Automaty so zvieratami

Automaty so zvieratami

Vstupný bonus: 50 FS

nike logo

50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke + ďalších 100 extra free spinov po pretočení 50€.

Vstupný bonus: 10000 EUR

eurogold logo

Vstupný bonus až do 10 000€ a 800 free spinov.

Prečítajte si tiež

Zobraziť všetky články

Online hracie automaty so symbolmi zvierat

Máte radi zvieratá? Odpoveď na túto otázku bude u väčšiny ľudí asi rovnaká a zrejme preto aj v kasínovom svete natrafíte na množstvo hier, v ktorých sú hlavnými protagonistami práve zvieratká. Výnimkou nie sú ani hracie automaty, medzi ktorými nájdete veľké zastúpenie práve tých zo zvieracej ríše.

Niekto zbožňuje psíky, niekto mačky, iní majú zasa doma rybičky a kto doma nič nechová, z času na čas sa dozaista ide rád pokochať do zoo alebo si len tak pozrie nejaký film či dokument zo sveta zvierat. Tak či onak, zvieratká nám vo väčšine prípadov spríjemňujú tento svet, čo si uvedomujú aj výrobcovia online automatov. A tak sa nemožno čudovať tomu, že zvieracie výherné automaty v kasínovom svete predstavujú samostatnú tému. Je ich toľko, že si budete mať hodnú chvíľu z čoho vyberať. Samozrejme, na kategóriu ovocných slotov sa nechytá žiadna z tém, no ak máte radi napríklad mačky, tak hrací automat 100 Cats vám sadne ako uliaty. Mačky alebo psy? Čo by ste si vybrali vy? V online kasínach nemusíte váhať, keďže napríklad taký automat od Playsonu s názvom Claws vs Paws vám ponúkne aj - aj a počas roztáčania valcov tohto slotu zažijete fantastický herný zážitok s množstvom zaujímavých bonusov a špeciálnych funkcií. Zvieracie automaty nie sú len o psoch a mačkách. Pri hrách na túto tému sa neraz stretnete so zvieratkami z podmorského sveta, zo savany či džungle. Väčšina zvieracích slotov ponúka nevšedný herný zážitok s prepracovanou grafikou, skvelým hudobným podmazom a množstvom bonusových funkcií.

Bavte sa na zvieracích automatoch zadarmo

Je len na vás, akú hru si z tejto zvieracej kategórie vyberiete. Ak ešte váhate, pokojne si ich vyskúšajte zahrať viacero. Na úvod tak môžete urobiť aj úplne zadarmo a až keď sa vám niektorá z nich skutočne zapáči, môžete to v nej roztočiť naplno v kasíne aj za reálne peniaze.

Hracie automaty