Amazon's Battle

Amazon's Battle

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Amazon's Battle?

Online slot Amazon's Battle sa skladá z 5 valcov, 3 riadkov a 30 voliteľných výherných línií.

Aká je téma hry Amazon's Battle?

Ide o dobrodružný automat, kde vám spoločnosť budú robiť krásne Amazonky.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Výherný automat Amazon's Battle ponúka Wild symbol, Scatter symbol a funkciu Gamble na zdvojnásobenie výhier.

Je možné v hre Amazon's Battle získať freespiny?

Áno, naraz môžete získať až 30 voľných pretočení.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

S online automatom Amazon's Battle máte možnosť hrať o 4 úrovne jackpotov od Amusnet. Okrem toho niektoré kasína do hry inštalujú aj svoje platformové jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate Amazon's Battle?

Náš tip: Počas freespinovej hry je možné opätovne získať ďalšie voľné pretočenia.

Vyskúšajte si výherný automat Amazon's Battle zadarmo

Amazon's Battle TIPOS

Vyskúšaj si demoverziu hry v kasíne

Hraj
Amusnet Jackpot Cards
Úroveň:
Clubs
4 €
Úroveň:
Diamonds
108 €
Úroveň:
Hearts
3338 €
Úroveň:
Spades
28153 €
TIPOS Amusnet Jackpot Cards

Krásne Amazonky a atraktívne výhry

Každý má rád mýty a legendy plné nesmrteľných bohov a hlavne epických hrdinov, ktorí víťazia nad silami zla. Keďže ich príbehy sa zachovali až dodnes, často sa nimi inšpirujú aj vývojári online kasínových hier. A veľmi dobre robia, pretože tieto hry nás veľmi bavia. Niektoré sú síce menej vydarené, no iné hráčov uchvátia ihneď. Skvelú prácu odviedli páni zo spoločnosti Amusnet (EGT), keď skonštruovali online hrací automat nesúci názov Amazon's Battle.

Na výhernom automate Amazon's Battle, ktorý tvorí 5 valcov, 3 riadky a 30 ľubovoľne nastaviteľných výherných línii, stretnete štyri krásne Amazonky – blondínku, čiernovlásku, brunetku a ryšavku. Mimochodom, najvyššiu hodnotu má plavovláska. Tieto sympatické bojovníčky vám budú oddane sekundovať pri získavaní atraktívnych výhier v hustom dažďovom pralese. Poskytnú vám skvelé útočisko na to, aby ste dosiahli tie najlepšie výhry. Využiť pri tom môžete aj niekoľko tradičných bonusových vlastností, ktorými slot disponuje.

Tradičné bonusy a 4 progresívne Amusnet Jackpoty

Ani v hre Amazon's Battle nesmie chýbať obľúbený Wild symbol. Je ním čierny kôň a v úlohe žolíka dopĺňa chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Výherné kombinácie platia iba v jednom smere a to zľava doprava. Na valcoch č. 2, 3 a 4 sa ďalej objavuje Scatter symbol. Ten je vyobrazený ako meč a štít. Vďaka nemu môžete získať niekoľko pretočení zadarmo. Ich počet závisí od toho, aký počet Scatter symbolov sa vám podarí vytočiť. Keďže týmto symbolom môže byť pokrytý celý valec (3 riadky), maximálne je možné získať 9 symbolov Scatter. Za takýto počet obdržíte až 30 freespinov. Pokiaľ by sa vám zdali dosiahnuté výhry prinízke, pokojne ich môžete zdvojnásobiť. Slúži na to funkcia Gamble (Risk).

To je gro bonusovej štruktúry online automatu Amazon's Battle, no nájdeme na ňom ešte vedľajšiu bonusovú hru o štyri progresívne Jackpoty. Skúsení hráči hrajúci hry ako Burning Hot, Supreme Hot, či Egypt Sky veľmi dobre vedia o čo ide. Pokiaľ ste sa s touto možnosťou pri hrách od Amusnet nestretli, vysvetlíme jej princíp. Na to, aby ste sa do hry o 4 progresívne Jackpoty dostali, potrebujete iba šťastie. Na automate sa po dotočení spinu môže náhodne objaviť nápis Jackpot Cards. Ak sa tak stane, presuniete sa do novej obrazovky s 12 kartami otočenými lícom nadol. Vašou úlohou je nájsť tri karty s rovnakým symbolom. Keď ich nájdete, získate Jackpot príslušného znaku v aktuálnej hodnote.

Dosť bolo slov, automat Amazon's Battle čaká na vás

Krásne ženy a veľké výhry. Táto vzrušujúca kombinácia sa len veľmi, veľmi ťažko ignoruje, pravda? Tak neváhajte a vyskúšajte si online výherný automat Amazon's Battle aj vy. Nájdete ho i v online kasíne eTIPOS.sk. Ak by ste sa s ním potrebovali na začiatok zoznámiť, pokojne využite možnosť „hrať pre zábavu“. Veríme, že divoké bojovníčky sa o vás patrične postarajú.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Amusnet
Téma hry:
Dobrodružný online automat
Online kasíno:
TIPOS
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty