Fruitisima

Fruitisima

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Fruitisima?

Výherný automat Fruitisima má 5 valcov, 3 riadky a výherné kombinácie vytvárajú klastre.

Aká je téma hry Fruitisima?

Už podľa názvu hry je jasné, že ide o online výherný automat s ovocnou tematikou.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

V online slote Fruitisima nájdete Wild symboly, ktoré expandujú a aktivujú respiny.

Je možné v hre Fruitisima získať freespiny?

Nie, freespiny na tomto automate nenájdete.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Hra neobsahuje ani progresívne jackpoty, no niektoré online kasína inštalujú do tohto automatu svoje vlastné.

Ako vyhrať na hracom automate Fruitisima?

Náš tip: Za pokrytie celej hracej plochy symbolom maliny získate 500-násobok stávky. Nie je to síce jednoduché, no nie nemožné.

Vyskúšajte si výherný automat Fruitisima zadarmo

TIPOS Jackpot
Úroveň:
Zlatý
105353 €
Úroveň:
Strieborný
23075 €
Úroveň:
Bronzový
120 €
TIPOS TIPOS Jackpot

Hoci sa svet hazardu za posledné roky veľmi zmenil, popularita ovocných automatov ostáva stále vysoká. Ale čo robí tieto hry takými neodolateľnými? Hlavným faktorom je jednoduchosť. Na rozdiel od komplikovaných stolových hier, ktoré vyžadujú zručnosť, stratégiu alebo pochopenie pravidiel, ovocné automaty sú intuitívne. Zvolíte výšku stávky, stlačíte tlačidlo a čakáte na výsledok. V dnešnej rýchlo sa meniacej spoločnosti je táto priamočiarosť a okamžité uspokojenie presne to, čo ľudia hľadajú. Technológie a spôsoby, akými sa výherné automaty hrajú, sa síce môžu meniť, ale ovocné automaty ostávajú symbolom hazardnej zábavy a ich popularita tak skoro nevybledne ani v dobe digitálnych inovácií.

Základné vlastnosti

Online výherný automat Fruitisima od Casimi je mixom klasiky a moderny. Klasiku reprezentuje ovocná téma a modernu zase výherné klastre s multifunkčným Wild symbolom. Pokiaľ teda máte radi ovocné automaty dosladené modernejšími prvkami, vyskúšajte si tento slot, ktorý je naozaj na zahryznutie. Na valcoch sa točia sladučké maliny, jahody, hrozné, kivi a želé rôznych farieb. Celkový vizuál vyzerá naozaj cukrovo. Hudba a zvukové efekty sú fajn a vôbec nerušia. Ovládacie prvky sú šikovne zoradené, v nastaveniach si môžete rovnako ako na Asian Ways vybrať, či tlačidla chcete mať vľavo alebo radšej vpravo. Aktivovať môžete autoplay, turbo režim tu nie je.


Mechanizmus vytvárania výherných kombinácii je v automate Fruitisima rovnaký ako v Sweet Bonanza. Nemusíte sa dívať, či výherná kombinácia začína na prvom valci zľava a či sú v nej aspoň tri rovnaké symboly. Tu zostavujete výherné klastre. Tie sa musia skladať z aspoň piatich rovnakých symbolov a susediť medzi sebou bez ohľadu na postavenie na hracej ploche. Na to máte k dispozícii 5 valcov a 3 riadky. Menej hodnotné sú symboly fialového, ružového a oranžového želé, viac dostanete za symboly kivi, hrozna, jahody a maliny.


Multifunkčný bonusový symbol

Hrací automat Fruitisima má len jeden bonusový symbol, no i ten dokáže hranie pekne osladiť. Je ním Wild symbol, ktorý plní niekoľko špeciálnych funkcií. V prvom rade je žolíkom, čiže v prípade potreby doplní alebo rozšíri výherný klaster. Keď sa tak udeje, expanduje sa celý valec a vytvoriť tak môže niekoľko ďalších klastrov. Po rozšírení zostane zafixovaný a spustí bezplatný respin, čo môže viesť opäť k ďalším výhram. Ak sa počas respinu objaví na valcoch ďalší Wild, celý postup sa zopakuje – rozšírenie, fixácia a respin. Každú výhru môžete pomocou Gamble aj niekoľkokrát zdvojnásobiť.


Hrajte klasiku Fruitisima v kasíne

Ovocné automaty sú dokonalým príkladom toho, ako klasické prvky dokážu čeliť výzvam času a technologickej evolúcie. Aj napriek tomu, že sa svet okolo nás mení a digitálna éra nám otvára nové možnosti zábavy, je fajn vidieť, že niektoré veci zostávajú zachované. Ovocné sloty sú jasným dôkazom toho, že tie najjednoduchšie veci nás bavia najviac. Online výherný automat Fruitisima ako ja ďalšie automaty od Casimi nájdete napríklad v ponuke hier TIPOS kasína. Na zoznámenie sa s ním vyskúšajte jeho demoverziu, dostupnú cez počítač i cez mobil.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Casimi
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
TIPOS
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty