EuroGold online automaty

Hraj v kasíne

Vstupný bonus: 10000 EUR

eurogold logo

Zahraj si v kasíne a získaj nadupaný bonus až do 10 000€ a k tomu až do 500 free spinov aj v hodnote 1€! O aký bonus budeš hrať si určíš ty sám a to výškou prvého vkladu. Na výber máš z desiatich levelov. Pre splnenie podmienok na získanie bonusu a free spinov v kasíne musíš prestávkovať 25 násobok prvého vkladu, viac sa dozvieš na stránke kasína.

Navyše tu ako nový hráč za registráciu získaš uvítacích 300 voľných otočiek do hry Respin Joker 81. Tie ti budú pridelené hneď po tom, čo splníš jednoduchú podmienku – vklad a prestávkovanie 10€ na akýchkoľvek valcových hrách z ponuky.

Bonusy a akcie pre hráčov v kasíne EuroGold

Je bezpečné hrať v kasíne? Je TIPOS držiteľom licencie?

Zábava na adrese eurogold.sk je úplne bezpečná. Toto online kasíno totiž prevádzkuje spoločnosť EUROGOLD, s. r. o., ktorá je držiteľom licencie na prevádzkovanie kasínovej zábavy, ktorú na Slovensku vydáva Úrad pre reguláciu hazardných hier. Bezpečnosť je v tomto kasíne na vysokej úrovni, a preto nemusíte mať strach o vaše údaje či financie a môžete sa sústrediť vyslovene len na zábavu.

Aký bonus ponúka kasíno pre nových hráčov?

Vstupný bonus až do 10 000€ a 800 free spinov.

Aké typy kasínových hier nájdete v ponuke kasína?

Online kasíno EUROGOLD GAME patrí medzi najnovšie kasína, čo je ešte vidieť aj na samotnej ponuke hier. Každopádne k dispozícii je tu niekoľko desiatok atraktívnych kasínových hier, medzi ktorými dominujú predovšetkým online hracie automaty no na svoje si prídu aj milovníci rulety, ktorá tu tak isto nechýba. Do budúcnosti však veríme, že sa toto kasíno rozrastie aj o nejaký ten blackjack.

Hry od ktorých dodávateľov si tu môžete zahrať?

V kasíne EuroGold nájdete kasínové hry od: Apollo Games, e-gaming, Kajot Games,

Sú v kasíne aj online automaty s progresívnymi jackpotmi?

Áno, v online kasíne EUROGOLD GAME ste okrem klasických výhier v hre aj o prémiové výhry, v podobe trojice jackpotov. Hraním online automatov vám môže padnúť zlatý, strieborný či bronzový jackpot.

Je možné v kasíne získať free spiny?

Online kasíno spoločnosti EUROGOLD sa len pomaly rozbieha, no už teraz v ňom môžete získať zaujímavé bonusy, medzi ktorými nechýbajú aj obľúbené pretočenia zadarmo. Tie si môžete vyslúžiť v niektorej z promoakcii, ktoré svojim hráčom toto kasíno ponúka.

Aké ďalšie akcie je možné v kasíne využiť?

V tomto kasíne na eurogold.sk sa môžete okrem skvelých hier tešiť aj na zaujímavé promo akcie. Zapojiť sa tu môžete do pravidelných kasínových turnajov, v ktorých sa hrá o štedré odmeny. K dispozícii je aj vernostný VIP program a nechýbajú tu ani akcie, vďaka ktorým môžete získať ďalšie bonusy v podobe voľných zatočení.

Má stránka mobilnú verziu, prípadne existujú mobilné aplikácie?

Zábavu v online kasíne EUROGOLD si môžete vychutnať aj prostredníctvom vášho mobilu. Aplikácia síce nie je k dispozícii, no zahrať si svoje obľúbené hry môžete vďaka prehľadnej mobilnej verzii.

Akými spôsobmi je možné vkladať peniaze a vyberať výhry?

Pri finančných transakciách v online kasíne EUROGOLD GAME by ste nemali mať žiadne problémy. Vklady môžete uskutočniť pomocou bankových kariet, bankového prevodu, internetbankingu. Výbery je možné uskutočniť zaslaním peňazí na váš bankový účet. Skvelou správou je, že na vklady a výbery môžete využiť aj pobočky EUROGOLD GAME CLUB & CAFÉ herní.

Ako kontaktovať zákaznícku podporu?

V prípade, že natrafíte na nejaký problém, alebo sa budete chcieť v kasíne ohľadom niečoho informovať, môžete osloviť zákaznícku podporu. Pracovníci helpdesku sú vám k dispozícii prostredníctvom mailu, telefónu či online chatu.
Hracie automaty