Farmer Jack

Farmer Jack

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Farmer Jack?

Online výherný automat Farmer Jack sa skladá z 5 valcov, 4 riadkov a 40 fixných línií.

Aká je téma hry Farmer Jack?

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na hracom automate Farmer Jack nájdete Wild symbol a Scatter symbol.

Je možné v hre Farmer Jack získať freespiny?

Áno, po vytočení Scatter symbolov na stredných valcoch získate 5 freespinov.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

V niektorých online herniach môže byť slot Farmer Jack doplnený o e-gaming jackpoty či platformové Jackpoty kasína.

Ako vyhrať na hracom automate Farmer Jack?

Náš tip: Počas freespinovej hry je možné opätovne získať nové voľné pretočenia čo dáva možnosť na parádne výhry.

Vyskúšajte si výherný automat Farmer Jack zadarmo

Farmer Jack OlyBet

Vyskúšaj si demoverziu hry v kasíne

Hraj

Zabudnite na sladké ovocie či trblietavé drahokamy na valcoch. Dnes vás pozývame na prechádzku po farme na vidieku. Farmer Jack od e-gaming je ako osviežujúci vánok v horúcom letnom dni, ktorý prináša do sveta online automatov niečo neobvyklé. Spokojný pasúci sa dobytok, veselé sliepky a polia zlatistého obilia. A to je len zlomok toho, čo vám tento online automat ponúka. Zabudnite na typické herné témy, pretože tu sa vydáte za poctivou farmárskou prácou, kde každé zviera a každá rastlina má svoju úlohu. Automat so zvieratami a farmárskou tematikou prináša nevšedný herný zážitok, ktorý je v online kasínach raritou.

Herné prvky

Na 5 valcoch a 4 riadkoch automatu Farmer Jack sa rozprestiera pestrá paleta tradičných farmárskych zvierat a klasických kartových znakov. Dokopy máte k dispozícii 40 výherných línií, ktorých počet je nemenný. Výhry vytvárate tradičným spôsobom zľava doprava. Takže vaša úloha je zhromaždiť aspoň tri rovnaké symboly na jednej z výherných línií, aby ste mohli zožať zaslúžené odmeny.

Zlatisté okraje a obilie na pozadí dodávajú online slotu Farmer Jack sviežu letnú atmosféru. Jednotlivé symboly sú pekne nakreslené, zvieratá vyzerajú vtipne a komixovo, čo je spoločný štýl viacerých e-gaming hier. Hudobný sprievod automatu je však skromnejší, teda skôr žiadny. Počuť len zvuky pri točení valcov a zvukové efekty, ktoré sa ozvú pri zobrazení výhernej kombinácie. Zvuky zvierat však dodávajú hre pocit autenticity a zábavný nádych, no zrejme si po čase budete chcieť vychutnať túto hru pri svojej obľúbenej hudbe.

Bonusové vlastnosti

Symbol Farmer Jack funguje ako Wild symbol a má moc nahradiť akékoľvek iné symboly v potenciálnej výhernej línii, čím zvyšuje vaše šance na výhru. Výnimkou je len Scatter symbol vyobrazený ako fúrik, ktorý otvára brány do bonusovej hry. Scatter symbol je kľúčom k získaniu freespinov. Ak sa vám ho podarí vytočiť na valcoch 2, 3 a 4, môžete sa tešiť na 5 spinov zdarma. Navyše, počas freespinov máte šancu vytočiť ďalšie Scatter symboly a zopakovať si bonusovú hru úplne odznova.

Vyskúšajte si Farmer Jack zadarmo

Výherný automat Farmer Jack je ako taká pozvánka na pokojné popoludnie strávené na farme. Ponúka jednoduchú škálu klasických bonusových funkcií, ktoré dodávajú hre príjemné vzrušenie bez zbytočných komplikácií. Aj keď nemáte po ruke gumáky, túto idylku vidieku si môžete vychutnať v kasíne aj v demoverzii, bez rizika a so všetkými funkciami. A pokiaľ by vás povinnosti hnali preč od počítača, nebojte sa. Farmer Jack je optimalizovaný pre mobilné zariadenia a tablety, čiže točiť valcami môžete kdekoľvek.

hranie bez rizika
pre nových hráčov v kasíne

olybet logo

Každý nový hráč, zaregistrovaný od 2.11.2023 si môže zahrať raz po registrácii v ľubovoľný deň od 22.00 do 23.00 úplne bez rizika.

Vyber si hociktorý automat (hry môžeš aj meniť), nastav si zatočenia na 0,2 € (20 centov) a začni hrať. Všetky stávky a výhry medzi 22.00 a 23.00 sa ti spočítajú. Pozor, započítajú sa len zatočenia za 20 centov, ostatné nie. Bonus môžeš využiť len raz do 20 kalendárnych dní od registrácie, počíta sa hneď prvý pokus. Preto si daj pozor na to, že keď začneš hrať medzi 22.00 a 23.00, tak odohraj celú hodinu.

Ak si bol za túto hodinu v kladnej bilancii, všetko, čo si vyhral, ti zostáva a môžeš vybrať hocikedy bez akýchkoľvek obmedzení

Ak si za hodinu hrania prehral, Olybet ti všetko, čo si prehral, pripíšeme naspäť na účet v priebehu nasledujúceho pracovného dňa. So sumou môžeš disponovať voľne, aj požiadať o výber.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
e-gaming
Téma hry:
Automat so symbolmi zvierat
Online kasíno:
OlyBet
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty