27 Diamonds

27 Diamonds

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat 27 Diamonds?

Hrací automat 27 Diamonds od spoločnosti Tech4Bet ponúka zábavu na hracej ploche s 3 valcami, 3 riadkami a s 27 fixnými výhernými líniami.

Aká je téma hry 27 Diamonds?

Tento 3-valcový automat jednoznačne môžeme zaradiť do kategórie hier s množstvom drahokamov a pokladov.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Jediným špeciálom hracieho automatu 27 Diamonds je Wild symbol. Tento divoký symbol vystupuje ako žolík a nahrádza všetky ostatné symboly a okrem toho, ak sa tento symbol stane súčasťou výhernej kombinácie, tak sa z neho stáva aj multiplikátor a výhru vám znásobí x2 alebo x4 podľa toho, koľko divokých symbolov sa nachádza vo výhernej kombinácii.

Je možné v hre 27 Diamonds získať free spiny?

Automat 27 Diamonds je jednoduchou hrou, v ktorej budete free spiny hľadať márne.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Samotný slot 27 Diamonds môže obsahovať hru o Royal Jackpot - čo je progresívny jackpot hier od Tech4bet, prípadne v niektorých kasínach sa môžete stretnúť s nasadeným lokálnym jackpotom kasína.

Ako vyhrať v hracom automate 27 Diamonds?

Výherný spin v tejto hre zaznamenáte, ak si vytočíte výhernú kombináciu z troch totožných symbolov na niektorej z 27 pevných výherných línií. K výhram vám môže dopomôcť aj špeciálny Wild symbol, ktorý nahrádza všetky ostatné symboly, ktoré chýbajú do výhernej kombinácie.

Vyskúšajte si výherný automat 27 Diamonds zadarmo

TIPOS Jackpot
Úroveň:
Zlatý
100002 €
Úroveň:
Strieborný
9212 €
Úroveň:
Bronzový
65 €
eTIPOS.sk TIPOS Jackpot

Oddychový automat 27 Diamonds

Máte dosť moderných automatov? Radi sa vraciate k starej dobrej klasike, kde sa na valcoch točia symboly ovocia alebo drahokamov? Z času na čas je príjemné zmeniť žáner a zaspomínať si na prapôvodné výherné automaty. Online slot 27 Diamonds tieto kritéria spĺňa. Čistá nenáročná grafika, jednoduchá funkcionalita, hrateľnosť a žiadne komplikované bonusy. Ideálna kombinácia na zrelaxovanie pri hraní automatu. Ak by sa vám celkové bonusové vybavenie 27 Diamonds predsa len zdalo príliš oklieštené, skúste Amazon's Battle, kde si môžete vychutnať hru s 30 freespinami naraz.

Online hrací automat 27 Diamonds je vytvorený z 3 valcov a 3 riadkov. Výherných línií je na ňom 27 a sú fixne dané. Kombinácie sú výherné vtedy, ak sa skladajú z troch rovnakých symbolov, začínajú na prvom valci vľavo a pokračujú smerom doprava. V prípade viacerých výherných kombinácií na niekoľkých výherných líniách sa všetky výhry automaticky sčítavajú. Hoci automat tvoria symboly vzácnych drahokamov, najvyššiu hodnotu má symbol Sedmičky. Za jej trojnásobné vytočenie získate odmenu v podobe 50-násobku stavenej sumy. Ďalej za tri diamanty zinkasujete 10-násobok stávky, zelený drahokam vám prihodí 8-násobok, červený a fialový 4-násobok, oranžový a žltý stávku zdvojnásobí a napokon modrý drahokam stávku vráti.

Divoký symbol s multiplikátorom výhier

Posledným deviatym symbolom v hre je jediný bonusový symbol. Je to Wild symbol, ktorý v sebe ukrýva dve špeciálne vlastnosti. Tou prvou je, že ako žolík nahrádza chýbajúce symboly v prípadnej výhernej kombinácii. Tá druhá spočíva v tom, a disponuje ňou aj online hrací automat Multi 5, že akonáhle je divoký symbol súčasťou výhernej kombinácie, výhru vynásobí x2. Ak sa v takej kombinácii nachádzajú dva divoké symboly, výhra je automaticky vynásobená x4. Nič viac, nič menej. Žiadne ďalšie bonusy či špeciálne vlastnosti na automate 27 Diamonds nenájdete. Dokonca ani funkciu Gamble (Risk). Aj preto je tento slot určený skôr neskúsenejším hráčom, no možno ním nepohrdnú ani takí, ktorí si od moderných „mašín“ dávajú pauzu.

Skúste 27 Diamonds zadarmo v kasíne na eTipos.sk

Ak máte hráčske konto vytvorené v kasíne TIPOSu a automat 27 Diamonds sa rozhodnete zahrať práve v online herni na etipos.sk, máte šancu získať niektorý z troch progresívnych Jackpotov. Tie majú v sebe zabudované viaceré sloty kasína eTipos.sk. Šanca je rovnaká pre všetkých hráčov a to aj bez ohľadu na to, v akej hodnote točíte valcami. Z každej stávky sa odvádza isté percento a presúva sa do zlatého, strieborného alebo bronzového Jackpotu.

Za vyskúšanie online výherného automatu 27 Diamonds nič nedáte, pretože pri demoverzii nemusíte vykonať žiadnu registráciu či vkladať peniaze. Zahrať si ho zadarmo môžete aj na webe u nás. Hra je samozrejme dostupné aj na mobile či tablete. Už len stačí skontrolovať internetové pripojenie a pustiť sa do točenia valcov. A ak sa vám hra zapáči, šup šup do online kasína naháňať skutočné výhry na valcoch.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Tech4Bet
Téma hry:
Automat s drahými kameňmi
Online kasíno:
eTIPOS.sk
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty