EuroGold online automaty

Hraj v kasíne

10000 EUR pre nových hráčov v kasíne

EuroGold logo
Vstupný bonus až do 10 000€ a 500 free spinov.

Bonusy a akcie pre hráčov v kasíne EuroGold

Prebiehajúce turnaje na automatoch v kasíne EuroGold

Prebieha do
23:59
EuroGold logo

Víkendový MEGA TURNAJ o 2.500€

Zahraj si v EuroGold víkendový E-gaming turnaj o 2.500€. Minimálny počet kôl pre kvalifikáciu do rebríčka je 100 s minimálnou stávkou 0,10€ a platí pre všetky hry okrem Apollo Europian Roulette.

Prizepool
2500 €
Výherné kritérium
Suma stávok
Odmenených
25 hráčov

Pripravované automatové turnaje na najbližšie dni

05.
06. - 
00:00
06.
06.
23:59
EuroGold logo

E-gaming turnaj o 500€

Zahrajte si v EuroGolde e-gaming turnaj o 500€, pričom top výhrou je 100€. Hrajte hry od výrobcu e-gaming s otočkou aspoň 0,10€ a odohrajte aspoň 100 spinov. Výpočet bodov: 1 Bod za každé pretočenie čiastky 0,10 EUR (Príklad: za stávku 0,1 získate 1 bod a za 1€ stávku 10 Bodov)

Prizepool
500 €
Výherné kritérium
Suma stávok
Odmenených
15 hráčov

Je bezpečné hrať v kasíne? Je TIPOS držiteľom licencie?

Zábava na adrese eurogold.sk je úplne bezpečná. Toto online kasíno totiž prevádzkuje spoločnosť EUROGOLD, s. r. o., ktorá je držiteľom licencie na prevádzkovanie kasínovej zábavy, ktorú na Slovensku vydáva Úrad pre reguláciu hazardných hier. Bezpečnosť je v tomto kasíne na vysokej úrovni, a preto nemusíte mať strach o vaše údaje či financie a môžete sa sústrediť vyslovene len na zábavu.

Aký bonus ponúka kasíno pre nových hráčov?

Vstupný bonus až do 10 000€ a 500 free spinov.

Aké typy kasínových hier nájdete v ponuke kasína?

Online kasíno EUROGOLD GAME patrí medzi najnovšie kasína, čo je ešte vidieť aj na samotnej ponuke hier. Každopádne k dispozícii je tu niekoľko desiatok atraktívnych kasínových hier, medzi ktorými dominujú predovšetkým online hracie automaty no na svoje si prídu aj milovníci rulety, ktorá tu tak isto nechýba. Do budúcnosti však veríme, že sa toto kasíno rozrastie aj o nejaký ten blackjack.

Hry od ktorých dodávateľov si tu môžete zahrať?

V kasíne EuroGold nájdete kasínové hry od: Apollo Games, e-gaming, Kajot Games,

Sú v kasíne aj online automaty s progresívnymi jackpotmi?

Áno, v online kasíne EUROGOLD GAME ste okrem klasických výhier v hre aj o prémiové výhry, v podobe trojice jackpotov. Hraním online automatov vám môže padnúť zlatý, strieborný či bronzový jackpot.

Je možné v kasíne získať free spiny?

Online kasíno spoločnosti EUROGOLD sa len pomaly rozbieha, no už teraz v ňom môžete získať zaujímavé bonusy, medzi ktorými nechýbajú aj obľúbené pretočenia zadarmo. Tie si môžete vyslúžiť v niektorej z promoakcii, ktoré svojim hráčom toto kasíno ponúka.

Aké ďalšie akcie je možné v kasíne využiť?

V tomto kasíne na eurogold.sk sa môžete okrem skvelých hier tešiť aj na zaujímavé promo akcie. Zapojiť sa tu môžete do pravidelných kasínových turnajov, v ktorých sa hrá o štedré odmeny. K dispozícii je aj vernostný VIP program a nechýbajú tu ani akcie, vďaka ktorým môžete získať ďalšie bonusy v podobe voľných zatočení.

Má stránka mobilnú verziu, prípadne existujú mobilné aplikácie?

Zábavu v online kasíne EUROGOLD si môžete vychutnať aj prostredníctvom vášho mobilu. Aplikácia síce nie je k dispozícii, no zahrať si svoje obľúbené hry môžete vďaka prehľadnej mobilnej verzii.

Akými spôsobmi je možné vkladať peniaze a vyberať výhry?

Pri finančných transakciách v online kasíne EUROGOLD GAME by ste nemali mať žiadne problémy. Vklady môžete uskutočniť pomocou bankových kariet, bankového prevodu, internetbankingu. Výbery je možné uskutočniť zaslaním peňazí na váš bankový účet. Skvelou správou je, že na vklady a výbery môžete využiť aj pobočky EUROGOLD GAME CLUB & CAFÉ herní.

Ako kontaktovať zákaznícku podporu?

V prípade, že natrafíte na nejaký problém, alebo sa budete chcieť v kasíne ohľadom niečoho informovať, môžete osloviť zákaznícku podporu. Pracovníci helpdesku sú vám k dispozícii prostredníctvom mailu, telefónu či online chatu.
Hracie automaty