SYNOT Games online automaty

Hracie automaty od SYNOT Games nájdete v kasínach

TIPOS logo

Vstupný bonus: 1050 EUR

Hraj v kasíne
DoubleStar logo

Vstupný bonus: 5000 EUR

Hraj v kasíne
Niké logo

Vstupný bonus: 50 FS

Hraj v kasíne
DOXXbet logo

Vstupný bonus: 7000 EUR

Hraj v kasíne
Tipsport logo

Vstupný bonus: 7777 EUR

Hraj v kasíne
Fortuna logo

Vstupný bonus: 333 FS

Hraj v kasíne
Slovmatic logo

Vstupný bonus: 3000 EUR

Hraj v kasíne
SYNOT TIP logo

Vstupný bonus: 10000 EUR

Hraj v kasíne
OlyBet logo

Vstupný bonus: 0 EUR

Hraj v kasíne

Prečítajte si tiež

Zobraziť všetky články

Aké hry má tento provider kasínovej zábavy v portfóliu?

V ponuke českého výrobcu hier Synot Games nájdete prevažne hracie automaty, no nechýbajú tu ani autentické rulety. Ide o providera s 30-ročnými skúsenosťami, ktorý pôsobí na mnohých trhoch, medzi ktorými nechýba ani Slovensko, Česko, Grécko, Poľsko, pobaltie, a mnoho ďalších krajín. V ponuke Synot Games je k dispozícií približne stovka skvelých kasínových hier.

Ktoré témy automatov tento výrobca preferuje?

Výrobca Synot Games nedáva do popredia žiadnu konkrétnu tému. Zahrať si tu môžete hracie automaty so symbolmi ovocia či drahých kameňov, rovnako ako hry s egyptským rukopisom, s drakmi a inými príšerami. Rovnako si tu na svoje prídu milovníci podmorského sveta, dobrodružstiev a inej zábavy na valcoch.

Ponúkajú hry od Synot Games aj špeciálne bonusové funkcie?

Áno, Synot automaty vo väčšine prípadov ponúkajú množstvo špeciálnych funkcií. V mnohých hrách môžete získať freespiny, re-spiny, násobitele výhier a rovnako je pri nich možné hrať aj o Synot Progressive Bonus. Neoddeliteľnými funkciami Synot hier sú funkcie Gamble a automatická hra.

Ako často sa objavujú v online automatoch od Synot Games free spiny?

Freespiny patria u hráčov medzi obľúbeného bonusy, čo si veľmi dobre uvedomujú aj vývojári zo Synot Games. Pretočenia zadarmo je možné získavať vo väčšine valcových hier, pričom k voľným otáčkam vám väčšinou dopomôžu Scatter symboly.

Čím sú Synot Games automaty špecifické?

V Synote si dávajú veľmi záležať na dizajne svojich hier a musíme potvrdiť, že sa im to aj patrične darí. Takmer všetky hry vás upútajú svojou grafikou, zvukom a jednoduchým ovládaním. Hry Synotu majú svoj typický rukopis, vďaka čomu nebudete mať problém ich odlíšiť od hier od iných výrobcov.

Ktoré hracie automaty od tohto providera by vám nemali ujsť?

Hracie automaty od Synot Games sa oplatí vyskúšať. Prakticky každý vám poskytne skvelý herný zážitok, no do pozornosti by sme vám chceli dať pár špeciálnych kúskov. Prvým je slot s názvom Book of Secrets, ktorý môžeme pokojne označiť za jednu z automatových legiend. Témou hry je staroveký Egypt, kde vám bude na 5 valcoch s 3 riadkami robiť spoločnosť archeologička Ivy, s ktorou sa vyberiete po stopách pokladov. Druhým slotom od Synotu, ktorý by ste určite mali vyskúšať medzi prvými, je novšia hra Skull Bonanza, ktorá ponúka skvelú kombináciu parádnej grafiky, svižnej hrateľnosti a štedrých bonusov. V ponuke Synot hier nájdete aj tie klasické ovocné. Jednou z nich je aj automat Respin Joker 81, ktorého plocha pozostáva zo 4 valcov, 3 riadkov a 81 výherných línií. Táto hra vás očarí svojou jednoduchosťou ako aj tým, že vďaka Wild symbolu vo výhernej kombinácii získate vždy re-spin, pričom výherné symboly ostatnú počas tohto točenie zafixované na svojom mieste.

Aké sú silné a slabé stránky online automatov Synot Games?

Synot hry patria medzi veľmi obľúbené kúsky mnohých hráčov. Ich silnými stránkami sú vizuál, jednoduché ovládanie a vo väčšine prípadov aj množstvo špeciálnych funkcií. Čo sa týka slabých stránok, tam veľmi nemáme čo vytýkať, a preto vám ich môžeme len a len odporučiť.
Hracie automaty