Moonlight Fortune

Moonlight Fortune

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Moonlight Fortune?

Výherný automat Moonlight Fortune sa skladá z 5 valcov a 4 riadkov. Hrať môžete s 20 alebo 40 výhernými líniami.

Aká je téma hry Moonlight Fortune?

Túto hru radíme do kategórie automatov s mágiou a mytológiou.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Hrací online automat Moonlight Fortune obsahuje symboly Wild (Stacked Wild) aj Scatter a funkciu Gamble.

Je možné v hre Moonlight Fortune získať freespiny?

Áno, 6 freespinov získate po vytočení 3 symbolov Scatter. Aj počas bonusovej hry môžete získať ďalšie freespiny.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Áno, no nie všade. Niektoré kasína nasadzujú do hier od Synot Games viacúrovňové jackpoty od providera – Synot Progressive Bonus.

Ako vyhrať na hracom automate Mirror Shield?

Náš tip: Vypichli by sme Wild symbol, ktorý dokáže vytvoriť samostatnú výhernú kombináciu. Za 5 Wildov získate 1000-násobok stávky.

Vyskúšajte si výherný automat Moonlight Fortune zadarmo

Vôňa prírody v Moonlight Fortune

Kto sa bojí, nech nechodí do lesa. Aj tak by sa dal písať úvod recenzie do hry Moonlight Fortune. Hra bola vytvorená vo vývojárskej spoločnosti Synot Games, čo jej dáva istú záruku kvality a zábavnosti. Ak obľubujete hry ako Book of Secrets alebo Corsair Queen od Synotu, rozhodne sa vám zapáči aj tento kúsok.

Výherný automat Moonlight Fortune je zložený z 5 valcov a 4 riadkov. Pozitívne vnímame možnosť si zvoliť, či chcete hrať na 20 alebo 40 líniách, čo u automatov od Synot Games vôbec nebýva zvykom. S menším množstvom línií sa patrične zníži aj minimálna stávka na jedno otočenie, čo je ďalšie pozitívum pre hráčom s nižším rozpočtom.

Žánrom by sa dal automat zaradiť medzi dobrodružné automaty so symbolmi zvierat v mierne magickom a graficky prepracovanom prostredí prírody. Klasické symboly 9, 10, J, Q, K, A dopĺňajú symboly zvierat. Medzi nimi zajac, sova, vlk a jednorožec. Do výhernej kombinácie sa započítavajú aspoň tri rovnaké symboly, ktoré musia začínať na prvom valci zľava a pokračovať v postupnom slede doprava na výhernej línii. Výhry z väčšieho počtu výherných línií sa sčítavajú.

Bonusov sa báť nemusíte

Bonusový repertoár sa od iných hier veľmi nerozlišuje. V hre nájdete Wild symbol v podobe krásnej lesnej víly. Jej funkciou je suplovať chýbajú symbol v danej výhernej kombinácií. Okrem toho tvorí aj najhodnotnejšiu výhernú kombináciu s 5 symbolmi, ktorá vás obdaruje výhrou až 1000-násobkom vašej stávky na líniu.

Druhým klasickým bonusovým symbolom je symbol Scatter. Ten reprezentuje modrá žiariaca guľa s nápisom „Bonus“. Vytočiť ho môžete iba na troch stredných valcoch. Pri zobrazení troch Scatter symbolov získavate výhru dvojnásobku vašej stávky a 6 voľných pretočení v bonusovej hre. Tá vás vtiahne do temných kútov lesa, v ktorých si môžete vytočiť ďalšie freespiny a zotrvať tak pod mesačným svetlom o niečo dlhšie.

Okrem funkcie Gamble (risk) sa tu už nenachádzajú iné multiplikátory, ktorými by ste si výhru pekne znásobili. Pri využití tejto funkcie musíte uhádnuť farbu zakrytej karty. Správny odhad vás odmení dvojnásobkom vašej výhry. Ak neuhádnete, výhru strácate a vraciate sa k točeniu valcami.

Na hracom automate si môžete zapnúť aj funkciu Automatického točenia valcami, ktorú nájdete hneď vedľa tlačidla Spin. Tu si nastavíte koľkokrát si želáte valce pretočiť bez nutnosti klikania. Odporúčame využívať tuto funkciu opatrne, hlavne pri obmedzenom rozpočte.

Pohodová prechádzka v online kasíne

Či už prídete z práce unavený a túžite zrelaxovať pri pokojnom automate, alebo sa len chcete zabaviť, automat Moonlight Fortune môže byť to pravé pre vás. My sme sa s hrou zoznámili v online kasíne Fortuna, kde si ju môžete aj vy zahrať zadarmo, alebo za reálne peniaze. Držíme palce pri hre.

10000 EUR pre nových hráčov v kasíne

eurogold logo

Zahraj si v kasíne a získaj nadupaný bonus až do 10 000€ a k tomu až do 500 free spinov aj v hodnote 1€! O aký bonus budeš hrať si určíš ty sám a to výškou prvého vkladu. Na výber máš z desiatich levelov. Pre splnenie podmienok na získanie bonusu a free spinov v kasíne musíš prestávkovať 25 násobok prvého vkladu, viac sa dozvieš na stránke kasína.

Navyše tu ako nový hráč za registráciu získaš uvítacích 300 voľných otočiek do hry Respin Joker 81. Tie ti budú pridelené hneď po tom, čo splníš jednoduchú podmienku – vklad a prestávkovanie 10€ na akýchkoľvek valcových hrách z ponuky.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Automat s témou mágie a mytológie
Online kasíno:
EuroGold
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty