Corsair Queen

Corsair Queen

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Corsair Queen?

Corsair Queen tvorí v základnej hre 5 valcov, 3 riadky a 20 fixných výherných línií. Vo freespinovom režime sa herné pole rozšíri na 5 riadkov a 40 fixných paylines.

Aká je téma hry Corsair Queen?

Corsair Queen je dobrodružný automat s atraktívnou pirátkou v hlavnej úlohe.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na automate Corsair Queen nájdete expandujúci Wild symbol, Scatter symbol a násobitele stávok.

Je možné v hre Corsair Queen získať freespiny?

Áno, po zobrazení pirátky na celom valci, aktivujete 5 freespinov.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Vo viacerých online kasínach nájdete na automate Corsair Queen Synot Progressive Bonus so 4 úrovňami – Diamond, Gold, Silver a Bronze. Okrem toho niektoré kasína do hry nasadzujú aj svoje vlastné jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate Corsair Queen?

Náš tip: Zobrazenie pirátky na celom jednom valci znamená zisk 5 voľných pretočení a rozšírenie riadkov z 3 na 5 a navýšenie výherných línií z 20 na 40.

Vyskúšajte si výherný automat Corsair Queen zadarmo

Synot Progressive Bonus
Úroveň:
Diamond
4870 €
Úroveň:
Gold
4254 €
Úroveň:
Silver
188 €
Úroveň:
Bronze
123 €
TIPOS Synot Progressive Bonus

Získajte svoj vlastný poklad s Corsair Queen

Naskočte na palubu pirátskej lode v sprievode divokej slečny v online výhernom automate Corsair Queen. Tvorcovia zo spoločnosti Synot Games si dali záležať nielen na peknej grafike ale aj na zaujímavých herných a bonusových prvkoch, ktorými by dokázali nadchnúť každého správneho dobrodruha. Pirátsku kráľovnú, aj ďalšie dobrodružné online sloty, si môžete vyskúšať aj zadarmo v online kasíne eTipos.sk.

Automat Corsair Queen má v základnej hre 5 valcov, 3 riadky a 20 fixných výherných línií. V režime voľných pretočení sa herné pole rozšíri na 5 riadkov so 40 fixnými líniami, pričom počet valcov ostáva nemenný. Túto podobnosť s rozšíreniami herného poľa nesie napríklad s ďalším pirátskym automatom Pirates Plenty od Red Tiger. Ak vás plavby pod vlajkou s lebkou a skríženými hnátmi bavia, určite vašej pozornosti neunikol.

Graficky je výherný automat veľmi dobre spracovaný, a bezproblémov vás okamžite vtiahne do deja. V pozadí nechýbajú ani pirátske lode. Rovnako tak nesmú chýbať graficky prepracované symboly s malými animáciami. Medzi symbolmi sa okrem tých obyčajných (J, Q, K, A) vyskytujú aj symboly zapečatenej fľaše, kompasu, mapy a lode. Najhodnotnejšiu kombináciu tvorí 5 symbolov lodí, ktoré vám zaistia 20-násobok vašej stávky.

Výherné kombinácie musia začínať zľava doprava v neprerušovanom slede v jednotlivých výherných líniách. Ak vznikne väčšie množstvo výherných kombinácií na jednej línií, započítava sa len ta s najvyššou hodnotou. Výhry z viacerých výherných kombinácií na rôznych líniách sa spočítavajú.

Automatové bonusy hodné kráľovnej

Veľký bonus na vás čaká v podobe Wild Symbolu. Tým je samotná hlavná hrdinka. Zastáva všeobecne známu funkciu žolíka a nahrádza chýbajúce symboly vo výhernej línií. Zobrazuje sa však iba na 2.,3., a 4., valci. Čo je ale nad mieru zaujímavé je fakt, že ak sa vám podarí vytočiť túto krásku v plnej kráse (plne zobrazený Wild symbol), získavate 5 voľných pretočení a herné pole expanduje na 5 riadkov so 40 výhernými líniami. Ak sa vám podarí opäť počas freespinov vytočiť pirátku, obdržíte ešte jedno voľné pretočenie.

Druhý bonusový symbol v tejto hre je Scatter symbol. Spoznáte ho veľmi jednoducho, ako truhlicu s pokladom a s nápisom Scatter. Scatter kombinácia patrí taktiež medzi tie najhodnotnejšie. Pri vytočení piatich symbolov, získavate až 20-násobok vašej stávky.

Medzi klasické funkcie, na ktoré sme si od automatov od Synot Games zvykli, je funkcia Gamble (risk). Ak si zvolíte túto možnosť, musíte správne odhadnúť farbu zakrytej karty. V prípade správneho odhadu výhru zdvojnásobíte, s nesprávnym odhadom vklad strácate, hra končí a vy sa vraciate k točeniu valcami. V neposlednom rade nechýba ani funkcia Autoplay, kde si nastavíte, koľkokrát sa majú valce pretočiť bez nutnosti ďalších klikov.

Zažite pirátske výpravy v online kasíne eTipos.sk

Ak ste ešte neskúsili hrať dobrodružné automaty ako Book of Secrets či The Vikings, tak rozhodne prichádzate o veľa. Zaujímavé podanie bonusových symbolov v Corsair Queen, vám vedia priniesť vytúžený poklad v podobe veľkej výhry.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Dobrodružný online automat
Online kasíno:
TIPOS
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty