Supreme Hot

Supreme Hot

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Supreme Hot?

Výherný automat Supreme Hot tvoria 3 valce, 3 riadky a 27 výherných línií, ktorých počet je fixný.

Aká je téma hry Supreme Hot?

Ide klasický výherný automat s ovocnými symbolmi.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Online automat Supreme Hot je na bonusy chudobný, ponúka len funkciu Gamble.

Je možné v hre Supreme Hot získať freespiny?

Nie, tento automat freespiny neobsahuje.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Online slot Supreme Hot ponúka 4 progresívne Jackpoty hier od Amusnet. Niektoré kasína do hry nasadzujú aj svoje vlastné Jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate Supreme Hot?

Náš tip: Pri „vyplnení“ automatu jedným symbolom získate nielen výhru v podobe súčtu výhier na všetkých 27-ich výherných líniách, ale celková výhra sa ešte aj zdvojnásobí.

Vyskúšajte si výherný automat Supreme Hot zadarmo

Supreme Hot TIPOS

Vyskúšaj si demoverziu hry v kasíne

Hraj
Amusnet Jackpot Cards
Úroveň:
Clubs
4 €
Úroveň:
Diamonds
108 €
Úroveň:
Hearts
3338 €
Úroveň:
Spades
28153 €
TIPOS Amusnet Jackpot Cards

Ideálna hra na začiatok

Supreme Hot je veľmi jednoduchý klasický ovocný výherný automat zostrojený spoločnosťou Amusnet (EGT). Skladá sa z 3 valcov, 3 riadkov a 27 fixne daných výherných línii. Z toho logicky vyplýva, že na zisk výhernej kombinácie potrebujete 3 rovnaké symboly na všetkých 3 valcoch. Je úplne jedno, na akých pozíciách na riadku sa budú nachádzať. Pokiaľ by sa vám podarilo vytočiť viac výherných kombinácii na viacerých výherných líniách, všetky hodnoty výhier sa spočítajú.

Vyplníte automat jedným symbolom?

Na automate sa objavujú ovocné i neovocné symboly. Ale ide o klasiku. Čo sa týka vyšších hodnôt, tie dosiahnete vďaka neovocným symbolom. Sú nimi zvončeky, hviezdy, BAR-y, dolárovky a červené Sedmičky. Získať sa dá najviac 60-násobok stávky, a to konkrétne za 3x červenú Sedmičku. Ovocné symboly vám síce prinesú o niečo menšie výhry, no ukrývajú v sebe istú špeciálnu vlastnosť. V prípade, že by sa vám podarilo vytočiť jeden zo symbolov hrozna, jablka, marhule alebo čerešne na všetkých pozíciách automatu, vaše hráčske konto razom narastie. Pri „vyskladaní“ automatu jedným symbolom získate nielen výhru v podobe súčtu výhier na všetkých 27-ich výherných líniách, ale celková výhra sa ešte aj zdvojnásobí. Každú jednu výhru sa môžete pokúsiť aj niekoľkokrát zdvojnásobiť, slúži na to funkcia Gamble (Risk). A to je v rámci základnej bonusovej výbavy slotu Supreme Hot všetko. Bolo by to veľmi málo, ak by na automate nebola bonusová hra s progresívnymi Jackpotmi.

4 Amusnet progresívne Jackpoty

Ak patríte k verným fanúšikom Amusnet automatov a už ste si teda zahrali niektorý zo slotov ako Shining Crown, Egypt Sky alebo Zodiac Wheel, isto dobre viete, že väčšina z nich disponuje hrou o progresívne Jackpoty. Medzi hráčmi ide o veľmi obľúbený doplnok hry. V hre sú 4 kumulované Jackpoty, ktorých hodnoty sú vyobrazené v hornej lište na valcami. Akonáhle sa na automate spustí bonusová hra Jackpot Cards, máte istotu, že niektorý z jackpotov bude váš. Vašou úlohou bude nájsť medzi 12 kartami otočenými lícom nadol 3 karty rovnakého druhu. Aký symbol to bude, taký jackpot vyhráte.

Hrajte Supreme Hot na eTipos.sk

A sme na konci našej recenzie. Niekomu sa môže zdať automat Supreme Hot nudný a až príliš jednoduchý. No tí hráči, ktorí s online automatmi nemajú dostatok skúsenosti, sa na ňom môžu rozbehnúť a neskôr presť k sofistikovanejším hrám. Tento ovocný slot nájdete aj v bohatej ponuke slovenského kasína eTIPOS.sk. Hrať ho môžete aj na svojom mobilnom zariadení.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Amusnet
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
TIPOS
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty