Easter Island

Easter Island

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Easter Island?

Easter Island pozostáva z 5 valcov, 3 riadkov a 27 výherných línií. Automat sa dokáže rozšíriť o 4 riadky, po čom sa výherné línie navýšia na 103.

Aká je téma hry Easter Island?

Témou Easter Island je Veľkonočný ostrov. Ide o zábavný výherný automat.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Okrem toho, že automat sa môže rozšíriť až o 4 riadky, obsahuje expandujúci Wild symbol aj respiny.

Je možné v hre Easter Island získať freespiny?

Nie, v tejto hre freespiny nenájdete.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Automat Easter Island hru o jackpoty neobsahuje. V niektorých kasínach môže byť doplnený o progresívne Jackpoty daného kasína.

Ako vyhrať na hracom automate Easter Island?

Náš tip: Ak sa vám podarí vytvoriť výhernú kombináciu pomocou všetkých piatich valcov, automat sa rozšíri o 4 riadky a počet výherných línii sa navýši na 103.

Vyskúšajte si výherný automat Easter Island zadarmo

Parádny automat už na prvý pohľad

Ďalšou hrou, ktorej sa pozrieme bližšie na zúbky, je online automat od providera Yggdrasil, ktorý nesie názov Easter Island. Ak pravidelne čítate naše recenzie a popisy výherných automatov, určite už dobre viete, že hry od Yggdrasil sú jednoducho pecky po všetkých stránkach.

„Vitajte na Veľkonočnom ostrove“, takto vás hneď na začiatku uvítajú dve kamenné sochy, ktoré lemujú hraciu plochu z ľavej aj z pravej strany. Ide o tajomné sochy s názvom Moai, ktoré sú neodmysliteľnou súčasťou tohto malebného ostrovčeka, kde sa dej hry odohráva. Celý automat Easter Island pôsobí veľmi živým dojmom, ktorý skvelo dotvárajú spomínané sochy, ktoré sa hýbu v rytme veselej muziky, radujú sa s vami z výhier, no zvládajú toho omnoho viac, ale o tom si niečo povieme až o chvíľočku.

Výherný automat Easter Island v základnej hre pozostáva z 5 valcov, 3 riadkov a 27 výherných línii, pričom výherný spin zaznamenáte po vytvorení výhernej kombinácie, ktorá musí smerovať zľava doprava. Na hracej ploche sa vám môžu zjaviť symboly s nižšou hodnotou (kartové znaky), symboly s vyššou hodnotou (zvieracie sošky) a taktiež tu nechýba ani obľúbený Wild symbol. Ovládanie online slotu je úplne pohodové, všetko podstatné pre hru nájdete v dolnom paneli, kde si nastavujete výšku vašej stávky, spúšťate tam hru a rovnako si tam môžete v prípade záujmu nastaviť funkciu autoplay – opakovaná hra.

Špeciálnych funkcii tu nájdete neúrekom

V prípade, že obľubujete online výherné automaty, ktoré disponujú viacerými špeciálnymi funkciami, tak si do skupiny obľúbených hier určite zaradíte aj slot Easter Island. V úvode sme spomínali dve kamenné sochy s ľudskou tvárou, pri ktorých sa teraz ešte na chvíľu zastavíme. Čo tieto sochy dokážu? Vždy, keď na valcoch vytočíte výherný spin, obdržíte re-spin. V prípade, že bol výherný spin tvorený zo symbolu s vyššou hodnotou, tak počas točenia valcov v re-spine socha na ľavej strane vyfúkne všetky ostatné symboly s vyššou hodnotou a pravá socha zase vypľuje do automatu práve výherný symbol, ktorý nahradí všetky ostatné symboly s vyššou hodnotou. Rovnaký prípad nastáva aj pri re-spine, ktorý je spustený po vytvorení výhernej kombinácie zo symbolu s nižšou hodnotou. Po každom bonusovom zatočení sa automaticky vraciate do základnej hry.

Okrem re-spinov sa tu môžete tešiť aj na zväčšovanie hracej plochy online automatu Easter Island. Po každom vytočení výhernej kombinácie na štyroch a piatich valcoch sa automat rozšíri o 2 alebo 4 riadky a tým sa zvýši aj počet možných výherných línií. Zjednodušene povedané, ak vytvoríte výhernú kombináciu na štyroch valcoch, na hracej ploche pribudnú dva riadky a vy budete môcť v re-spine vyhrať vďaka 65 výherným líniám. V prípade, že sa vám podarí vytvoriť výhernú kombináciu pomocou všetkých piatich valcov, hra sa rozrastie o 4 riadky a počet výherných línii sa navýši na 103.

Jediným špeciálnym symbolom tejto hry je Wild symbol, ktorý si môžete vytočiť iba na druhom a štvrtom valci. Aj tu vystupuje ako žolík a nahrádza chýbajúci symbol v možnej výhernej kombinácii. Okrem toho, ak bude na valcoch pri vytvorení výhernej kombinácie, expanduje (rozšíri sa) po celom valci.

Zahrajte si zábavný automat Easter Island v kasíne

Opäť raz musíme uznať, že páni z Yggdrasilu sa znova pochlapili. Výherný hrací automat Easter Island má všetko, čo má mať moderná kasínová hra. Je nabitý bonusmi a funkciami, ktoré vám neraz dopomôžu ku krásnym výhram a navyše kamenné tváre sôch vám budú neustále udržiavať úsmev na tvári. Vyskúšajte, neoľutujete – Veľkonočný ostrov už na vás čaká.

7777 EUR pre nových hráčov v kasíne

tipsport logo

Exkluzívny vstupný bonus až do výšky 7777 € k prvému vkladu a 100 freespinov na jednej z hier 6 Fruits, Fruit Awards, Fruiti alebo Joker 40 po dokončení registrácie.

  • výška vkladu 10 až 19 EUR: 10 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 20 až 49 EUR: 20 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 50 až 99 EUR: 50 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 100 až 199 EUR: 100 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 200 až 499 EUR: 200 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 500 až 999 EUR: 500 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 1 000 až 1 999 EUR: 1 000 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 2 000 až 3 999 EUR: 2 000 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 4 000 až 7 776 EUR: 4 000 € Kasíno bonus
  • Výška vkladu od 7 777 EUR: 7 777 € Kasíno bonus

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Yggdrasil
Téma hry:
Zábavný automat
Online kasíno:
Tipsport
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty