Reel Hot Respin

Reel Hot Respin

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Reel Hot Respin?

Reel Hot Respin sa skladá z 5 valcov, 3 riadkov a 30 výherných línií, ktorých počet si môžete nastaviť podľa seba.

Aká je téma hry Reel Hot Respin?

Reel Hot Respin je graficky prepracovaný ovocný výherný automat v retro štýle.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Automat má v sebe zabudované klasické Wild a Scatter symboly, ale aj freespiny a respiny.

Je možné v hre Reel Hot Respin získať freespiny?

Áno, naraz môžete získať až 20 voľných pretočení.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Na online slote Reel Hot Respin nájdete v mnohých kasínach jackpot Synot Progressive Bonus v 4 úrovniach – Diamond, Gold, Silver a Bronze.

Ako vyhrať na hracom automate Reel Hot Respin?

Náš tip: Za 5 Wild symbolov získate odmenu v hodnote až 10 000-násobku stavenej sumy.

Vyskúšajte si výherný automat Reel Hot Respin zadarmo

Synot Progressive Bonus
Úroveň:
Diamond
4909 €
Úroveň:
Gold
4294 €
Úroveň:
Silver
228 €
Úroveň:
Bronze
82 €
TIPOS Synot Progressive Bonus

Niečo pre milovníkov klasiky so zaujímavými bonusmi

Držíte sa radšej nohami pevne pri zemi alebo si pri riskovaní zvyknete z času na čas vyhodiť z kopýtka? Ak patríte skôr do tej druhej skupiny, zbystrite pozornosť. Na online automate Reel Hot Respin môžete riskovať „do aleluja“. Poslúžia vám na to rôzne bonusové cestičky, ktorými tento slot od Synotu len tak prekypuje.

Najprv však trochu základných faktov o štruktúre výherného automatu. Reel Hot Respin je vyskladaný z 5 valcov a 3 riadkov. Jeho plusom sú voľne nastaviteľné výherné línie. Hrať môžete maximálne s 30 paylines. Čo sa týka výherných kombinácii, tie platia v jednom smere zľava doprava, pričom začínať musia na prvom valci vľavo. Hoci automat obsahuje notoricky známe symboly (ovocie, BAR-y a Sedmičky), za pravovernú klasiku by sme ho neoznačovali. Môže za to najmä moderné grafické prevedenie a rovnako tak hudobný podklad.

Bonusy a respiny na Reel Hot Respin

Ako sa na hracom automate Reel Hot Respin prepracovať k atraktívnejším výhram? Nuž, využiť k tomu môžete hneď niekoľko bonusov a špeciálnych funkcií. Začali by sme Wild symbolom, ktorý nahrádza chýbajúci symbol vo výhernej kombinácii a navyše aj on sám vytvára výhernú kombináciu. Až 10 000-násobok stávky získate po tom, ako na valcoch vytočíte 5x divoký symbol. Ďalej je tu Scatter symbol, pomocou ktorého sa prešmyknete do hry s voľnými pretočeniami. Počas freespinov sú všetky výhry automaticky zdvojnásobené.

  • 2x Scatter symbol = 1-násobok stávky
  • 3x Scatter symbol = 5-násobok stávky + 10 freespinov
  • 4x Scatter symbol = 10-násobok stávky + 15 freespinov
  • 5x Scatter symbol = 50-násobok stávky + 20 freespinov

Oveľa väčší adrenalín a priestor na riskovanie ponúka funkcia Re-spin valcov. Natrafiť ste na ňu mohli napríklad aj na automate Royal Respin Deluxe. A o čo vlastne ide? Po každom dotočení môžete označiť jeden valec, ktorý sa roztočí. Ostatné štyri valce ostanú zafixované. Samozrejme, tento re-spin niečo stojí. Pod každým valcom máte za opätovné pretočenie zobrazený poplatok. Môže sa napríklad stať, že vytočíte 2x Scatter symbol a k zisku 10 freespinov vám už bude chýbať iba jeden. My sme v takýchto prípadoch neraz zariskovali a pretáčali valec dovtedy, kým sme na ňom potrebný tretí Scatter symbol nenašli. Vo freespinovej hre sme stratu minimálne dorovnali.

Ďalším nástrojom ako navýšiť výhry je obľúbená funkcia Gamble (Risk). Pokiaľ uhádnete farbu zakrytej karty, výhra sa automaticky zdvojnásobí. Nesprávny tip však znamená stratu. Ak chcete, aby hra mala spád, aktivujte si funkciu „autoplay“. Dá sa nastaviť aj na neobmedzené pretáčanie.

V etipos.sk kasíne aj so SYNOT Progressive Bonus

Dnešné moderné automaty majú v sebe zakomponované aj progresívne Jackpoty. Medzi hráčmi sú veľkým lákadlom, pretože nikto nevie, kedy padnú a kto ich získa. Diamond, Gold, Silver a Bronze sú 4 úrovne progresívnych jackpotov SYNOT Progresive Bonus a väčšina kasín so Synot hrami ich má implementované. Hrať o ne môžete aj na online slote Reel Hot Respin v kasíne eTipos.sk. Rozbijete ich? Všetko závisí iba od náhody. Jackpoty môžu de facto padnúť komukoľvek a kedykoľvek. Stačí iba točiť valcami.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
TIPOS
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty