Tipsport online automaty

Hraj v kasíne

999 EUR pre nových hráčov v kasíne

Tipsport logo
100% bonus až do výšky 999 €

Aktuálne jackpoty v kasíne *

Apollo Jackpot4973 €

Úroveň
Gold

Apollo Jackpot2052 €

Úroveň
Silver

Apollo Jackpot205 €

Úroveň
Bronze

* aktualizované každú hodinu

Bonusy a akcie pre hráčov v kasíne Tipsport

Prebiehajúce turnaje na automatoch v kasíne Tipsport

Prebieha do
23:59
Tipsport logo

Výherný EXPRES o 10 000 €

Zapojte sa do 7-dňového turnaja s názvom Výherný Expres, ktorého dotácia je fantastických 10 000 €.

Prizepool
10 000 €
Výherné kritérium
Najvyššia vážená výhra
Odmenených
1000 hráčov

Je zábava v tomto kasíne bezpečná? Je Tipsport držiteľom licencie?

O bezpečnosť počas hrania v Tipsport kasíne nemusíte mať obavy. Ide o jedno z najlepších legálnych slovenských kasín, ktoré prevádzkuje kasínovú zábavu na základe licencie, ktorú získalo od Ministerstva financií Slovenskej republiky.

Aký bonus ponúka kasíno pre nových hráčov?

100% bonus až do výšky 999 €

Aké typy kasínových hier nájdete v ponuke kasína?

Online Tipsport kasíno sa môže pýšiť poriadne nadupanou ponukou hier. Samozrejme, aj v tomto kasíne majú jednoznačnú nadvládu hracie automaty, ktorých tu nájdete neúrekom. Provideri ako napríklad E-gaming, Apollo či Yggdrasil sú garanciou najvyššej kvality. V prípade, že uprednostňujete iné typy hier, zabaviť sa tu môžete pri skvelých ruletových stoloch a zahrať si môžete aj blackjack.

Hry od ktorých dodávateľov si tu môžete zahrať?

V kasíne Tipsport nájdete kasínové hry od: Adell, Apollo Games, e-gaming, EASIT, Kajot Games, SYNOT Games, Tech4Bet, Yggdrasil,

Sú v kasíne aj online automaty s progresívnymi jackpotmi?

Áno, súčasťou vybraných automatov je možnosť hrať aj o jackpoty. O tieto prémiové výhry môžete hrať pri valcových hrách od výrobcov Synot (štyri úrovne jackpotov), Apollo (tri úrovne jackpotov) a Adell (tri úrovne jackpotov).

Je možné v kasíne získať free spiny?

Pravidelná akcia, v ktorej by Tipsport kasíno udeľovalo free spiny, nie je, no pri určitých príležitostiach môžete aj v tomto kasíne natrafiť na možnosť, kedy si tu môžete zatočiť zadarmo. Deje sa tak napríklad pri uvítaní nových hier, či pri udalostiach ako Veľká Noc, Vianoce a podobne.

Aké ďalšie akcie pripravuje kasíno pre hráčov?

V Tipsport kasíne majú z akcií najviac priestoru zaujímavé turnaje. Toto kasíno ich ponúka na dennej báze a v niektoré dní sa ich dá hrať naraz aj viacero. Mnohé z týchto turnajov majú veľmi atraktívne odmeny a často sa v nich odmeňuje väčšie množstvo hráčov.

Má stránka mobilnú verziu, prípadne existujú mobilné aplikácie?

V tejto záležitosti patrí Tipsport kasíno medzi úplnú špičku a niet sa čomu čudovať, že ide o jednotku na slovenskom trhu. Mobilná verzia stránky funguje bez problémov, no hráčov zrejme viac potešia aplikácie, ktoré sú dostupné tak pre Android ako aj pre iOS.

Akými spôsobmi je možné vkladať peniaze a vyberať výhry?

Aj v ohľade vkladov a výberov nebudete mať v kasíne Tipsport žiadne problémy. Môžete využiť všetky moderné platobné metódy vrátane elektronických peňaženiek Skrill a Paysafecard, ktoré sa vyskytujú len málo kde.

Ako kontaktovať zákaznícku podporu?

S vašimi dotazmi môžete kontaktovať pracovníkov helpdesku viacerými spôsobmi. A to buď telefonicky, mailom na podpora@tipsport.sk alebo prostredníctvom online chatu, keď ste prihlásený vo svojom hráčskom účte.
Hracie automaty