Adell online automaty

Hracie automaty od Adell nájdete v kasínach

TIPOS logo

Vstupný bonus: 1050 EUR

Hraj v kasíne
DOXXbet logo

Vstupný bonus: 7000 EUR

Hraj v kasíne
Tipsport logo

Vstupný bonus: 7777 EUR

Hraj v kasíne
OlyBet logo

Vstupný bonus: 0 EUR

Hraj v kasíne

Prečítajte si tiež

Zobraziť všetky články

Aké hry má Adell vo svojom portfóliu?

Provider Adell je českým výrobcom kasínových hier, ktorý sa špecializuje na vývoj online hracích automatov. Momentálne v jeho portfóliu nájdete pár desiatok slotov, pričom na vývoji nových neustále pracujú.

Ktoré témy automatov tento výrobca hier preferuje?

Tak ako u väčšiny českých výrobcov kasínových hier, aj v portfóliu spoločnosti Adell majú najväčšie zastúpenie ovocné hracie automaty. Okrem toho si od tohto providera môžete zahrať sloty aj na iné témy ako sú napríklad pirátska téma, hororová téma či téma automatov s pokladmi a drahokamami.

Ponúkajú hry od Adell aj špeciálne bonusové funkcie?

Áno, vo väčšine hracích automatov od Adell sú zakomponované rôzne špeciálne funkcie. S bonusmi sa vývojári tohto providera vedia vyhrať a tak sa v ich slotoch môžete tešiť na rôzne bonusové hry, free spiny, mystery výhry, Wild symboly, expandujúce Wild symboly a Scatter symboly.

Ako často sa objavujú v online automatoch od Adell free spiny?

V Adell vedia, že pretočenia zadarmo patria medzi najobľúbenejší bonusy kasínových hráčov, a preto vo veľkom množstve ich hier si môžete vybojovať aj bonusovú hru s voľnými otočkami. Vstupnou bránou do hry s free spinmi je väčšinou vytočenie si určitého počtu Scatter symbolov.

Čím sú Adell automaty špecifické?

Adell automaty sú špeciálne najmä vďaka dvom atribútom, ktorými sú vizuál a špeciálne funkcie. Grafika hier tohto providera je dobre vyladená, pričom do hier sú vhodne zakomponované zvuky či hudba. Palec hore dávame aj za skvelé prevedenie špeciálnych funkcií, ktorých je v týchto automatoch neúrekom, pričom sú vo väčšine prípadov veľmi nápadité.

Ktoré hracie automaty od tohto providera by vám nemali ujsť?

Spoločnosť Adell doteraz vytvorila pár desiatok hracích automatov, ktoré sa tešia stále väčšej popularite, a preto vám ich odporúčame si vyskúšať. Veľmi zaujímavými hrami sú napríklad sloty Cold&Hot, Fixi-Dixi či Blind Wild.

Aké sú silné a slabé stránky online automatov od Adell?

Silnými stránkami Adell hier sú jednoznačne vizuál, zvuky, ovládanie a špeciálne funkcie s množstvom bonusov. Ako slabšie stránky týchto hier uvedieme opäť špeciálne funkcie, pretože menej skúseným hráčom, ktorí radi roztáčajú valce jednoduchých hier s rýchlym spádom, nemusí také množstvo bonusových hier vyhovovať.
Hracie automaty