Laser Fruit

Laser Fruit

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Laser Fruit?

V základnej hre ide o 5 valcový hrací automat s 3 riadkami. Obsahuje 243 výherných ciest, no tento počet sa dokáže rozšíriť až na 60 466 176.

Aká je téma hry Laser Fruit?

Pre rozširujúci sa počet valcov a riadkov počas hry radíme túto hru do kategórie alternatívnych výherných automatov.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Online slot Laser Fruit obsahuje Scatter symboly a expandujúce valce a riadky.

Je možné v hre Laser Fruit získať freespiny?

Áno, po zobrazení 3 symbolov „freespins“ môžete získať 8 až 50 voľných pretočení.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Online hrací automat Laser Fruit disponuje niekoľkými úrovňami progresívneho Jackpotu siete Red Tiger hier. Niektoré kasína do neho nasadzujú aj svoje vlastné platformové Jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate Laser Fruit?

Náš tip: Vo freespinovej hre ostávajú rozšírené valce či riadky zafixované až do úplného konca. Naskytá sa možnosť hrať s miliónmi výherných ciest.

Vyskúšajte si výherný automat Laser Fruit zadarmo

Red Tiger Jackpot
Úroveň:
Mega Drop
101413 €
Úroveň:
Daily Drop
279 €
Úroveň:
Hourly Drop
26 €
Niké Red Tiger Jackpot

Miliónový automat Laser Fruit

Otázka na úvod. S najviac koľkými výhernými líniami resp. možnosťami na výhru ste sa na automate doteraz stretli? Zrejme išlo radovo o stovky. No videli ste už takú hru, na ktorej máte k dispozícii nie tisícky, ale niekoľko desiatok miliónov možností ako vyhrať na automate? Asi nie. Ak sa vám táto lákavá predstava zdá utopistická, online výherný automat Laser Fruit vás presvedčí, že to možné je. V jednom momente môžete mať k dispozícii až neuveriteľných 60 miliónov ciest k výhre. Poďme si tento špecifický slot z ponuky kasínových hier na nike.sk predstaviť.

Online automat Laser Fruit majú na svedomí autori hier spoločnosti Red Tiger. Ide o 5-valcový slot s 3 riadkami a 243 možnosťami na výhru, no tu treba dodať, že tento počet je fixný iba v základnej verzii. Symboly ovocia majú menšie hodnoty, no symboly BAR-ov, Sedmičiek a Zvoncov oveľa vyššie.

Rozšírte automat do kolosálnych rozmerov

Slot disponuje dvoma špeciálnymi vlastnosťami, čo by ste mohli považovať za slabú ponuku v rámci jeho bonusovej výbavy. Avšak i to málo vám bude stačiť k tomu, aby ste sa prepracovali k fantastickým výhram. Za prvou špeciálnou vlastnosťou sa ukrývajú laserové lúče, ktoré kedykoľvek počas hry prechádzajú pomedzi jednotlivé symboly. Vyvolávajú tzv. expandujúci efekt. Pokiaľ sa laser zastaví na určitom mieste, automat sa rozšíri buď o jeden valec smerom doprava, alebo o jeden riadok smerom nahor. Takýmto spôsobom pochopiteľne narastá i celkový počet možností na výhru. V okamihu sa môže stať, že z 243 ciest na výhru sa ocitnete na stotisícových číslach. Po každom rozšírení a získaní výhernej kombinácii sa slot vráti do pôvodného formátu, čiže do 5 valcov a 3 riadkov. Ale pozor, iba v základnej hre.

Druhou špecialitou je Scatter symbol označený ako „Freespin“. Po vytočení minimálne troch týchto symbolov sa pred vám objaví veľký valec s rôznymi číslami. Tie určia počet freespinov pre nasledujúcu bonusovú hru s voľnými pretočeniami. V nej už rozšírený valec alebo riadok ostáva zafixovaný až do konca celej freespinovej hry. Vďaka tomuto faktu sa viete dopracovať k obrovskému počtu možností na zisk výhry. Čím rýchlejšie sa počas voľných spinov budú rozširovať valce a riadky, tým rýchlejšie bude rásť počet výherných ciest. A čo je úžasné, vo freespinovej hre môžete získať ďalšie a ďalšie pretočenia zadarmo, maximálne až 10-krát. Nám sa poradilo získať 3-krát freespiny a rozšíriť automat do takých rozmerov, že sme naraz hrali s 230-tisícmi možnosťami na výhru. Bol to neopísateľný pocit, ktorý musíte zažiť i vy.

Máte radi progresívne Jackpoty?

Skalní fanúšikovia spoločnosti Red Tiger vedia, že na jej automatoch ako Vicky Ventura, The Greatest Train Robbery ale i Laser Fruit hráte aj o progresívne Jackpoty. Čím viac hráčov hrá, tým rýchlejšie narastajú. Existuje viac úrovní, napríklad hodinový Hourly Drop, denný Daily Drop či celkový Mega Drop, ktorých aktuálna výška je zobrazená naľavo od valcov. Pri časovo obmedzených jackpotoch sa postupne odratúva čas, do ktorého ho vždy niekto získa. Ak sa na valcoch objaví 3-krát symbol Jackpotu, môžete si gratulovať.

Zahrajte si Laser Fruit v kasíne

Zlákala vás vidina hrať automat so 60 miliónmi možnosťami na výhru? Podobných slotov na trhu kasínových hier nie je veľa, ak vôbec nejaký. Vyskúšajte si online hrací automat Laser Fruit v online kasíne. Držíme vám palce, aby ste sa na ňom dostali čo najďalej.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

nike logo

V Niké máš bonus 50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke. Bonus je aktivovaný v momente, keď sa spustí jedna z automatových hier a po skončení sú výhry automaticky pripísané do penaženky hráča..

Po využití 50 free spinov na teba čaká daľší kasíno bonus! Aby toho nebolo málo, Svet hier ti dá navyše ďalších 100 free spinov. Stačí, keď pretočíš 50 € a extra vstupný bonus 100 free spinov je tvoj!

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Alternatívny automat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty