The Greatest Train Robbery

The Greatest Train Robbery

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat The Greatest Train Robbery?

Online slot The Greatest Train Robbery sa skladá z 5 valcov, 4 riadkov a 40 fixných výherných línií.

Aká je téma hry The Greatest Train Robbery?

Témou hry je veľká vlaková lúpež, ide o dobrodružný hrací automat.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Výherný automat The Greatest Train Robbery obsahuje expandujúce Wild symboly a Scatter symboly.

Je možné v hre The Greatest Train Robbery získať freespiny?

Áno, po zobrazení 3 Scatter symbolov sa spustia freespiny. Ich počet je náhodný, určovaný banditmi.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Online hrací automat The Greatest Train Robbery môže disponovať niekoľkými úrovňami progresívneho Jackpotu Red Tiger hier. Niektoré kasína do neho nasadzujú aj svoje vlastné jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate The Greatest Train Robbery?

Náš tip: Za 5 Wild symbolov získate odmenu vo výške 600-násobku stávky.

Vyskúšajte si výherný automat The Greatest Train Robbery zadarmo

Red Tiger Jackpot
Úroveň:
Mega Drop
100652 €
Úroveň:
Daily Drop
597 €
Úroveň:
Hourly Drop
23 €
Niké Red Tiger Jackpot

Pridajte sa k banditom na valcoch automatu

Ďalší brilantný nápad skrsol v hlavách autorov kasínových hier zo spoločnosti Red Tiger. Do prostredia online výherných automatov preniesli vlakové vykrádačky, ktoré poznáme z amerického Divokého západu. Vymysleli online slot s názvom The Greatest Train Robbery, kde si na svoje si prídu všetci hráči obľubujúci nielen zaujímavé výhry, ale i poriadnu zábavu, napätie a dobrodružstvo.

Online výherný automat The Greatest Train Robbery je vyskladaný z 5 valcov, 4 riadky a 40 fixných výherných línii. Platí pravidlo, že výherné kombinácie musia začínať na prvom valci vľavo a postupne v neprerušovanom reťazci pokračovať doprava. Ak je na jednej línii viac výherných kombinácii, započítava sa iba tá s najvyššou hodnotou. Pokiaľ sú výherné kombinácie na viacerých výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Chcelo by to čo najviac bonusov a dynamitu

Hrací automat The Greatest Train Robbery vás očarí dokonalou grafikou, 3D animáciami, hudbou, no zároveň servíruje i skvelé možnosti na ceste k atraktívnym výhram. Práve traja banditi prinášajú do hry niekoľko špeciálnych prvkov, ktoré vedú k zisku vyšších výhier. Objavujú sa náhodne vedľa valcov a na automat hádžu dynamit. Ide o tri rôzne druhy dynamitu a každý z nich vám pomôže k štedrej výhre.

  • Opätovné točenie – po výbuchu dynamitu dôjde k výhernému opätovanému točeniu na dvoch alebo viacerých valcoch.
  • Klonované divoké symboly – po výbuchu dynamitu sa na automate objaví expandujúci Wild symbol, ktorý sa po jednotlivých valcoch a riadkoch šíri náhodne akýmikoľvek smermi.
  • Záhadné symboly - po výbuchu dynamitu sa po valcoch pohybujú rôznymi smermi symboly dymu. Keď dym zmizne, na automate sa objaví jeden druh symbolu, ktorý garantuje výhru.

Na 1., 3. a 5. valci sa točí aj Scatter symbol. Vyobrazený je ako trezor s pokladom. Pomocou neho sa môžete dostať do bonusovej hry s freespinami. Ich počet je náhodný a určujú ho banditi. Na automat hodia dynamit a po výbuchu sa ukáže počet voľných pretočení. Aj počas voľných pretočení sa na automate objavujú banditi a môžu aktivovať všetky tri vyššie spomínané špeciálne javy. Navyše akonáhle sa banditi ukážu, ostanú v hre až do konca točení zadarmo.

Na automate The Greatest Train Robbery hráte aj o Jackpoty

Väčšina hier spoločnosti Red Tiger ako Lucky Wizard či Dragons Fire obsahuje obľúbenú hru o progresívne Jackpoty. A nechýbajú ani na slote The Greatest Train Robbery. Ich aktuálna výška je zobrazená v ľavej časti obrazovky. Chce to len kúsok šťastia aby vám symbol Jackpotu na valcoch padol.

Nezmeškajte svoj vlak, vyskúšajte zadarmo

S hracím automatom The Greatest Train Robbery sa nudiť určite nebudete a čo je dôležité, disponuje viacerými alternatívami, ako získať hodnotné výhry. Nepremeškajte svoju šancu a pokúste sa chytiť ten správny vlak. Automat si môžete skúsiť zahrať zadarmo aj bez registrácie vo Svete Hier Niké.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

nike logo

V Niké máš bonus 50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke. Bonus je aktivovaný v momente, keď sa spustí jedna z automatových hier a po skončení sú výhry automaticky pripísané do penaženky hráča..

Po využití 50 free spinov na teba čaká daľší kasíno bonus! Aby toho nebolo málo, Svet hier ti dá navyše ďalších 100 free spinov. Stačí, keď pretočíš 50 € a extra vstupný bonus 100 free spinov je tvoj!

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Dobrodružný online automat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty