5 Stones

5 Stones

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat 5 Stones?

5 Stones tvorí 5 valcov, 3 riadky a 17 fixných výherných línií.

Aká je téma hry 5 Stones?

Túto hru radíme medzi púštne automaty s tematikou Starovekého Egypta.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na automate 5 Stones nájdete Wild symbol, Mystery symbol, násobitele výhier a okamžité výhry.

Je možné v hre 5 Stones získať freespiny?

Áno, tento automat obsahuje možnosť aktivovať voľné pretočenia.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Vo niektorých online kasínach nájdete na online slote 5 Stones progresívne jackpoty od Adell. Iné kasína do hry nasadzujú aj svoje vlastné platformové jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate 5 Stones?

Náš tip: Za zobrazenie piatich symbolov Sfingy získate až 1000-násobok stávky. No ešte väčšiu zábavu zažijete s bonusmi.

Vyskúšajte si výherný automat 5 Stones zadarmo

TIPOS Jackpot
Úroveň:
Zlatý
97536 €
Úroveň:
Strieborný
17451 €
Úroveň:
Bronzový
51 €
TIPOS TIPOS Jackpot

Staroveký automat s modernými bonusmi

Staroveký Egypt nás neustále fascinuje svojou pradávnou vyspelou civilizáciou. Dodnes je považovaný za jeden z najvýznamnejších prameňov histórie. Egyptská kultúra, architektúra a umenie zanechali stopy vo svete po celé stáročia a dodnes pútajú pozornosť miliónov návštevníkov.

Staroegyptskou témou sa inšpirujú aj vývojári naprieč celým spektrom iGamingu. Spomenieme tituly, ktoré ste si už možno vyskúšali, ako Black Mummy, Book of Secrets, Falcon God, no nesmieme zabudnúť ani na legendu Book of Ra Deluxe od Novomatic. Dnes je čas zoznámiť sa s ďalším slotom z tejto kategórie.

Online výherný automat 5 Stones od spoločnosti Adell na vás zapôsobí prepracovanou grafikou, jednoduchou hrateľnosťou a najmä úžasnými bonusmi a špeciálnymi funkciami. Má 5 valcov, 3 riadky a 17 fixne daných výherných línií. Výherné kombinácie na ňom sú jednosmerné zľava doprava. Obsahovať musia minimálne 3 rovnaké symboly. Slušný 1000-násobok stávky získate po vytočení 5 symbolov Sfingy. Autori sa dokonale vyhrali s bonusmi a vďaka nim vydržíte hrať tento slot oveľa dlhšie ako máte vo zvyku.

Každý kameň s iným bonusom

Wild symbolom je Horus a ako žolík supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. V podstate každý spin vám môže niečo dať. Pod valcami sú totiž umiestnené kamene, na ktoré sa zapisujú počty vytočených Wild symbolov, Mystery symbolov, násobiteľov výhier, freespinov a Mega výhier. Ak zaplníte všetkých 5 políčok na danom kameni, aktivujete jeden z vymenovaných bonusov. Okrem toho každú výhru môžete prostredníctvom funkcie Gamble (Risk) zdvojnásobiť.

Vyskúšajte si 5 Stones v kasíne na eTIPOS.sk

Na hracom automate 5 Stones môžete nájsť aj progresívne Jackpoty spoločnosti Adell, no nie všetky kasína ich do automatu nasadzujú. Ďalší operátori to robia zase úplne inak, keď do automatu inštalujú svoje vlastné lokálne jackpoty. Pokiaľ aj vás fascinuje staroveký Egypt, určite si vyskúšajte tento hrací automat, ktorý nájdete aj v slovenskom kasíne na etipos.sk, ideálne na vašom mobile.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Adell
Téma hry:
Púštny hrací automat
Online kasíno:
TIPOS
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty