Burning Hot

Burning Hot

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Burning Hot?

Online hrací automat Burning Hot sa skladá z 5 valcov, 3 riadkov a 5 výherných línií, ktoré sú fixne dané.

Aká je téma hry Burning Hot?

Ide o ovocný výherný automat.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na online automate Burning Hot nájdete Wild symbol s expandujúcou funkciou a 2x Scatter symbol.

Je možné v hre Burning Hot získať freespiny?

Nie, v tomto automate voľné pretočenia nenájdete.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Burning Hot je výherný automat, ktorý disponuje 4 úrovňami jackpotov od Amusnet. Okrem toho niektoré z kasín do hry nasadzujú aj svoje platformové jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate Burning Hot?

Náš tip: Akonáhle je Wild symbol súčasťou výhernej kombinácie, expanduje po celom valci, čím podstatne zvýši šance na zisk ďalších výherných kombinácii.

Vyskúšajte si výherný automat Burning Hot zadarmo

Amusnet Jackpot Cards
Úroveň:
Clubs
16 €
Úroveň:
Diamonds
42 €
Úroveň:
Hearts
3196 €
Úroveň:
Spades
19632 €
TIPOS Amusnet Jackpot Cards

Bude Burning Hot vašou šťastnou voľbou?

Klasických ovocných automatov sú na trhu s online kasínovými hrami desiatky, stovky, ba možno i tisíce. No ale vybrať si ten správny, ktorý vás nielen zabaví, ale ponúkne vám aj štedré výherné možnosti, nie je ľahké. Pokiaľ ste na taký doposiaľ nenarazili, predstavujeme vám výherný automat Burning Hot, ktorý nájdete v ponuke etipos.sk.

Výherný automat Burning Hot od spoločnosti Amusnet tvorí 5 valcov, 3 riadky a 5 fixných výherných línii. Výherné kombinácie musia začínať na prvom valci vľavo. V neporušenom slede musia pokračovať smerom doprava. Ak je na jednej línii viac výherných kombinácii, platí iba tá s najvyššou hodnotou. Pokiaľ sú výherné kombinácie na viacerých výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Expandujúci divoký symbol

Poďme si teraz v krátkosti priblížiť, aké šance Burning Hot dáva hráčovi na výhru. Veľmi dôležitým symbolom na valcoch je zelený štvorlístok. Ide o Wild symbol, čiže v pozícii žolíka dopĺňa chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Obsahuje však ešte jeden atraktívny benefit. Akonáhle je štvorlístok súčasťou výhernej kombinácie, rozšíri sa po celom valci, teda na všetky tri riadky, a môže tak vytvoriť niekoľko ďalších výherných kombinácii.

Na slote sú taktiež dva Scatter symboly. Prvý ako symbol fialovej hviezdy, druhý ako symbol dolára. Tu ale musíme podotknúť, že ani jeden z nich vás neodmení bonusovou hrou s freespinami. Tento krok zo strany autorov hry považujeme za nepochopiteľný rovnako ako pri automate Royal Secrets. Za príslušné vytočenie symbolov Scatter získate „len“ okamžité výhry. Za 3 dolárové symboly obdržíte 3-násobok stávky, za 4 už 20-násobok, no a za 5 dokonca až 100-násobok stávky. So symbolom hviezdy, ktorá sa objavuje na prvom, treťom a piatom valci, je to horšie. Ak ju na nich teda vytočíte, vyhráte 20-násobok stávky. Symbol s najvyššou hodnotou na automate je červená sedmička. Za jej 5-násobné vytočenie získate až 600-násobok stávky.

Rozbite jeden zo 4 progresívnych Jackpotov

A teraz to najdôležitejšie a dôvod, prečo sme sa rozhodli spraviť túto recenziu automatu. Na slote Burning Hot máte možnosť hrať o 4 progresívne jackpoty. Ich hodnoty neustále narastajú a vidíte ich v riadku nad valcami. Rast jednotlivých jackpotových úrovní prebieha po výpočte percentuálnej čiastky z hodnôt kvalifikujúcich sa stávok hráčov. Táto bonusová vedľajšia hra sa spúšťa náhodne. Ak by sa teda šťastena na vás usmiala a hra spustila, budete si v nej musieť spomedzi 12 kariet, ktoré sú otočené lícom dole, vybrať 3 s rovnakým znakom. Znie to jednoducho, ale v praxi to je celkom náročné. Všetko závisí len a len od šťastia. Takže držíme palce.

Poslednou špeciálnou funkciou Burning Hot je funkcia Gamble (Risk). Ak radi riskujete a nadobudnuté výhry sa vám zdajú prinízke, po zakliknutí tlačidla môžete výhru zdvojnásobiť. Stačí uhádnuť farbu nasledujúce karty.

Hrať Burning Hot sa dá aj zadarmo

Online hrací automat Burning Hot si môžete zahrať aj úplne zadarmo v online kasíne. Ak ešte nemáte hráčsky účet, využite kasínové bonusy pre nových hráčov. I keď absencia freespinov v tejto hre je citeľná, vedľajšia bonusová hra so 4 progresívnymi jackpotmi to ideálne vykompenzovala. Skúste!

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Amusnet
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
TIPOS
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty