5 valcové hracie automaty

5 valcové hracie automaty

Vstupný bonus: 7000 EUR

doxxbet logo

uvítací bonus podľa vlastného výberu až do výšky 7000€ + 250 zatočení zadarmo

Vstupný bonus: 1050 EUR

etipos.sk logo

Uvítací balíček až do 1 050 € + 280 free spinov

Vstupný bonus: 333 FS

fortuna logo

333 spinov na vybraných automatoch v kasíne

Vstupný bonus: 10000 EUR

synottip logo

Vstupný bonus za prvé 4 vklady až do 10 000€ + 640 free spinov

Vstupný bonus:
hranie bez rizika

olybet logo

OlyBet Lóve – možnosť hrať hodinu bez rizika

Vstupný bonus: 5000 EUR

doublestar logo

100% bonus k prvému vkladu až do 5 000 € + 555 free spinov

Prečítajte si tiež

Zobraziť všetky články

Najpočetnejšie päťvalce v každom kasíne

Automaty s piatimi valcami sú kráľovskou triedou online automatov. Hoci celý priemysel kedysi dávno začal, ako zábava na troch valcoch, dnes už aj v online kasínach prevládajú stroje, kde sa výherné symboly točia na pätici valcov.

5 valcov ponúka asi najlepší koktejl pomeru zábava/plynulosť vs. šanca na výhru. Vysoký počet výherných línií (243 Crystal Fruits), dostatok bonusov (Book of Secrets, Berryburst) a možnosť zasadiť do online automatu aj jednoduchý príbeh (Snow Wild and The 7 Features), spojený napríklad s lákavými minihrami (Blood Suckers II, Crazy Genie), je to na čo hráči počúvajú a čo majú radi.

Niet sa preto čo čudovať, že v bežnom kasíne v ponuke dominujú práve 5 valcové automaty. Nezriedka sú prepchaté nielen bonusmi priamo v hre, teda wild, scatter, či mystery bonusmi, ale sú doplnené aj o platformové bonusy či progresívne jackpoty, kde sa kumuluje výhra z viacerých automatov v kasíne. Prípadne umožňujú veľmi obľúbené obojstranné vyplácanie výhier.

Nevýhodou je, že niekedy sa na takomto type slotov stráca prehľadnosť, prípadne je hra na nich ťažkopádna a pomalá. Sem tam to tiež autori preženú so zložitosťou hry (Devil's Number). Na druhej strane, ak si chcete popri vyhrávaní peňazí, vychutnať aj hranie samotné, neexistuje asi lepšia alternatíva. Popularita hier s piatimi valcami hovorí jasne.

Hracie automaty