Money Vaults

Money Vaults

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Money Vaults?

Online výherný automat Money Vaults sa skladá z 5 valcov, 3 riadkov a 20 fixných výherných línií.

Aká je téma hry Money Vaults?

Ide o online automat s drahými kameňmi na valcoch.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Výherný automat Money Vaults obsahuje Scatter symboly, násobitele výhier a špeciálne funkcia Hold and Win a Sticky Respins.

Je možné v hre Money Vaults získať freespiny?

Nie, v tomto automate freespiny nenájdete.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

V niektorých kasínach nájdete v automate Money Vaults aj Synot Progressive Bonus so 4 úrovňami – Diamond, Gold, Silver a Bronze.

Ako vyhrať na hracom automate Money Vaults?

Náš tip: Pokiaľ by sa vám nedarilo aktivovať bonusovú funkciu Hold and Win, nezúfajte. Môžete si ju za poplatok kúpiť.

Vyskúšajte si výherný automat Money Vaults zadarmo

Synot Progressive Bonus
Úroveň:
Diamond
6413 €
Úroveň:
Gold
655 €
Úroveň:
Silver
348 €
Úroveň:
Bronze
73 €
eTIPOS.sk Synot Progressive Bonus

Keďže drahokamy sú často základom legendárnych pokladov, automat Money Vaults vám ponúka šancu odhaliť bohatstvo, ktoré sa ukrýva v jeho virtuálnych trezoroch. Aký je lepší pocit, ako keď sa po otvorení skrytej truhlice oči zažiaria svietiacimi diamantmi a drahými kameňmi? S Money Vaults zažijete túto eufóriu na vlastnej koži, a to nielen prostredníctvom oslnivých symbolov, ale aj vďaka nadupaným bonusovým funkciám. Sen o veľkom objave sa tak môže stať realitou oveľa rýchlejšie, než si myslíte.

Online automat Money Vaults od Synot Games je zostavený z 5 valcov, 3 riadkov a 20 výherných línií, ktoré sú fixné. Výhry sa posudzujú klasicky, od ľavého valca doprava, a pre získanie výhry je potrebné vytočiť aspoň tri zhodné symboly na akejkoľvek z výherných línií. S rozhraním úzko súvisí i prvá bonusovú funkcia, ktorou je Sticky Respins.

Bonusy a špeciálne funkcie hry Money Vaults

Bonusová funkcia Sticky Respins sa rovnako ako na automate Respin Queen aktivuje vždy, keď dosiahnete výhernú kombináciu. Táto funkcia zamkne výherné symboly na svojich miestach a spustí respiny - bezplatné točenia, ktoré pokračujú dovtedy, pokiaľ sa objavujú ďalšie rovnaké symboly. Keď už na valcoch nepristane žiadny nový symbol toho istého druhu alebo keď sa celé herné pole zaplní, respiny končia.

Druhou bonusovou funkciou je Full Reels Multiplier resp. násobiace plné valce. Táto funkcia je aktivovaná, keď sa vám podarí zaplniť tri, štyri alebo všetky valce rovnakými symbolmi. Tri valce so zhodnými symbolmi znamenajú multiplikátor výhry x3, štyri valce x4 a zaplnenie všetkých valcov rovnakým symbolom výhru vynásobí x5.

Autori si pro zostavovaní hracieho automatu Money Vaults povedali, že zábava na prvom mieste. Ďalšou špecialitkou tohto slotu je bonusová funkcia zvaná Hold and Win, ktorú zrejme poznáte aj z hry Aztec Jaguar. Stačí, keď sa na valcoch zjaví šesť alebo viac Scatter symbolov označovaných ako trezory. V tejto fáze hry dostanete tri respiny, počas ktorých všetky symboly trezorov ostávajú na svojich miestach, zatiaľ čo ostatné pozície sa znova točia. Máte tak šancu vytočiť ďalšie trezory a reštartovať počet respinov opäť na tri.

Ak počas funkcie Hold and Win na valcoch pristanú ďalšie trezory, alebo ak sa vám podarí zaplniť všetkých 15 pozícií trezormi, výsledkom je GRAND výhra. Celková hodnota všetkých trezorov, vrátane špeciálnych výhier ako MINI, MINOR, MAJOR, sa sčíta a pripočíta k vašej celkovej výhre na konci bonusového kola.

A to nie je všetko! Funkciu Hold and Win máte možnosť si aj kúpiť, a to za 70-násobok svojej celkovej stávky. Za tento výdavok teda nemusíte donekonečna čakať, kým na valcoch vytočíte aspoň šesť trezorov. Kupovanie bonusov a freespinov však nemusí byť dostupné v každej krajine.

Progresívne jackpoty od Synot Games

Automat Money Vaults zahŕňa v niektorých kasínach aj napínavý prvok v podobe progresívnych jackpotov, ktoré zvyšujú adrenalín s každým pretočením. Tento dynamický systém obsahuje štyri rozdielne jackpoty – Diamond, Gold, Silver a Bronze – a každý z nich predstavuje rôznu hodnotu potenciálnej výhry. Rast hodnoty je vypočítaný ako percento z aktuálnej stávky, pričom zo stávky sa neodoberá žiadna suma. Progresívny jackpot môže byť spustený náhodne na konci akéhokoľvek spinu a garantuje výhru na jednej zo štyroch úrovní.

Hrajte hrací automat Money Vaults v kasíne

Po preskúmaní hracieho automatu Money Vaults môžeme skonštatovať, že Synot Games vytvoril niečo, čo hráčom poskytuje zaujímavé momenty a skutočný pocit lovu pokladov. S jeho bonusovými funkciami, ako je Hold and Win alebo Sticky Respins, môže každý spin viesť k vytočeniu štedrej výhry.

Ak máte chuť vyskúšať si tento slot bez rizika, aj kasíno na etipos.sk ponúka možnosť demoverzie, kde môžete Money Vaults preskúmať aj vy úplne zadarmo. Či už ste doma alebo na cestách, dostupnosť hry na mobilných zariadeniach a tabletoch znamená, že tento automat máte vždy na dosah ruky. Veľa šťastia!

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Automat s drahými kameňmi
Online kasíno:
eTIPOS.sk
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty