Rozprávkové hracie automaty

Rozprávkové hracie automaty

Prečítajte si tiež

Zobraziť všetky články

Online výherné automaty s príbehmi z rozprávok

Rozprávky a hracie automaty? Znie to možno trocha zvláštne, no ak sa tieto dve záležitosti spoja, vznikne parádna kombinácia. Skúsení kasínoví hráči nám určite dajú za pravdu a nie je náhoda, že v ponukách takmer každého kasína sa vyskytuje nejaký ten hrací automat s rozprávkovým príbehom v hre.

Rozprávky si spájame predovšetkým s bezstarostnými časmi, kedy dobro vždy porazilo zlo. V takéto časy aj v dospelosti prakticky sníva každý z nás, a preto sú nám rozprávky blízke nielen cez vianočné sviatky, ale prakticky počas celého života. Je preto skvelé, že výrobcovia výherných automatov neúnavne rozširujú aj portfólio hier s rozprávkovou témou. V súčasnosti si v kasínach môžete zahrať množstvo rozprávkových hracích automatov. Je ich už toľko, že popravde nevieme, kde ani začať. Za všetky spomeňme napríklad online automat Snow Wild and The 7 Features, ktorý vznikol podľa predlohy svetovo známej rozprávky Snehulienka a sedem trpaslíkov. A musíme uznať že táto hra sa vývojárom z Red Tiger skutočne vydarila – moderné prevedenie, skvelá grafika a na mraky bonusov. Ďalším automatom, ktorý by sme vám uviedli ako inšpiráciu, je hrací slot Aladdin and the Golden Palace. Už z názvu určite tušíte na základe akej rozprávky vznikol tento automat. Áno, ide o príbeh o chlapcovi s kúzelnou lampou a konkrétne, pričom tento kúsok s parádnymi špeciálnymi funkciami pochádza z dielne výrobcu hier Synot Games. Tieto dva príklady z kúzelného sveta rozprávok sme vám uviedli ako malú ochutnávku. Týchto hier je neúrekom, stačí si len vybrať.

Vyskúšajte si rozprávkové hracie automaty zadarmo

Sme toho názoru, že každý hrací automat je fajn si vopred odskúšať. Výnimkou nie sú ani rozprávkové automaty, ktoré si môžete u nás zahrať na skúšku aj úplne zadarmo. Keď sa vám niektorý z nich zapáči a osvedčí, potom už môžete začať pokúšať šťastie v online kasíne aj za reálne peniaze.

Hracie automaty