Fruit Joker II

Fruit Joker II

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Fruit Joker II?

Fruit Joker II tvoria 4 valce, 3 riadky a 81 výherných línií.

Aká je téma hry Fruit Joker II?

Túto hru radíme medzi klasické automaty s ovocnou tematikou.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na automate Fruit Joker II nájdete Wild symbol a funkciu Gamble (Risk).

Je možné v hre Fruit Joker II získať freespiny?

Nie, tento automat neobsahuje freespiny.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

V niektorých online kasínach nájdete na výhernom automate Fruit Joker II progresívne jackpoty od Adell. Iné kasína do hry zase nasadzujú aj svoje vlastné platformové jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate Fruit Joker II?

Náš tip: Každá tvár Jokera ako Wild symbol, ktorá je súčasťou výhernej kombinácie, násobí výhru. Najviac môžete získať násobiteľ výhry až x12.

Vyskúšajte si výherný automat Fruit Joker II zadarmo

Recenzovať klasický ovocný slot je ako postaviť sa do stredu púšte stovky kilometrov od civilizácie a opisovať čo vidíte okolo seba. Výherný automat Joker Fruit II, ktorý je pokračovaním hry Fruit Joker, je presne taký. Jednoduchý, ľahko ovládateľný, predvídateľný, ale zase vhodný aj pre začiatočníkov či hráčov hľadajúcich nenáročné hry. Od svojho predchodcu sa v takmer ničom nelíši. Rovnaká je skladba, počet výherných línií, symboly a aj bonusy. Ale predsa sa tu len niečo našlo, čo by mohlo zaujať vašu pozornosť.

4 valce a 81 výherných línií

Online výherný automat Joker Fruit II pozostáva rovnako ako jednotka zo 4 valcov a 3 riadkov. Pri troch zreťazených symboloch hráte s 27 výhernými líniami a pri štyroch s 81. Kombinácia musí vždy začínať na prvom valci zľava a bez zásahu iného symbolu pokračovať smerom doprava.

Za hracím automatom Joker Fruit II stojí spoločnosť Adell. Jeho ovládanie je spracované ideálne pre začínajúcich hráčov. Všetko podstatné si navolíte v jednom paneli pod valcami – pozriete si výhernú tabuľku, nastavíte výšku stávky, vypnete/zapnete zvuk alebo podržaním tlačidla Štart aktivujete autoplay. To je prevedenie v počítačovej verzii. Ale ani na mobile to nie je komplikované. Všetko pekne vidíte v dolnej časti hry.

Žolík s viacerými tvárami

Ak ste hrali Joker Fruit, určite viete, že obsahoval len Wild symbol s násobiteľmi výhier. Čím viac Wildov ste vo výhernej kombinácii objavili, tým vyšší násobiteľ ste dostali. Niečo podobné vás čaká aj vo Fruit Joker II s tým rozdielom, že násobitele sú vyššie. Kým v jednotke ste mohli získať násobiteľ x2, x4 a x8, v tejto druhej verzii x2, x4, x6, x8, x10 a x12. A prečo? No lebo Wild symbol má podobu žolíka, ktorý sa na valcoch môže objaviť s jednou, dvomi alebo tromi tvárami.

Ani v Joker Fruit 2 nechýba zlatá hviezda, ktorá vytvára samostatnú výhernú kombináciu, na ktorej konci je 16- alebo 160-násobok stávky. Škoda, že zlatá hviezda nie je Scatterom a nedokáže aktivovať žiadne freespiny ako je tomu napríklad v hre Joker 5. Poskromnejší bonusový okruh automatu Fruit Joker II uzavrieme funkciou Gamble (Risk). Tú už zaiste všetci veľmi dobre poznáte a určite aj radi využívate, čiže nejako extra ju predstavovať netreba. Pomocou nej môžete zdvojnásobiť svoje výhry.

Fruit Joker II nájdete v kasíne

Ovocný automat Fruit Joker II ponúka viacero slovenských online kasín vrátane kasína Fortuna. My sme si hru vyskúšali práve v tejto herni, na počítači i na mobile. Ak sa chcete vyhnúť riziku a s automatom sa najprv dostatočne zoznámiť, vyskúšajte si ho najskôr vo forme demoverzie. Veľa šťastia v hre!

333 FS pre nových hráčov v kasíne

fortuna logo

Zaregistruj sa do online Fortuna Casina a získaj vstupný bonus 333 spinov. Tvoj casino bonus bude rozdelený na 3 časti:

  • Vlož minimálne 10 € na svoj hráčsky účet a 111 Spinov na výherný automat FRUTOMATIC získaš automaticky.
  • Pri ďalšom vklade v hodnote minimálne 10 € získaš 111 Spinov na všetky Apollo hry.
  • Pri treťom vklade ešte raz 111 Spinov na hry Apollo.

Získané Spiny je potrebné odohrať do 7 dní. Na výhru z bonusu platí 5-násobná podmienka prestávkovania.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Adell
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
Fortuna
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty