Doggy Riches MegaWays

Doggy Riches MegaWays

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Doggy Riches MegaWays?

Online výherný automat Doggy Riches MegaWays má 6 valcov, 7 riadkov a 117 649 výherných ciest. Automat pracuje s kaskádovitým systémom.

Aká je téma hry Doggy Riches MegaWays?

V hre a objavujú psíky z rodu Corgi, preto ho radíme medzi online sloty so zvieratami.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Výherný automat Doggy Riches MegaWays obsahuje mega Wild symboly, progresívne násobitele výhier, automatickú hru a turbo režim.

Je možné v hre Doggy Riches MegaWays získať freespiny?

Áno, získať môžete 10 freespinov so zafixovanými mega Wild symbolmi.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

V niektorých kasínach môže byť automat Doggy Riches MegaWays doplnený o progresívne Jackpoty od Red Tiger.

Ako vyhrať na hracom automate Doggy Riches MegaWays?

Náš tip: Počas freespinov sa môžu na valcoch objaviť špeciálne šteniatka Corgi ako ďalšie Wild symboly.

Vyskúšajte si výherný automat Doggy Riches MegaWays zadarmo

Red Tiger Jackpot
Úroveň:
Mega Drop
62343 €
Úroveň:
Daily Drop
816 €
Úroveň:
Hourly Drop
49 €
Niké Red Tiger Jackpot

Predstavte si, že vám kráľovská rodina pošle pozvánku na čaj o piatej, ale miesto stretnutia s kráľovnou vám spoločnosť robia jej roztomilí corgi maznáčikovia. Víta vás automat Doggy Riches MegaWays od Red Tiger, kde sa psia aristokracia mieša s kráľovskými bonusmi, aby vám priniesla šialene zábavné a možno aj štedré dobrodružstvo.

Grafika a hudba

Keď sa povie Red Tiger automaty, mnohým z nás sa okamžite vybavia farebné explózie a vychytávky. A s automatom Doggy Riches MegaWays to nie je inak. Tento slot vás privíta s paletou, ktorá je jemná ako prepudrovaný nos kráľovnej, ale súčasne výrazná ako štekot psíkov z rodu Corgi. Čaká vás stretnutie so šibalskými šteniatkami, ktoré sú tak roztomilé, že by ste ich najradšej vzali domov. Hudba a zvukové efekty vás ihneď vtiahnu do kráľovskej atmosféry. Zvuky sú štýlové a nadčasové, s ľahkým dotykom elegancie.

Skladba online automatu

Pod povrchom tohto roztomilého psieho dobrodružstva vás čaká skutočná herná mašinéria. Online automat Doggy Riches MegaWays je veľmi šikovne poskladaný. Má 6 valcov, čo je štandard pre MegaWays hry, a pridáva k tomu 7 riadkov. Táto kombinácia vám otvára dvere k obrovskému počtu 117 649 výherných línií, ktoré sa menia s každým pretočením. S takýmto počtom ste sa možno stretli už v hre What the Fox Megaways. Ba čo viac! Automat je založený na kaskádovitom systéme. Predstavte si to ako domino efekt – jeden správny symbol môže spustiť lavínu ďalších výhier. Výherné symboly sa stratia a na ich miesta padnú nové, čo môže vyvolať ďalšiu výhru, a ďalšiu, a ďalšiu...

Bonusy a špeciálne funkcie

Výherný automat Doggy Riches MegaWays sa vyznačuje radom zaujímavých bonusových funkcií, ktoré výrazne obohacujú herný zážitok:

  • Super Wild Symboly: Tieto symboly pokrývajú celý valec. Kráľ Corgi sa zobrazuje na druhom valci a kráľovná Corgi na piatom. Okrem toho, že fungujú ako Wild symboly (nahrádzajúce iné symboly na vytvorenie výherných kombinácií), majú tiež moc zdvojnásobiť výhru, ktorej sú súčasťou. Ak sú na valcoch oba symboly naraz, ich násobitele sa navzájom násobia.
  • Kráľovské Spiny (freespiny): Táto funkcia sa aktivuje, keď sa na valcoch objavia oba kráľovské Corgi symboly súčasne. Ako odmenu dostanete 10 freespinov. Počas týchto voľných pretočení sa oba Super Wild symboly zamknú na svojom mieste, čo zvyšuje vaše šance na výhru. Navyše, s každou výhrou sa zvyšuje násobiteľ vašich výhier, ktorý môže dosiahnuť až hodnotu x20.
  • Šteniatka Corgi: Počas freespinov sa môžu objaviť špeciálne šteniatka Corgi ako ďalšie Wild symboly. Objavujú sa na valcoch v dôsledku interakcie medzi kráľom a kráľovnou Corgi, ktorí si posielajú srdiečka a bozky. Tieto symboly sa môžu objaviť v počte 2 až 5 a sú náhodne umiestnené na valcoch.

Hrajte zadarmo a na mobile

Výherný automat Doggy Riches MegaWays je skutočným klenotom vo svete online slotov. Jeho šarmantná kráľovská téma doplnená roztomilými Corgi šteniatkami a štedrými bonusovými funkciami vytvára dokonalý mix zábavy a šancí na výhru. So 117 649 možnými výhernými kombináciami a dynamickým kaskádovitým systémom sa každý spin mení na vzrušujúce dobrodružstvo plné prekvapení.

Pre fanúšikov online kasín je skvelou správou, že online hrací Doggy Riches MegaWays je dostupný aj v online kasíne Niké. Pre tých, ktorí chcú vyskúšať tento slot skôr, než do neho vložia skutočné peniaze, je k dispozícii demoverzia zadarmo. Navyše hra je úplne prispôsobená pre mobilné zariadenia. Či už máte chuť zatočiť si na mobile alebo tablete, tento slot vám ponúka plnohodnotný herný zážitok vždy a všade.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

nike logo

V Niké máš bonus 50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke. Bonus je aktivovaný v momente, keď sa spustí jedna z automatových hier a po skončení sú výhry automaticky pripísané do penaženky hráča..

Po využití 50 free spinov na teba čaká daľší kasíno bonus! Aby toho nebolo málo, Svet hier ti dá navyše ďalších 100 free spinov. Stačí, keď pretočíš 50 € a extra vstupný bonus 100 free spinov je tvoj!

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Automat so symbolmi zvierat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty