Alternatívne automaty

Alternatívne automaty

Prečítajte si tiež

Zobraziť všetky články

Alternatíva – rôzne iné, netradičné automatové hry

Ak vás už nebaví točiť stále dookola valcami plnými rovnakých symbolov, ak sa vám už okukali tradičné výherné automaty, ktoré na vás kričia pomaly z každého rohu online herní, tak ste na správnej adrese. Tu si od nich na čas oddýchnete. Ocitáte sa medzi alternatívnymi valcovými hrami, ktoré vynikajú niečím nevšedným, netypickým, aby sa tak odlíšili od klasických automatov. Iné môže byť vyobrazenie valcov, herná mechanika, vyhodnotenie výhier či špecifické bonusové minihry. Najlepšie bude, ak si predstavíme aspoň zopár z nich pre lepší obraz o tomto type automatov.

Jedným z typických znakom týchto hier je odlišné spájanie symbolov do výherných línií. Zatiaľ čo u klasických typov tvoria výherné línie symboly vo valcoch pospájané v rade za sebou, tu to môžu byť zhluky susediacich symbolov (tzv. cluster) kdekoľvek na hracom poli. Hracia plocha býva väčších rozmerov (5x5, 5x6, 8x10, a pod.) a zvyčajne je potrebné takto prepojiť 5 symbolov, ako je to napríklad u hier Crystal Land (Playson) alebo Emoji Planet (NetEnt). Nájdu sa ale aj automaty, kde vám k prepojeniu úplne postačí trojica symbolov, ako napríklad v cukríkovom Sugar Pop od BetSoftu. Tieto hry sú navyše doplnené rôznymi bonusovými funkciami, ktoré vám pri dosahovaní výhier značne napomáhajú.

Ak sa pri hraní nechcete vzdať vášho obľúbeného ovocia, ale chceli by ste si ho vyskúšať v nejakom netradičnom štýle, tak Vám všetkými desiatimi odporúčame úžasný zábavný ovocný slot Tiky Fruits. Na hracom poli sa v ňom nachádza až 80 symbolov súčasne a úlohou je zostaviť z nich aspoň sériu 5tich, ktoré po vyzbieraní vytvoria priestor ďalším symbolom. Ak pri tom niektorým ovocím naplníte tzv. „fruit bar“ odstránia sa vám z poľa všetky ovocia tohto druhu, čím vytvoria ešte viac priestoru pre možné výherné kombinácie hodnotnejších symbolov. K výhram vám vedia dopomôcť aj niektoré bonusové triky, ktoré do hry z času na čas prináša vedľa stojaci totem, alebo bonusová hra s freespinmi.

Zábava v šýle lukratívneho starobylého maškarného plesu je dozaista pôsobivým zážitkom, ktorý vám ponúkne hra Masquerade od RedTiger. Spoločnosť vám budú dámy v škraboškách a páni v noblesných oblekoch. V hre sa pomerne často objavujú zlaté masky, ktoré sa Vám razom všetky premenia na jeden zhodný symbol. Zaujímavé je tiež hracie pole v neštandardnom riadkovom rozložení 2-3-4-3-2.

Alternatívne automaty pri hre zadarmo

Takmer každé online kasíno vám ponúka možnosť zahrať si aj alternatívnu hru v režime demo, teda úplne zadarmo. Takto si viete vyskúšať rôzne spôsoby hrania a uvidíte, či vás chytia natoľko, že pri nich strávite dlhšie chvíle plné zábavy, Ak áno, siahnite po takomto automate aj v online kasíne pri hre za reálne peniaze.

Hracie automaty