Black Mummy

Black Mummy

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Black Mummy?

Black Mummy tvorí 5 valcov a 3 riadky. Je na ňom 5 výherných línií.

Aká je téma hry Black Mummy?

Na slote Black Mummy nájdete rôzny symboly charakterizujúce staroveký Egypt, preto ho radíme medzi púštne automaty.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Okrem klasického Wild symbolu sú tu k dispozícii aj násobitele výhier.

Je možné v hre Black Mummy získať freespiny?

Nie, tento automat neponúka voľné pretočenia.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Online slot Black Mummy neobsahuje jackpoty, no v niektorých kasínach môže byť doplnená o platformové jackpoty daného kasína.

Ako vyhrať na hracom automate Black Mummy?

Náš tip: Za 5 symbolov múmie získate 100-násobok stávky.

Vyskúšajte si výherný automat Black Mummy zadarmo

TIPOS Jackpot
Úroveň:
Zlatý
105353 €
Úroveň:
Strieborný
23075 €
Úroveň:
Bronzový
120 €
TIPOS TIPOS Jackpot

Online automat Black Mummy z prostredia starovekého Egypta

Egyptská civilizácia je fenoménom aj po dlhých tisícročiach. Inšpirovali sa ňou mnohí filmoví scenáristi, spisovatelia, ale aj vývojári počítačových či kasínových hier. Spomeňme si len na legendárny Book of Ra Deluxe. Ani autori hier z iGamingovej spoločnosti Tom Horn Gaming pri tejto téme nezaháľali a vytvorili online výherný automat Black Mummy. Na valcoch sa točia najznámejšie staroegyptské symboly, no čo je podstatné, okrem zábavy prináša aj skvelé možnosti ako dosiahnuť atraktívne výhry.

Black Mummy sa v vyznačuje relatívne dobrou výhernosťou, ktorá sa pohybuje na hodnote 96 %. Automat je vyskladaný z 5 valcov, 3 riadkov a 5 pevne stanovených výherných línií. Kombinácia je výherná vtedy, ak sa skladá aspoň z troch rovnakých symbolov, začína na prvom valci vľavo a neprerušovane pokračuje smerom doprava. V prípade viacerých výherných kombinácií na niekoľkých výherných líniách sa všetky výhry sčítajú.

Na valcoch narazíte podobne ako pri hre Book of Secrets na typické symboly starovekého Egypta ako skarabeus, amulet, oko boha Hora a faraóna, doplnené ešte o klasické kartové znaky J, Q, K a A. Všetky tieto symboly sú roztriedené do troch výherných kategórií a ich výherné hodnoty si pozriete v prehľadnej tabuľke. Pokiaľ by sa vám podarilo vytočiť 5-krát symbol faraóna, prilepšíte si o 50-násobok stavenej sumy. To je však len polovica z toho, čo môžete vyhrať s  bonusovým symbolom v hre – s múmiou.

Multifunkčný Wild symbol

Múmia je na automate Black Mummy jediným bonusovým symbolom. Vyzerá strašidelne až desivo. Keď sa z automatu ozve a animáciou dá do pohybu, zježia sa vám chlpy na ruke. Musíme uznať, že autori sa s týmto symbolom perfektne vyhrali. Múmia je Wild symbolom resp. žolíkom, čo znamená, že v prípade potreby doplní chýbajúci symbol v rámci výhernej kombinácie. Okrem toho i ona sama dokáže vytvoriť samostatnú nezávislú výhernú kombináciu. Aby ste získali 100-násobok stávky, musíte ju na valcoch vytočiť 5-krát. To ale nie je všetko, čo múmia dokáže. V prípade, že je súčasťou výhernej kombinácie pozostávajúcej z niektorých symbolov J, Q, K a A, zvyšuje násobiteľ výhry. Jednotlivé zmeny si pozriete vo výhernej tabuľke. Automat Black Mummy má zabudovanú aj funkciu Gamble (Risk). Ocenia ju najmä tí hráči, ktorí radi riskujú a majú odvahu na to, aby sa pokúsili svoje výhry pár krát zdvojnásobiť.

Hrajte Black Mummy v online kasíne etipos.sk

Hoci online hrací automat Black Mummy nie je prešpikovaný bonusmi a kreatívnymi minihrami, symbol múmie prináša do hry kopec vzrušenia a adrenalínu. Tempo hry je pomalé a uvoľnené, čo by mohla byť skvelá voľba pre tých hráčov, ktorí vo svete online automatov iba začínajú a hľadajú pohodový herný zážitok. Slot je dostupný na etipos.sk aj v mobilnej verzii, čiže už si treba len skontrolovať internetové pripojenie a pustiť sa do hrania.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Tom Horn
Téma hry:
Púštny hrací automat
Online kasíno:
TIPOS
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty