Freespiny na automatoch

Freespiny na automatoch

Vyskúšajte nové hry v Niké

Vyskúšajte nové hry v Niké

Ponuka Sveta hier Niké sa opäť rozrástla. Toto kasíno do nej najnovšie zaradilo 10 noviniek od nového providera Q-Logic. Najnovšie si tu tak môžete zahrať sloty 81 Plus, Bill Blitz, Double 27, Grand 81, Mystery Joker, Octopus Game, Scarab Gold, Tetrisreels 81, Tropic Island, a Wild Multireels 256. Ktorú hru si idete vyskúšať ako prvú?

Niké
Mystery balíček v DOXXbete

Mystery balíček v DOXXbete

Online kasíno DOXXbet si pre svojich hráčov pripravilo akciu s názvom Mystery balíček s bonusom 3 000 EUR. Tento balíček ukrýva 1 250 EUR v hotovosti a 17 500 EUR vo freespinoch. Ak si to rozmeníme na drobné, kasíno rozdá 5 balíčkov v peňažnej cene 50 EUR, 50 balíčkov v peňažnej cene 10 EUR, 100 balíčkov v peňažnej cene 5 EUR, 250 balíčkov s 20 freespinami, 500 balíčkov s 10 freespinami a 1500 balíčkov s 5 freespinami.

DOXXbet
Každodenné hokejové freespiny

Každodenné hokejové freespiny

SLOV-MATIC online kasíno má pre svojich hráčov nachystanú hokejovú slávnosť, teda fiestu, plnú free spinov. Každý deň, v termíne od 12.5. až do 26.5. môžete pootvoriť jedno okienko ich hokejového kalendára za ktorým sa budú ukrývať špeciálne ponuky na zisk voľných zatočení do top hier kasína. Dnes (16.5.) v ňom napríklad nájdete až 25 freespinov za pretočenie aspoň 70 eur na valcových hrách od Apollo games.

Slovmatic
Novinkové turnaje o free spiny na eTIPOS.sk

Novinkové turnaje o free spiny na eTIPOS.sk

Zapojte sa v online TIPOS kasíne do Novinkových turnajov. Dotácia turnajov je 2 300 free spinov a do turnajov sú zaradené nové vybrané nové automaty. Príjemnú zábavu a veľa šťastia.

TIPOS
Majstrovstvá v Tipsport kasíne

Majstrovstvá v Tipsport kasíne

Získajte v Tipsport online kasíne každý deň o 10. mája až do 26. mája 2024 atraktívne bonusy v akcii "Majstrovstvá v kasíne." Vybojovať si môžete množstvo free spinov a bonusov do hry. Prajeme príjemnú zábavu!

Tipsport
Freespinový deň so slovenským hokejom

Freespinový deň so slovenským hokejom

Dnes (13.5.) sa určite treba zastaviť v online kasíne SLOV-MATIC, kde môžete poľahky získať až dva balíky freespinov za vklad aj pretáčanie. Popri ich hokejovej fieste kde máte možnosť získať 30+20 freespinov je pre vás pripravená ešte jedna akcia pri príležitosti blížiaceho sa zápasu USA vs. SLOVENSKO, a to v čase od 16:00 do 19:00 hod. Vďaka nej môžete za vklad s promokódom: usasvk50 získať balík a6 50 spinov do populárneho slotu Respin Joker. Ďalší v počte 40 spinov potom za pretočenie aspoň 120 eur na Synot hrách a k dispozícii budú v pekelnom slote Hell Mania (Synot). Tak si skočte po ne!

Slovmatic
Hokejový kalendár v SynotTipe

Hokejový kalendár v SynotTipe

Zažite spolu s online kasínom SynotTip napínavé chvíle počas zápasov MS v hokeji a vychutnajte si Majstrovský kalendár plný bonusov. Čakajú vás Voľné tikety, Freespiny, Nočné turnaje alebo Pokrové Freeroll turnaje.

SYNOT TIP
Freespiny v Kajotwin na privítanie

Freespiny v Kajotwin na privítanie

Získajte 33 free spinov za plne aktívny účet na kajotwin.sk. Stačí sa zaregistraovať, overiť svoju identitu a odohrať 10 zatočení za reálne peniaze. Ako odmenu získate 33 zatočení úplne zadarmo. S týmito free spinmi môžete vyhrať skutočné výhry na automatoch ako aj atraktívne Jackpoty!

Kajotwin

Freespiny, voľné pretočenia, či otočky zadarmo sú dnes najobľúbenejším bonusom na online automatoch. Sú jednoduché, okamžite aplikovateľné, hráč sa pri nich zabaví a hneď vidí ich dopad. Existuje niekoľko typov freespinov. Najčastejšie sa vyskytujú Freespiny ako bonusová hra priamo v konkrétnych automatových hrách, no pretočenia zadarmo môžete získať aj ako bonus od kasína, ktorý následne využijete na konkrétnom online slote alebo na hre podľa svojho uváženia.

Freespiny ako bonus v automatových hrách

Pri tomto type bonusu princíp funguje tak, že po vytočení špeciálnej kombinácie symbolov, zväčša 3 Scatter symbolov, vstúpite do bonusovej hry s určitým počtom pretočení zdarma. Niekde je počet bezplatných spinov obmedzený, inde ich môžete získavať donekonečna. Často je možné získať ďalšie freespiny aj pri točení spinov zdarma.

Freespiny ako bonus od kasína

Freespiny môžete získať aj ako bonus, ktorý vám pridelí samotné kasíno. Niekde ide o súčasť registračného bonusu, inde ako odmena za hranie či za vernosť. Veľmi často sú freespiny využívané aj ako výhry v kasínových turnajoch. Takéto bezplatné zatočenia bývajú buď naviazané na jeden konkrétny automat, prípadne na niekoľko automatov od toho istého dodávateľa.

V prípade, že bezplatné pretočenia získate, využite ich čo najrýchlejšie, veľmi často bývajú totiž časovo obmedzené.

Hracie automaty