Asian Ways

Asian Ways

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Asian Ways?

Výherný automat Asian Ways má 4 valce, 3 riadky a 12 výherných línií, ktoré sa počas respinov navýšia na 22.

Aká je téma hry Asian Ways?

Ide o online výherný automat s témou čínskej kultúry.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na automate Asian Ways nájdete Wild symboly, respiny a funkciu Gamble.

Je možné v hre Asian Ways?

Nie, freespiny na tomto automate nenájdete.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Nie, táto konkrétna hra jackpoty neobsahuje, no niektoré online kasína do všetkých automatov v ponuke nasadzujú svoje vlastné progresívne jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate Asian Ways?

Náš tip: Po vytočení Wild symboly na strednom riadku druhého a tretieho valce získate 8 respinov a výherné línie sa zvýšia na 22. To sľubuje hneď zisk parádnych výhier.

Vyskúšajte si výherný automat Asian Ways zadarmo

TIPOS Jackpot
Úroveň:
Zlatý
84705 €
Úroveň:
Strieborný
13587 €
Úroveň:
Bronzový
89 €
TIPOS TIPOS Jackpot

Čínska kultúra je bohatá, rozmanitá a odzrkadľujúca tisíce rokov histórie obyvateľov za Veľkým čínskym múrom. Má hlboké korene v dávnych náboženských a kultúrnych tradíciách, vrátane taoizmu, konfucianizmu a budhizmu. Čínskou mytológiou sa inšpirovali aj autori hier z Casimi, ktorí sú tu na rozdiel od starých Číňanov len pár rokov. Ide však o veľmi ambiciózny tím s nápaditými hrami a zaujímavými funkciami. Dôkazom toho je online automat Asian Ways.

Netypický 4-valec

Online výherný automat Asian Ways sa skladá zo 4 valcov, 3 riadkov, 12 výherných línií, no nie tak úplne. Na hracej ploche sú dve políčka prázdne. Prvý a štvrtý valec majú dva riadky, druhý a tretí valec tri riadky. V bonusovej časti recenzie vysvetlíme prečo. Na výhru musíte vytočiť aspoň tri rovnaké symboly, najlepšie však štyri. Kombinácia musí začínať na prvom valci zľava a pokračovať opačným smerom. Výhru môžete cez funkciu Gamble ešte niekoľkokrát zdvojnásobiť. Ak uhádnete farbu zakrytej karty, máte to v kapse. Ak neuhádnete, výhra je fuč.

Hry od Casimi sú veľmi ľahko ovládateľné. Aj tu si rovnako ako na Egypt Quest môžete nastaviť, aby bol ovládací panel na ľavej alebo pravej strane, už ako vám je lepšie. V ňom si nastavíte výšku stávky, vypnete alebo zapnete hudbu či aktivujete automatické hranie. Po grafickej stránke je automat veľmi solídne spracovaný, hudba sa nám veľmi páčila a dodávala hre dramatickosť a napätie.

Zaujímavé bonusové funkcie

Vráťme sa k netradičnej skladbe. Online automatu Asian Ways akoby chýbali na hracom poli dve políčka. Nejde o žiadnu chybu, ale premyslený ťah autorov spojený s bezplatnými respinami. Na valcoch sa okrem základných symbolov objavuje aj Wild symbol, ktorý je vyobrazený ako Gong. Okrem toho, že supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii, aktivuje aj spomínané respiny s posúvajúcimi sa symbolmi. 4 respiny získate vtedy, ak Wild symbol vytočíte na druhom alebo treťom valci stredného riadku, 8 respinov ak na oboch. V respinovom režime sa pôvodných 12 výherných línií navýši na 22 a cez uvoľnené prázdne políčka sa posúvajú symboly v protismere hodinových ručičiek, čím môžu vytvoriť niekoľko výherných kombinácií za sebou. Celkom šikovné.

Spoznajte kultúru Ázie v online kasíne

Hracie automaty od Casimi s netradičnými bonusovými funkciami sa začínajú postupne objavovať aj na slovenskom trhu. Zahrať si ich dnes môžete napríklad v slovenskom TIPOS online kasíne, ktoré ich postupne pridáva do svojej hernej ponuky. Hra Asian Ways je dostupná aj v mobilnej verzii a platia v nej úplne rovnaké pravidlá ako v tej počítačovej.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Casimi
Téma hry:
Klasický výherný automat
Online kasíno:
TIPOS
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty