Aztec Jaguar

Aztec Jaguar

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Aztec Jaguar?

Výherný online automat pozostáva z 5 valcov, 3 riadkov a 25 výherných línií.

Aká je téma hry Aztec Jaguar?

Automat je inšpirovaný aztéckou civilizáciou, preto je zaradený do kategórie dobrodružných slotov.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na online automate Aztec Jaguar nájdete množstvo bonusov a špeciálnych vlastností vrátane Wild a Scatter symbolov, freespinov, respinov a funkciou Hold and Win.

Je možné v hre Aztec Jaguar získať free spiny?

Áno, získate ich vytočením troch Scatter symbolov. Počas freespinovej hry sa tri stredné valce spoja do jedného, na ktorom sa následne zobrazuje megasymbol 3x3.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Na automate Aztec Jaguar môžete hrať aj o 4-úrovňový Synot progressive bonusy, avšak nie všetky kasína ich majú nasadené.

Ako vyhrať v hracom automate Aztec Jaguar?

Náš tip: Vytočte aspoň 6 zlatých symbolov a aktivujte funkciu Hold and Win s Grand výhrou a respinami. Parádne výhry prináša aj funkcia Free Spins, v ktorej sa po spojení troch valcov do jedného objavuje megasymbol 3x3.

Vyskúšajte si výherný automat Aztec Jaguar zadarmo

Dobrodružný automat Aztec Jaguar

Online výherný automat Aztec Jaguar od svojho uvedenia na trh naberá na popularite. Naozaj skvelá práca od autorov zo spoločnosti Synot Games, keď do jedného slotu vtesnali všetky dôležité atribúty, ktorými by kvalitná hra mala disponovať. Od témy, cez grafiku, hudbu až po funkcionalitu a bonusy. Pokiaľ máte radi dobrodružné typy automatov, pripravte sa na vzrušujúcu expedíciu za aztéckymi pokladmi.

Hrací automat Aztec Jaguar má 5 valcov, 3 riadky a 25 výherných línií. Ako už býva u automatov zo Synot games zvykom, výherné kombinácia platia v jednom smere a to zľava doprava. V prípade viacerých výherných kombinácií na niekoľkých výherných líniách sa všetky výhry sčítajú. Na vytvorenie potrebujete vytočiť dva alebo tri rovnaké symboly vedľa seba, záleží, či točíte valcami v základnej hry alebo bonusovej s freespinami. Ovládanie je jednoduché a rýchlo si ho osvoja aj hráči s menej skúsenosťami. V spodnom políčku si nastavíte výšku stávky, maximálnu stávku alebo aktivujete funkciu autoplay. Vizuál automatu Aztec Jaguar vyzerá veľmi dobre, hru doprevádza tradičná hudba miestnych domorodých obyvateľov.

Funkcia Hold and Win a Grand výhra

Kategória bonusov a špeciálnych funkcií je široká a rozmanitá, čiže získať štedré výhry nie je až taký veľký problém. Navyše každú jednu výhru môžete funkciou Gamble (Risk) zdvojnásobiť. Pri vytváraní výherných kombinácií vám priskočí na pomoc jeden z Aztékov, ktorý je Wild symbolom. Ako žolík supluje chýbajúce symboly.

Najväčšiu zábavu a atraktívne výhry prináša funkcia Hold and Win. Jej čaro spočíva v tom, že fixované symboly prechádzajú do hry s bezplatnými respinmi. A ako sa k tomu dopracovať? Na valcoch sa točia zlaté symboly s rôznymi násobiteľmi stávok. Pokiaľ ich vytočíte minimálne 6, získate 3 bezplatné pretočenia s tým, že pôvodné zlaté symboly zostanú na svojich miestach a ostatné symboly sa vytratia. Na prázdnych pozíciách sa môžu objaviť aj ďalšie zlaté symboly s ďalšími respinmi. Na zlatých symboloch sa okrem násobiteľov stávok zobrazujú aj Major, Minor a Mini výhry. Ich hodnoty vidíte priamo nad valcami. Vyhrať môžete aj Grand výhru v hodnote 500-násobku stávky, no to by ste museli celý automat pokryť zlatými symbolmi.

Freespiny a megasymbol 3x3

Hrací automat Aztec Jaguar sa môže pochváliť aj ďalšou obľúbenou bonusovou minihrou – voľnými pretočeniami. Na stredných troch valcoch sa točí gigantický chrám Aztékov, ktorý je Scatter symbolom. Ak ho vytočíte 3x, aktivujete hru s 5 freespinami. A tá stojí za to. Všetky tri stredné valce sa spoja do jedného a tým vznikne na slote megasymbol s rozmermi 3 valce x 3 riadky. Vo freespinovej hre môže opätovne získať ďalšie voľné pretočenia, ale aj aktivovať funkciu Hold and Win.

Vyskúšajte si Aztec Jaguar v kasíne aj cez mobil

Ste pripravení vydať sa prostredníctvom online automatu Aztec Jaguar do divokej džungle a poobzerať sa po nejakom skrytom aztéckom poklade? Príležitostí v podobe funkcie Hold and Win a freespinovej hry máte k tomu viac než dosť. Už si len stačí skontrolovať internetové pripojenie, stav batérie na notebooku alebo mobile a vydať sa do online kasína Eurogold na vzrušujúcu výpravu plnú skvelých výhier. Pokiaľ by sa vám hra zdala spočiatku komplikovaná, pokojne si ju skúste zahrať vo verzii zdarma, ktorú majú v ponuke všetky kvalitné online kasína.

10000 EUR pre nových hráčov v kasíne

eurogold logo

Zahraj si v kasíne a získaj nadupaný bonus až do 10 000€ a k tomu až do 500 free spinov aj v hodnote 1€! O aký bonus budeš hrať si určíš ty sám a to výškou prvého vkladu. Na výber máš z desiatich levelov. Pre splnenie podmienok na získanie bonusu a free spinov v kasíne musíš prestávkovať 25 násobok prvého vkladu, viac sa dozvieš na stránke kasína.

Navyše tu ako nový hráč za registráciu získaš uvítacích 300 voľných otočiek do hry Respin Joker 81. Tie ti budú pridelené hneď po tom, čo splníš jednoduchú podmienku – vklad a prestávkovanie 10€ na akýchkoľvek valcových hrách z ponuky.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Dobrodružný online automat
Online kasíno:
EuroGold
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty