Automaty podľa výrobcu

Automaty podľa výrobcu

Články o výrobcoch automatov

Zobraziť všetky články

Herné vývojárske štúdiá a dodávatelia automatových hier

Nováčikom v hraní kasínových hier to možno ani nepríde, ale skúsenejší hráči si často vyberajú online automaty na základe toho, kto ich vytvoril. Jednoducho, majú svojho obľúbeného dodávateľa kasínových hier a v 90 % už dopredu vedia, čo od jeho hier dostanú.

Chcete príklady? Synot Games = super grafika a ovládanie, Amusnet (EGT) = otrasná grafika ale zase jednoduchá a chytľavá hrateľnosť, Yggdrasil = príbehy a naozaj skvelé animácie. Jednoducho každé herné štúdio má svoj rukopis, ktorý niekomu sadne a inému zasa nie. Iné hry sa hrajú na Balkáne, iné v strednej Európe, a úplne iné v severských krajinách.

Niekedy sme v našich recenziách prísni, no pravda je, že vytvoriť zaujímavý online automat je veru poriadne ťažká vec. Musíte zvoliť dobrú tému hry, navodiť správnu atmosféru audio-vizuálnymi prvkami, navrhnúť vhodnú šablónu, zapojiť zložité matematické algoritmy a celé to vyvážiť tak, aby hra bola zaujímavá. A ešte ak sa dá, okoreniť to celé dobrými bonusmi. Nie, nemajú to tí vývojári hracích automatov ľahké.

Aj preto nás teší, že v poslednom čase je na trhu čoraz viac providerov z Čiech a zo Slovenska. Spomeňme napr. Synot Games, Kajot, Apollo, Tech4Bet či Tom Horn Gaming. V podobe mnohých ďalších nových vývojárskych štúdií prichádza do kasín svieža krv, od ktorej očakávame zábavné a kvalitné online hry, pri ktorých sa budeme výborne zabávať a dovolia nám aj niečo vyhrať.

Je skvelé, že online kasína na Slovensku si uvedomujú, že väčší počet automatov, od širokého množstva vývojárov, im prinesie viac hráčov a teda v konečnom dôsledku aj tržieb. Vďaka tomu totiž kasína nehrajú len na istotu, ale sú nútené skúšať aj nové veci, od nových herných providerov. A my hráči z toho môžeme iba ťažiť.

Hracie automaty