Pirates Plenty

Pirates Plenty

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Pirates Plenty?

Tento online hrací automat sa skladá z 5 valcov, no počas hry môžete odomknúť aj šiesty. Hráte na 3 riadkoch a 20 fixných výherných líniách.

Aká je téma hry Pirates Plenty?

Hra je postavená na pirátskej tematike, preto ju môžeme zaradiť medzi dobrodružné automaty.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Online slot Pirates Plenty obsahuje trojité Wild symboly, Scatter symboly i násobitele výhier.

Je možné v hre Pirates Plenty získať freespiny?

Áno, po zobrazení 3 Scatter symbolov sa aktivuje 10 freespinov.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Nie, tento automat žiaľ hru o progresívne jackpoty neobsahuje.

Ako vyhrať na hracom automate Pirates Plenty?

Náš tip: Za vytočenie 6 symbolov lebky získate odmenu v hodnote 1 000-násobku stávky.

Vyskúšajte si výherný automat Pirates Plenty zadarmo

Red Tiger Jackpot
Úroveň:
Mega Drop
37051 €
Úroveň:
Daily Drop
719 €
Úroveň:
Hourly Drop
16 €
Niké Red Tiger Jackpot

Piráti boli odjakživa spájaní s bohatstvom v podobe šperkov, zlatých mincí, či truhlíc plných pokladov. Pirátska téma evokujúca bohatstvo nesmie chýbať ani na online hracích automatoch. Skúseným hráčom niekoľko takýchto kúskov ako Piggy Pirates či Ice Pirates už určite prešlo cez ruku. Niekto si zakladá na grafike, funkcionalite alebo bonusovej štruktúre. Pokiaľ ste doteraz nenatrafili na žiaden pirátsky slot, ktorý by vás ohúril, vyskúšajte si automat s názvom Pirates‘ Plenty – the Sunken Treasure. Nás doslova uchvátil.

Odomknite 6. valec a zažijete explóziu výhier

Pirates Plenty je výtvorom spoločnosti Red Tiger, ktorá má v ponuke mnoho atraktívnych automatov. Vyznačujú sa dokonalou grafikou, ideálnym výberom hudby, predovšetkým však bonusmi. Výherný automat Pirates Plenty sa skladá z 5 valcov, no po splnení jednej podmienky sa rozšíri o jeden valec a práve vtedy začína mať slot poriadne grády. Ale nepredbiehajme. Pirátske symboly sa ďalej točia na 3 riadkoch s 20 fixnými výhernými líniami.

Trojité divoké symboly a freespiny

Ešte predtým, ako si ozrejmíme princíp bonusov, musíme uviesť, že počas točenia valcami postupne zbierate symboly mapiek (políčko s pokladom). Keď ich vyzbierate dostatočný počet, odblokuje sa spomínaný šiesty valec na automate. Od tohto momentu sa na valcoch objavujú aj trojité divoké symboly s násobiteľmi výhier x2, x3 a x5. Tieto symboly nie sú jediné, ktoré v pozícii žolíka nahrádzajú chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Kedykoľvek počas hrania sa na valcoch môže objaviť malá opička. Tá vyzbiera všetky symboly s nízkou hodnotou a nahradí ich symbolmi s vyššími hodnotami. Stretli ste sa už niekedy s podobnou štruktúrou spojenou s Wild symbolmi? My veru nie.

Vaše výhry môžu utešene rásť aj vďaka symbolu Scatter. Ak ho vytočíte minimálne trikrát kdekoľvek na valcoch, presuniete sa do bonusovej hry s 10 voľnými pretočeniami. A tu začína veľké dobrodružstvo. Počas tejto hry sa na valcoch objavuje duch starého piráta so zlatým kľúčom a nad valcami sú zobrazené 3 truhlice s pokladmi. Buď ide o ďalšie freespiny, alebo premenu obyčajného symbolu na divoký. Pokiaľ by sa vám podarilo otvoriť všetky tieto truhlice, svoje konto enormne zveľadíte, pretože na valcoch sa budú točiť divoké symboly a symboly s najvyššími hodnotami. Úžasné!

Pirates’ Plenty to je zábava a atraktívne výhry v jednom

Skvelý online automat s výnimočnými bonusovými vlastnosťami. Tak by sme pár slovami charakterizovali slot Pirates Plenty z ponuky online kasína nike.sk. Buďte trpezliví a počkajte si na moment, kedy odblokujete šiesty valec. Až vtedy sa začína vzrušujúca plavba za vysokými výhrami. Vyskúšajte, stojí to za to.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

nike logo

V Niké máš bonus 50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke. Bonus je aktivovaný v momente, keď sa spustí jedna z automatových hier a po skončení sú výhry automaticky pripísané do penaženky hráča..

Po využití 50 free spinov na teba čaká daľší kasíno bonus! Aby toho nebolo málo, Svet hier ti dá navyše ďalších 100 free spinov. Stačí, keď pretočíš 50 € a extra vstupný bonus 100 free spinov je tvoj!

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Dobrodružný online automat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty