Aladdin and the Golden Palace

Aladdin and the Golden Palace

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Aladdin and the Golden Palace?

Aladdin and the Golden Palace sa skladá z 5 valcov, 3 riadkov a 20 fixne daných výherných línií.

Aká je téma hry Aladdin and the Golden Palace?

Aladdin and the Golden Palace je postavený na príbehu o Aladinovi a jeho čarovnej lampe, preto túto hru radíme medzi rozprávkové hracie automaty.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Scatter symboly spúšťajú freespiny, počas ktorých Wild symbol expanduje po celom valci.

Je možné v hre Aladdin and the Golden Palace získať freespiny?

Áno, po vytočení troch Scatter symbolov aktivujete 10 freespinov.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

V online slote Aladdin and the Golden Palace sú zakomponované 4 úrovne obľúbeného jackpotu Synot Progressive Bonus – Diamond, Gold, Silver a Bronze. No nemusia byť nasadené v kažom kasíne.

Ako vyhrať na hracom automate Aladdin and the Golden Palace?

Náš tip: Za vytočenie 5x symbolov Scatter získate okrem 10 freespinov aj 200-násobok stávky.

Vyskúšajte si výherný automat Aladdin and the Golden Palace zadarmo

Synot Progressive Bonus
Úroveň:
Diamond
9300 €
Úroveň:
Gold
28160 €
Úroveň:
Silver
220 €
Úroveň:
Bronze
48 €
TIPOS Synot Progressive Bonus

Príbeh Aladina a jeho čarovnej lampy

Máte radi automaty inšpirované filmami či rozprávkami? Je ich mnoho, no nejaký s Aladinovou čarovnou lampou ste už vyskúšali? Prednedávnom sme vám už priniesli recenziu hry Crazy Genie od Red Tiger no a dnes sa pozrieme na iný podobný kúsok. Príbeh chudobného chlapca, Džina z čarovnej lampy a prekrásnej princeznej Jazmíny inšpiroval autorov kasínových hier zo Synot Games k vytvoreniu dobrodružného online výherného automatu Aladdin and the Golden Palace. My sme sa na neho bližšie pozreli a teraz vám ponúkame pár dôležitých informácií. Hneď na úvod priznáme, že táto valcová hra stojí naozaj za vyskúšanie.

Pokiaľ máte radi na automatoch akciu, vzrušenie, príbeh a najmä dostatok bonusov, s  výherným automatom Aladdin and the Golden Palace ste na správnej adrese. Táto online mašinka obsahuje 5 valcov a 3 riadky. Čo sa týka výherných línií, tých je 20 a sú fixne dané. Výherné kombinácie musia pozostávať z minimálne troch rovnakých symbolov, začínať na prvom valci vľavo a pokračovať bez prerušenia smerom doprava.

Hrací automat Aladdin and the Golden Palace pôsobí z hľadiska grafiky veľmi príjemne. Ak autori chceli vizuálom evokovať pocit bohatstva a hojnosti, podarilo sa im to. Beztak už i samotný názov automatu k tomu podnecuje. Na valcoch sa točia symboly kartových znakov 10, J, Q, K a A. Tie majú v porovnaní so symbolmi charakterizujúce Aladinov príbeh nižšie odmeny. Na čo sa teda sústrediť? Za meče a truhlicu získate 2-, 4- a 20-násobok stávky, za čarovnú lampu a krásnu Jazmínu si prilepšíte o 2-, 8- a 30-násobok stávky, no a za symbol Aladina obdržíte 5-, 10- a 40-násobok stavenej sumy. Zdá sa vám to málo? Tak poďme na dva bonusové symboly.

Bonusy hry Aladdin and the Golden Palace

Na online hracom automate Aladdin and the Golden Palace pútajú pozornosť dva bonusové symboly. Džin je Wild symbolom a honosný palác Scatter symbolom. Za zobrazenie troch Scatter symbolov kdekoľvek na valcoch automaticky získate 10 freespinov. Navyše oba bonusové symboly dokážu vytvoriť samostatné výherné kombinácie s vysokými odmenami. Pri Wild symbole ide o 5-, 25- a 50-násobok stavenej sumy, za Scatter symbol obdržíte 2-, 20- a 200-násobok stávky. Wild symbol ako zvyčajne v pozícii žolíka supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii, no ukrýva v sebe ešte jednu dôležitú špeciálnu vlastnosť. Počas freespinovej hry expanduje. Čiže ak môže vytvoriť ďalšie výherné kombinácie, rozšíri sa na celý valec. Veľkým plusom je i fakt, že počas hry s voľnými pretočeniami môžete získať ďalšie a ďalšie freespiny. Neraz sa nám stalo, že sme mali k dispozícií trebárs 33 freespinov. Na automate navyše nechýba možnosť zdvojnásobiť svoju výhru, stačí kliknúť na funkciu Gamble (Risk) a pokúsiť sa uhádnuť farbu zakrytej karty.

Synot Progressive Bonus

Online slot Aladdin and the Golden Palace zahŕňa aj 4 úrovne čoraz viac populárneho jackpotu Synot Progressive Bonus – Diamond, Gold, Silver a Bronze. Pokiaľ sú v online kasíne nasadené, ich priebežné hodnoty sú zobrazené nad valcami. Aby ste niektorý z nich získali, záleží len od šťastia a náhody. Výhercom sa môže stať ktokoľvek a kedykoľvek bez ohľadu na výšku stávky.

Vzrušujúci automat Aladdin and the Golden Palace nájdete v slovenskom online kasíne eTipos.sk, kde je možnosť vyskúšať si ho aj úplne zadarmo. Nemusíte vykonať žiadnu registráciu či vklad. S príbehom o Aladinovej čarovnej lampe sa vyhrali autori zo Synot Games naozaj výborne, za čo im udeľujeme pochvalu. Navyše sa tento automat výborne hrá aj cez mobil.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Rozprávkový hrací automat
Online kasíno:
TIPOS
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty