ultimate Hot od dodávateľa EGT (Amusnet).

OlyBet
105 000 freespinov v Mystery balíčkoch

105 000 freespinov v Mystery balíčkoch

V DOXXbet prebieha od 14.4. do 13.5. jedinečná akcia. Každý predĺžený víkend (piatok až nedeľa) kasíno rozdá štedré bonusy na hry od Playtech. Mystery balíček ukrýva 7 500 freespinov v hodnote 750 EUR na každý deň trvania tejto akcie. Spolu sa rozdelí hráčom až 105 000 freespinov.

DOXXbet
10 gangsterských freespinov v Eurogolde

10 gangsterských freespinov v Eurogolde

Vžite sa do role gangstra s populárnym krimi automatom Gangster World od Apolla a to dokonca zadarmo - s voľnými otočkami od online kasína EUROGOLD. K desiatke točení sa tam dostanete splnením jednoduchej podmienky, ktorou je vykonanie vkladu na hráčske konto v hodnote min.10€. Otočky môžete takto získať každý jeden deň. Tak si choďte aj po tie dnešné!

EuroGold
Spinobranie vo Fortune

Spinobranie vo Fortune

V online kasíne Fortuna prebieha od pondelka 29. mája do nedele 4. júna akcia s názvom Adell Spinobranie, v ktorej môžete získať 100 freespinov každý deň. Nepremeškajte túto jedinečnú príležitosť.

Fortuna
Chyťte puky a máte 50 freespinov

Chyťte puky a máte 50 freespinov

OlyBet má pre vás úplne novú výzvu - Chytaj Puky, vďaka ktorej môžete získať až 50 voľných točení do jednej zo super hier (Respin Joker, Fruit Awards alebo Firebird Double 27). Pukmi sa v tomto prípade rozumie uhranie výhry v hodnote 10 násobku stávky na ľadových hrách Dicey Fruits, Blazing Ice a Cold & Hot. Tak sa poďte zabávať, získavať výhry a s nimi aj otočky zdarma!

OlyBet

Freespiny, voľné pretočenia, či otočky zadarmo sú dnes najobľúbenejším bonusom na online automatoch. Sú jednoduché, okamžite aplikovateľné, hráč sa pri nich zabaví a hneď vidí ich dopad. Existuje niekoľko typov freespinov. Najčastejšie sa vyskytujú Freespiny ako bonusová hra priamo v konkrétnych automatových hrách, no pretočenia zadarmo môžete získať aj ako bonus od kasína, ktorý následne využijete na konkrétnom online slote alebo na hre podľa svojho uváženia.

Freespiny ako bonus v automatových hrách

Pri tomto type bonusu princíp funguje tak, že po vytočení špeciálnej kombinácie symbolov, zväčša 3 Scatter symbolov, vstúpite do bonusovej hry s určitým počtom pretočení zdarma. Niekde je počet bezplatných spinov obmedzený, inde ich môžete získavať donekonečna. Často je možné získať ďalšie freespiny aj pri točení spinov zdarma.

Freespiny ako bonus od kasína

Freespiny môžete získať aj ako bonus, ktorý vám pridelí samotné kasíno. Niekde ide o súčasť registračného bonusu, inde ako odmena za hranie či za vernosť. Veľmi často sú freespiny využívané aj ako výhry v kasínových turnajoch. Takéto bezplatné zatočenia bývajú buď naviazané na jeden konkrétny automat, prípadne na niekoľko automatov od toho istého dodávateľa.

V prípade, že bezplatné pretočenia získate, využite ich čo najrýchlejšie, veľmi často bývajú totiž časovo obmedzené.

Hracie automaty