Hexagona

Hexagona

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Hexagona?

Výherný automat Hexagona má 5 valcov s 2 alebo 3 riadkami. Ponúka 10 výherných línií vzplácaných v oboch smeroch.

Aká je téma hry Hexagona?

Ide o alternatívny výherný automat so symbolmi drahých kameňov.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

V online slote Hexagona nájdete Wild symboly a bezplatné respiny.

Je možné v hre Hexagona získať freespiny?

Nie, freespiny na tomto slote nenájdete.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Nie, no niektoré online kasína do tohto automatu inštalujú svoje platformové progresívne jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate Hexagona?

Náš tip: Po vytočení Wild symbolu na strednom valci aktivujete 9 respinov a obe časti automatu sa budú točiť dookola.

Vyskúšajte si výherný automat Hexagona zadarmo

TIPOS Jackpot
Úroveň:
Zlatý
102102 €
Úroveň:
Strieborný
21855 €
Úroveň:
Bronzový
64 €
TIPOS TIPOS Jackpot

Alternatíva má vo svojej podstate isté čaro, pretože vie ponúknuť niečo nové a nezvyčajné. Keď stretávame niečo netradičné alebo neštandardné, môže to v nás vyvolať pocit zvedavosti a vzrušenia. Alternatívne prístupy, či už v umení, hudbe, móde alebo v akejkoľvek inej oblasti, často prinášajú nové perspektívy a nové možnosti. Tieto nové perspektívy môžu byť obohacujúce a osviežujúce.

Alternatívne valcové hry

Keď sa v spojení s automatmi povie alternatíva, čo vám ako prvé napadne? Asi väčšine z nás príde na um zloženie automatu. Takýchto slotov nájdete dnes už veľa, napríklad Tiki Fruits je vyskladaný z 8 valcov a 10 riadkov. V 8 Flowers zase hráte s 8 výhernými líniami, pričom výherné kombinácie platia zvislo, vodorovne aj diagonálne.

Do alternatívnej kategórie môžeme smelo zaradiť aj online výherný automat Hexagona od Casimi. Neštandardný je vďaka svojej skladbe. Valcov je 5, no počet riadkov na nich je rôzny. Ľavý, stredný a pravý valec obsahuje dva riadky, zvyšné dva o jeden viac. Ďalšou „anomáliou“ sú výherné línie. Tých je 10, ale platia v oboch smeroch. Čiže zostaviť výhernú kombináciu môžete zľava doprava a aj sprava doľava. Ideálne je zostaviť kombináciu z drahých kameňov, ktoré majú oveľa vyššie hodnoty ako symboly kartových znakov. No a keď sa pozriete na tvar jednotlivých symbolov, pochopíte, prečo autori dali tomuto slotu názov Hexagona.

Ovládanie online automatu Hexagona na mobile je praktické a prehľadné. Po načítaní hry a úvodnom intre si môžete vybrať, či chcete pri hraní aj hudobný podmaz, alebo ho vypnete. Na ľavej strane pod tlačidlom s tromi vodorovnými čiarkami nájdete rôzne herné nastavenia, tabuľku výhier a všeobecné pravidlá. Na druhej strane vpravo máte k dispozícii tri dôležité tlačidlá - výšku stávky, roztočenie valcov a autoplay. Je už len na vás, či po výbere stávky budete točiť manuálne, alebo to prenecháte automatu.

Zaujímavé herné bonusy

Online hrací automat Hexagona je nezvyčajný aj po bonusovej stránke. Síce na ňom nájdete tradičný Wild symbol, ktorý supluje ostatné symboly, ale prináša do hry niečo, čo ste možno ešte nevideli. Akonáhle sa objaví na jednom z dvoch riadkov stredného valca, rozšíri sa na obe pozície valca a aktivuje sa 9 bezplatných respinov. Na automate sa v tomto momente vytvoria dve prekrývajúce sa šesťuholníkové polia. Respiny prebiehajú striedavým otáčaním ľavého (5x) a pravého (4x) kolesa vždy o jednu pozíciu. Ľavé pole sa posúva v protismere hodinových ručičiek, pravé v smere hodinových ručičiek.

Teraz už viete všetko, čo na hranie automatu Hexagona potrebujete. Vyskúšajte si ho napríklad v online kasíne Tiposu, kde nájdete aj jeho demoverziu. Myslíme si, že tento slot vás zaujme, pretože ponúka niečo nové, nevídané. Nás otáčavé šesťuholníky počas respinov veľmi dobre zabavili a podarilo sa nám vďaka nim dosiahnuť zaujímavé výhry.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Casimi
Téma hry:
Alternatívny automat
Online kasíno:
TIPOS
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty