Fortune House

Fortune House

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Fortune House?

Online automat Fortune House sa skladá z 5 valcov, 3 riadkov a 20 výherných línií, ktoré sú pevne dané.

Aká je téma hry Fortune House?

Túto hru radíme do kategórie automatov s kúzlami a mágiou alebo medzi hry s orientálnou tematikou.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Výherný automat Fortune House obsahuje Wild symboly, násobitele výhier a špeciálne funkcie: Strom šťastia, Dračie koleso, Mystery symbol a Šťastný re-spin.

Je možné v hre Fortune House získať freespiny?

Nie, na tomto automate freespiny nenájdete.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Keďže sa jedná o automat z dielne Red Tiger, môže ponúkať aj niekoľko úrovní progresívneho Jackpotu. V niektorých kasínach sme videli do hry zaradené aj lokálne jackpoty kasína.

Ako vyhrať na hracom automate Fortune House?

Náš tip: Za tri, štyri alebo päť Wild symbolov získate 100, 200 a 500-násobok stávky.

Vyskúšajte si výherný automat Fortune House zadarmo

Red Tiger Jackpot
Úroveň:
Mega Drop
101549 €
Úroveň:
Daily Drop
385 €
Úroveň:
Hourly Drop
39 €
Niké Red Tiger Jackpot

Vyberáme z ponuky kasína nike.sk – Fortune House

Uvoľnite sa nachvíľku z nabitého programu a zahrajte si jedinečný automat Fortune House, ktorý nájdete vo Svete hier v slovenskom online kasíne na nike.sk/casino. Tento slot s orientálnou tematikou je podobne ako automat 88 Pearls inšpirovanou čínskou kultúrou a popri tom priam nabitý bonusovými funkciami a výhrami, vďaka ktorým je hra zábavná a vzrušujúca.

Red Tiger sa snaží, aby mali hráči prostredníctvom ich online automatov ten najlepší herný zážitok. A musíme priznať, vývojársky tím sa pekne pohral aj s online slotom Fortune House. Akonáhle vstúpite do hry, budete počuť tradičnú čínsku hudbu, ktorá na vás bude pôsobiť blahodarným a upokojujúcim dojmom. Červená a zlatá farba na obrazovke vytvárajú plnohodnotnú atmosféru bohatstva. Na výhernom automate Fortune House sa nachádza 5 valcov s 3 riadkami a 20 výhernými líniami. Na získanie výhernej kombinácie musíte vytočiť najmenej 3 rovnaké symboly za sebou v rámci jednej výhernej línie. V tomto vám bude pomáhať obľúbený špeciálny symbol - Wild symbol. Je to žolík a v prípade potreby doplní chýbajúci symbol do výhernej kombinácie. Aj divoký symbol môže sám o sebe vytvoriť výhernú kombináciu. A keď už k tomu dôjde, stojí to naozaj za to. Pretože za 3, 4 či 5 Wild symbolov obdržíte na konto 100, 200 a 500-násobok stávky.

Špeciálne vlastnosti na Fortune House

Čo sa týka ďalších špeciálnych vlastností a kreatívnych bonusov, na automate Fortune House je ich viac a treba sa s nimi bližšie zoznámiť. Tak poďme na to. Zo Stromu šťastia vypadnú na valce náhodné symboly, aby ste získali čo najlepšie výherné kombinácie. Dračie koleso určí náhodný násobiteľ stávky, ktorý sa pohybuje v rozsahu od 3 do 88-násobku stávky. Žaba pridá na valce Mystery symboly, ktoré po rotácii vytvoria lukratívne výherné kombinácie. No a na koniec sa na valcoch môže objaviť veľký kotol naplnený pokladom s označením Šťastný re-spin. V tomto prípade sa automat celý zatrasie, po čom nasleduje niekoľko re-spinov.

Kto vyhrá Mega Drop Jackpot ?

Okrem týchto 4 veľkorysých bonusov hra disponuje aj progresívnymi Jackpotmi, ktoré sú súčasťou prevažnej väčšiny automatov od Red Tiger. Napríklad pri jackpote Daily Drop plynie časový limit, ktorý zabezpečí, že každý deň ho získa jeden náhodný hráč. Taký Mega Drop časový limit nemá a býva mnohonásobne vyšší ako spomínaný Daily Drop. Kedy tento tučný Jackpot buchne, nikto nevie. Môže sa to stať kedykoľvek a získa ho ten, kto aktuálne hrá automaty s týmito progresívnymi Jackpotmi. Preto dlho neotáľajte, spustite si napríklad automat Fortune House a pokúšajte svoje šťastie. Človek nikdy nevie, kedy sa unaví a sadne si práve na vás.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

nike logo

V Niké máš bonus 50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke. Bonus je aktivovaný v momente, keď sa spustí jedna z automatových hier a po skončení sú výhry automaticky pripísané do penaženky hráča..

Po využití 50 free spinov na teba čaká daľší kasíno bonus! Aby toho nebolo málo, Svet hier ti dá navyše ďalších 100 free spinov. Stačí, keď pretočíš 50 € a extra vstupný bonus 100 free spinov je tvoj!

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Automat s témou mágie a mytológie
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty