Automaty podľa valcov

Automaty podľa valcov

Na počte valcov hracích automatov záleží

Hovorí sa, že na počtoch vždy záleží, a pri online hracích automatoch tomu nie je inak. Teda aspoň u väčšiny hráčov. Našťastie to autori online slotov vedia a tak vo svoji portfóliách majú hneď výherné automaty s viacerými počtami valcov. Predsa len, je dobré, keď máte pestré možnosti na výber.

Praotec všetkých dnešných slotov, teda aj tých, na ktorých krútite valcami online, mal 3 valce. A tento počet je stále rovnako obľúbený aj dnes. Ak preferujte svižnú hru s nie úplne vysokým počtom bonusov a viac ako na vizuále vám záleží na svižnej hre, trojvalcové automaty budú pre vás ideálne.

Druhou alternatívou, dnes už azda aj početnejšou, sú online automaty s piatimi valcami. Päť valcov tvorcom trochu rozviazalo ruky a umožnilo im rozvinúť najmä bonusové funkcie (scatter a wild bonus). Firmy ako NETENT či Yggdrassil sú na takýchto slotoch schopné odrozprávať aj jednoduché príbehy. Preto ak sa radi hráte, asi budete hľadať práve päť točiacich sa valcov.

Troška opomínanou kategóriou sú štvorvalce. Nie je ich veľa, ale vždy keď sa k automatu so 4 valcami dostaneme, poteší nás. Je osviežením a vždy sa tešíme, ako sa vývojári vysporiadali s tým, aby bol slot rýchly, a zároveň ponúkal dostatočný počet bonusov či výherných línií. V ponuke kasín bývajú hracie automaty so štyrmi valcami trochu prehliadané, ale podľa nás neoprávnene. Vyskúšajte si nejaký a sme si istý, že ho hneď tak nevypnete.

Viacvalcové automaty, teda napríklad luxusné 6 valce či alternatívne sloty, kde je políčok na hracej ploche neúrekom, sú skôr výnimkami. No určitá kategória hráčov ich vyhľadáva. Myslíme si, že je to tým, že sa tieto kúsky podobajú mobilným hrám, na ktorých už veľa mladších hráčov vyrástlo. A tak si vlastne len prenášajú staršie návyky do kasínového sveta. Aspoň raz si však takéto sloty vyskúšajte aj vy, i keď vás možno až tak úplne nelákajú. Aspoň demoverzie zadarmo, pri ktorých nestratíte nič. Práve naopak, môžete len získať a objaviť úplne nový svet online hracích automatov.

Hracie automaty