Red Tiger online automaty

Hracie automaty od Red Tiger nájdete v kasínach

Niké logo

Vstupný bonus: 50 FS

Hraj v kasíne

Prečítajte si tiež

Zobraziť všetky články

Aké hry má Red Tiger vo svojom portfóliu?

Red Tiger je jedným z najlepších poskytovateľov hier v odvetví iGamingu, ktorý bol založený v roku 2014. Gro tímu tvoria ľudia s bohatými skúsenosťami v tejto oblasti. Red Tiger sa zameriava na online výherné automaty a za relatívne krátky čas ich vyprodukoval už viac než 200. Vo svojom portfóliu má aj zopár stolových hier - blackjack, baccarat a ruleta. Tie by ste však spočítali na jednej ruke. Hoci je ponuka stolových hier v súčasnosti pomerne chudobná, nie je vylúčené, že Red Tiger v budúcnosti vyvinie viac úsilia aj v tomto smere.

Aké témy automatov Red Tiger preferuje?

Ponuka automatov od Red Tiger je pestrá a široká. Vývojári kladú dôraz na to, aby ste sa na automatoch zabavili a aby bol zážitok z hrania čo najpôsobivejší a najpríjemnejší. Vybrať si môžete spomedzi rôznych dobrodružných, hudobných či rozprávkových automatov. V ponuke nájdete aj automaty so zvieratami, s podmorskou tematikou, ale aj klasické retro ši hry s ovocnými symbolmi.

Ponúkajú hry od Red Tiger aj špeciálne bonusové funkcie? 

Red Tiger si na špeciálnych a bonusových funkciách zakladá. Zatiaľ čo základná hra vo všeobecnosti funguje ako ktorýkoľvek iný automat, bonusové hry sú originálnejšie a kreatívnejšie. Štruktúra bonusov od Red Tiger sa značne líši od ostatných providerov.

Ako často sa objavujú free spiny na online automatoch od Red Tiger?

Voľné pretočenia sa na Red Tiger automatoch objavujú pomerne často. A ak ich slot predsa len nemá, vždy sú nahradené inými špeciálnymi funkciami a bonusovými vlastnosťami.

Čím sú Red Tiger automaty špecifické? 

Tím Red Tiger netvoria len skúsení vývojári a dizajnéri, ale aj psychológovia, matematici, grafici, zvukoví inžinieri a ďalší odborníci z príslušných oblastí. Hlavným cieľom Red Tiger je neustále zlepšovať herný zážitok hráčov. Inými slovami, poskytovateľ neustále pracuje na tom, aby každá hra, ktorú vydá, bola lepšia a príjemnejšia ako tá predtým. Dôkazom toho je aj niekoľko významných ocenení, ktorým sa tento provider môže pochváliť. Špecialitou automatov od Red Tiger je sieť progresívnych Jackpotov Daily Drop, Hourly Drop a Super Drop.

Ktoré hracie automaty od Red Tiger by vám nemali ujsť?

Tipov na kvalitný automat od Red Tiger je veľmi veľa. Za pozornosť určite stojí Esqueleto Mariachi s tromi zábavnými hudobníkmi a ich jedinečnými funkciami. Zábavu a skvelé výhry ponúka aj Mega Pyramid s naklonovanými symbolmi. Pirátske dobrodružstvo s freespinami a násobiteľmi výhier zažijete na 5-valcovom slote Pirates’ Plenty: The Sunken Treasure, ktorý sa dokáže rozšíriť o ďalší jeden valec.

Aké sú silné a slabé stránky online automatov od Red Tiger?

Silnou stránkou Red Tiger automatov je bezpochyby dokonalá grafika prepracovaná do najmenších detailov. A ak k tomu prirátame skvelé 3D animácie, zvukové efekty a jedinečné bonusy, hranie Red Tiger slotov je veľkou zábavou. Hľadať negatíva je o niečo ťažie. Spomínané 3D animácie sú niekedy príliš zdĺhavé a nie vždy sa dajú preskočiť.
Hracie automaty