Automaty plné pokladov

Automaty plné pokladov

Prečítajte si tiež

Zobraziť všetky články

Automaty plné diamantov, drahokamov a zlata

Keď sa povie slovo poklad, spozornie zrejme každý. Kto by nechcel v živote aspoň raz nájsť nejakú truhlicu s pokladom, trblietavé drahokamy, diamanty či zlaté tehličky? Poklad sa automaticky spája s bohatstvom, a to je niečo, čo by chcel mať každý. A že poklady lákajú, si veľmi dobre uvedomujú aj tvorcovia online hracích automatov, ktorí takéto symboly umiestňujú do mnohých svojich hier.

Smaragdy, rubíny, zafíry, perly či diamanty. To je len zlomok pokladov, ktoré budete môcť nájsť v mnohých online automatoch. Hry s pokladmi sa nachádzajú v ponuke prakticky každého kasína. Stretnúť sa môžete s hrami, kde sa nejaký ten drahokam len tak mihne (Fruit Snap od Red Tiger), napríklad ako nejaký zo špeciálnych symbolov, no potom sú tu už hry, ktoré sú poriadne nablýskané najrôznejšími Drahými kameňmi (Crystal Miners od Apollo games).

Medzi také hry môžeme jednoznačne zaradiť napríklad automat Treasure Mine od Red Tiger. Ide o famózny 5-valcový slot so 4 riadkami, 40 výhernými líniami. Hracia plocha je umiestnená v bani, pričom grafika je bravúrna a rovnako famózne sú aj špeciálne funkcie, ktoré táto hra ponúka. Tešiť sa tu môžete expandujúce Wild symboly a do bonusovej hry, kde sa to pokladmi len tak hmýri, vás prenesie Scatter symbol.

Valcové hry s pokladmi ponúkajú a netradičné vecičky. Vo skvelom automate Dazzle Me od NetEntu zažijete zábavu na netradičnej hracej ploche s 5 valcami, pričom počet riadkov nie je pevný a mení sa. V tejto hre natrafíte aj na skvelú porciu špeciálnych funkcií a bonusov. Zábavu umocňujú a ešte krajšie výhry prinášajú zosynchronizované valce a re-spiny.

Aj v portfóliu výrobcu Yggdrasil nájdete hry s drahokamami. Automat Gem Rocks pozostáva zo 6 valcov, 4 riadkov, pričom vyhrať je tu možné až 4 096 rôznymi cestami. V tomto slote sa môžete tešiť na skvelú grafiku, dokonalé zvuky a zaujímavé špeciály v podobe mega symbolov, re-spinov či násobiteľov výhier.

Množstvom pokladov sa to hmýri aj v skvelej hre od Betsoftu s názvom Gemmed. Automat pozostáva z 9 valcov, 9 riadkov a ponúka až 40 503 možností na výhru. V hre plnej mega symbolov si môžete vytočiť až do 50 free spinov.

Ďalším krásnym príkladom automatu s pokladmi je hra od Synot Games s názvom Gem-O-Rama. Keď si tento automat zapnete, hneď vás na 5-valcovej ploche s 3 riadkami očarí množstvo trblietajúcich sa drahokamov. Ani tú nechýbajú špeciálne funkcie, ktorými sú expandovanie divokého symbolu na celý valec, repsiny či násobenie výhier.

Hodnotné poklady sú ukryté aj v je slote Multi Diamonds od Kajot Games. Na piatich valcoch s tromi riadkami a až 81 výhernými líniami sa budete stretávať s poriadne luxusnými symbolmi. Jediným špeciálom tohto slotu je symbol Multi Wild, ktorý ako žolík nahrádza všetky ostatné symboly a zároveň je aj multiplikátorom.

Objavujte poklady v automatoch aj zadarmo

V mnohých online hracích automatoch sa skrývajú za symbolmi s pokladmi aj krásne výhry. Ak vás tieto hry lákajú, neváhajte si ich vyskúšať. Sprvoti tak môžete urobiť aj úplne zadarmo, pre zábavu. Zoznámite sa tak nielen s témou hry, pokladmi na symboloch automatu, ale aj so samotnou hrateľnosťou a hernými bonusmi. A potom už hor sa do kasína, výhry môžu byť vaše.

Hracie automaty