Casimi online automaty

Hracie automaty od Casimi nájdete v kasínach

TIPOS logo

Vstupný bonus: 1050 EUR

Hraj v kasíne

Prečítajte si tiež

Zobraziť všetky články

Aké hry má Casimi vo svojom portfóliu?

Casimi Gaming je jedna z najmladších spoločností poskytujúcich hry pre hazardný priemysel, ktorá vznikla v roku 2020 v českom Zlíne. Hry tohto providera sa postupne objavujú v iGamingovom priestore a ako vidieť, ide zatiaľ len o online hracie automaty. Či sa spoločnosť časom zameria aj na iné kasínové hry ako ruleta alebo blackjack, je otázne.

Aké témy automatov Casimi preferuje?

Vývojári z Casimi stavili na istotu. Sústreďujú sa zatiaľ výlučne na výherné automaty. A čo je dôležité, tieto automaty sú inovatívne a moderné, čiže žiadne ošúchané koncepty s pár vylepšeniami. Casimi teda možno považovať za veľmi ambiciózneho providera. V jeho ponuke nájdete zaujímavé témy hier vrátane tradičného ovocia či starovekého Egypta. Vybrať si môžete 3-valec, 4-valec alebo 5-valec s rôznym počtom výherných línií.

Ponúkajú hry od Casimi aj špeciálne bonusové funkcie? 

Na automatoch od Casimi nájdete širokú škálu bonusov a špeciálnych vlastností. Nechýbajú Wild symboly, Scatter symboly, freespiny, respiny, Sticky Wildy, multiplikátory, bonusové koleso alebo obojsmerné výherné línie.

Ako často sa objavujú freespiny na online automatoch od Casimi?

Keďže sloty s freespinami sú veľmi populárne, aj v ponuke hier od Casimi nájdete množstvo automatov s voľnými pretočeniami. Stačí si len vybrať ten svoj a užiť si poriadnu zábavu.

Čím sú Casimi automaty špecifické? 

Automaty od Casimi sú jedinečné inovatívnymi prvkami, medzi ktoré patrí aj funkcia Transformways. Vďaka nej dochádza k preskupeniu herných symbolov získaných v predošlom kole.

Ktoré hracie automaty od Casimi by vám nemali ujsť?

Ak máte radi klasiku, vyskúšajte ovocný 4-valec Double 27 s dvoma časťami hracieho poľa. Určite nevynechajte Crazy Weather s vtipnou a tak trochu vulgárnou moderátorskou rosničkou. Ďalšie automaty od Casimi, ktoré sa oplatí vyskúšať, sú Ready 4 Bets, Hexagona s TransformWays, Nebula Stars, 101 Multi, Reel Snails a Respin Bells.

Aké sú silné a slabé stránky online automatov od Casimi?

Silnou stránkou Casimi automatov je bezpochyby ich pestrý vzhľad a nekonvenčné bonusové možnosti. To však pre hráčov „starej školy“ môže byť problém, a teda aj mínusom.
Hracie automaty