Ovocné výherné automaty

Ovocné výherné automaty

Vstupný bonus: 7777 EUR

tipsport logo

Exkluzívny vstupný bonus až do výšky 7 777 € k prvému vkladu + 100 freespinov

Vstupný bonus: 777 EUR

kajotwin logo

100% bonus až 777 Eur k prvému vkladu a 33 free spinov za plne aktívny účet

Vstupný bonus: 10000 EUR

synottip logo

Vstupný bonus za prvé 4 vklady až do 10 000€ + 640 free spinov

Vstupný bonus: 5000 EUR

doublestar logo

100% bonus k prvému vkladu až do 5 000 € + 555 free spinov

Vstupný bonus:
hranie bez rizika

olybet logo

OlyBet Lóve – možnosť hrať hodinu bez rizika

Vstupný bonus: 50 FS

nike logo

50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke + ďalších 100 extra free spinov po pretočení 50€.

Prečítajte si tiež

Zobraziť všetky články

Online automaty plné šťavnatého ovocia na valcoch

Čo myslíte, ktorých hracích automatov je jednoznačne najviac? Asi to nebola ťažká otázka a mnohí z vás dozaista dobré viete, že najčastejšou témou valcových hier sú sloty s ovocím. Zrejme nie je hráč, ktorý si takýto typ automatov nezahral. Veď symboly ovocia boli umiestnené už do prvých retro mašiniek a tieto sloty sa budú tešiť obľube hráčov zrejme naveky.

Ostrieľanejší hráči si určite spomenú na časy, keď roztáčali tieto valcové hry v herniach, kde väčšina automatov bola taktiež na ovocnú nôtu. Časy sa menia, no chuť na ovocie u hráčov je rovnako silná, a preto aj v online kasínach majú tieto hry veľmi silné zastúpenie. Prakticky u každého providera nájdete množstvo takýchto hier, pričom niektorí sa špecializujú prakticky výhradne len na ovocné sloty. Vyskúšať všetky tieto ovocníčkové hry je prakticky nemožné kvôli ich veľkému množstvu, navyše neustále pribúdajú ďalšie a ďalšie ako huby po daždi. Pred výberom je dobre sa zamerať na to, či hľadáte 3-valcové, 4-valcové či 5-valcové automaty, rovnako aj na tom, či obľubujete jednoduché hry s rýchlym spádom alebo s množstvom špeciálnych funkcií.

Odporučiť niektoré sloty je veľmi náročné aj z našej pozície, no skúsime vám uviesť pár príkladov hier, ktoré patria u hráčov medzi obľúbené kúsky. Ako prvý vám dávame do pozornosti automat FruitiX od výrobcu Synot Games. Ide o jednoduchú 5-valcovú hru s 10 fixnými výhernými líniami Wild symbolom a Scatter symbolom. Ďalšou obľúbenou ovocnou hrou je aj Amusnet automat 100 Super Hot. Táto hra má 5 valcov, 4 riadky a až 100 výherných línií. Zaujme vás svojou jednoduchosťou, teda žiadne extra špeciálne funkcie tu nenájdete. Ovocným automatom z iného súdka je Ice Bar 27 od Kajot Games. V tejto 3-valcovej hre sa stretnete s ovocím z ľadového prostredia. Na to, že ide len o trojvalec, tešiť sa tu môžete na re-spiny, násobitele výhier či Mystery bonusovú hru s okamžitými výhrami. Veľmi obľúbeným slotom je aj hra od Red Tigeru s názvom Fruit Blox. Tento 6-valcový automat s 4 riadkami disponuje až 4 096 cestami k výhre. Hra ponúka viacero špeciálnych funkcií, medzi ktorými nechýba možnosť získať free spiny a k zaujímavým výhram vám neraz dopomôžu aj mega symboly. Aj výrobca NetEnt ponúka viacero zaujímavých ovocných kúskov. Jedným z nich je automat Berryburst. V tejto 5-valcovej hre je vašou úlohou vytvoriť výhernú kombináciu v podobe klastrov, pričom výherná kombinácia musí pozostávať z minimálne piatich rovnakých symbolov na dvoch valcoch vedľa seba. Ktorú z týchto ovocných hier si idete vyskúšať ako prvú?

Zahrajte si ovocné hracie automaty zadarmo

Pri menovaní ďalších ovocných hracích online automatov by sme mohli pokračovať ešte veľmi dlho. Je len na vás, ktoré hry sa stanú vašimi obľúbenými. Vyskúšať si ich môžete na začiatku aj úplne zadarmo, a potom tú, ktorá sa vám osvedčí, roztočte naplno v online kasíne.

Hracie automaty