88 Pearls

88 Pearls

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat 88 Pearls?

88 Pearls tvorí 5 valcov, 4 riadky a 50 voliteľných výherných línií. Ich počet je možné meniť.

Aká je téma hry 88 Pearls?

Ide o online hrací automat s ázijskou tematikou, prípadne ho môžeme zaradiť aj medzi automaty s mágiou a mytológiou.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na automate 88 Pearls nájdete Wild symboly, Scatter symboly a funkciu Gamble (Riziko).

Je možné v hre 88 Pearls získať freespiny?

Áno, po vytočení 3 symbolov Scatter je aktivovaných 8 freespinov.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Vo väčšine kasín nájdete na online slote 88 Pearls Synot Progressive Bonus so 4 úrovňami – Diamond, Gold, Silver a Bronze. Okrem toho niektoré kasína do hry nasadzujú aj svoje vlastné platformové jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate 88 Pearls?

Náš tip: Počas freespinovej hry sa pri každom pretočení pridá na každý valec okrem prvého jeden Wild symbol.

Vyskúšajte si výherný automat 88 Pearls zadarmo

Máme radi online automaty, ktoré prinesú do stojatých vôd výherných prístrojov nejakú inováciu alebo aspoň tému, ktorá ešte nie je spracovaná na 1000 spôsobov. Preto nás potešilo, keď slovenské Doxxbet online kasíno zaradilo do svojej ponuky online automat 88 Pearls od Synot Games.

Online automat 88 Pearls prináša originálnu ázijskú tému, ktorú sme zatiaľ vo veľa automatoch nevideli. Ázia je pre nás tajomným miestom, plným zvláštnych zvykov a symbolov, ktorých je aj v tejto hre neúrekom. Vďaka opäť kvalitnej práci SYNOT Games ide o automat síce jednoduchý, ale s výnimočným vizuálom.

Cesta na východ

Grafika je naozaj pekná a hlavnú rolu tu hrá najmä čínska kultúra a jej artefakty. Čo však výrazne dodáva pocit, že sa naozaj nachádzate niekde ďaleko na východe je hudba a celkovo zvuky v hre. Tie sú typicky východoázijské.

Pri hraní 88 Pearls vás čaká súboj s 5 valcami, pričom vašou úlohou je vytočiť výhernú kombináciu na niektorej z až 50 výherných línií. Výherné línie sú voliteľné.

Ak sa vám vyhratá čiastka máli, je tu po skončení kola možnosť ako si ju navýšiť. Nechýba totiž button s funkciou gamble, kde si môžete hru zdvojnásobovať. Hádate akej farby je karta, ktorá je na obrazovke. Ak trafíte výhra sa vám zdvojnásobí, ak netrafíte, prichádzate o ňu. Radosť vám môže urobiť aj karta žolík.

Bonusy previazané hodvábnou stuhou

V hre nechýbajú špeciálne symboly, tiež s ázijskou tematikou. Wild symbol nesie obrázok draka a plní funkciu žolíka. Dokáže nahradiť chýbajúci symbol vo výhernej línii, čím vám umožní získať peniaze, akoby bola línia kompletná.

Scatter symbol zobrazuje perlu, ktorá je aj v názve celej hry. Aby ste aktivovali jeho bonus je potrebné ho vytočiť kdekoľvek na valcoch (nemusí byť vo výhernej línii) tri a viackrát. Hneď ako sa vám to podarí získavate 8 free spinov. Pokiaľ sa vám podarí Scatter symboly vytočiť na valcoch 1,2 a 3, okrem voľných pretočení dostanete aj štvornásobok vami vloženej stávky. Pri každom free spine sa na každý z valcov číslo 2,3,4 a 5 pridá jeden wild symbol a zostane tam až do konca pretočení zadarmo. Počas voľných spinov je možné získať ďalšie bezplatné pretočenia, ale iba raz.

88 Pearls si v kasíne zahráte aj zadarmo

Automat 88 Pearls odporúčame všetkým, ktorí majú radi východnú kultúru, ale tiež tým, ktorí si chcú zahrať zábavný automat v naozaj príjemnom a kvalitnom vizuáli. Ak si nie ste istí, či by vás chytil, využite možnosť, ktorú vám dáva online casino a zahrajte si automat 88 Pearls úplne zadarmo. Zistíte či vás baví, aké stratégie sa v ňom dajú využiť a potom sa môžete rovno vrhnúť do hry za výhrami.

7000 EUR pre nových hráčov v kasíne

doxxbet logo

Vyber a aktivuj si svoj uvítací bonus: 10 €, 50 €, 100 €, 500 €, 1000 €, 5000 € alebo 7000 €. Po aktivácii jedného z ponúkaných bonusov musíš v priebehu nasledujúcich 30 dní vsadiť 10 až 45 násobok výšky daného bonusu v reálnych peniazoch. Následne sa Ti bonus pripíše na konte do zostatku.

A to nie je všetko! Môžeš získať extra 250 točení zdarma, rozdelených do 4 skupín, ktoré môžeš získať 30 dní od registrácie.:

  • 50 TOČENÍ ZDARMA, stačí si overiť hráčsky účet. Následne môžeš využiť 50 točení zdarma na hrách Berry Berry Bonanza, Royal Respin Deluxe alebo Gem Heat a počkať si na svoje šťastie. Výhry Ti budú pripísané priamo do reálnych peňazí po každom výhernom točení.
  • 50 TOČENÍ ZDARMA, stačí pretočiť v online kasíne na ľubovoľných hrách kumulatívne 100€. Následne sa ti bonus aktivuje. Potom stačí už len spustiť jednu z hier Berry Berry Bonanza, Royal Respin Deluxe alebo Gem Heat a využiť točenia zdarma.
  • 50 TOČENÍ ZDARMA - pretočte v online kasíne na ľubovoľných hrách kumulatívne 250€. Následne sa ti ihneď aktivujú točenia zdarma na hrách Berry Berry Bonanza, Royal Respin Deluxe alebo Gem Heat. Výhry Ti budú pripísané priamo do reálnych peňazí po každom výhernom točení.
  • 100 TOČENÍ ZDARMA na hre BERRY BERRY BONANZA - pre získanie posledných točení zdarma v rámci Uvítacieho bonusu treba pretočiť v online kasíne na ľubovoľných hrách kumulatívne 500€.

Točenia zdarma môžeš využiť až do 30 dní od ich pridelenia na Tvoj hráčsky účet. Točenia zdarma v rámci Uvítacieho bonusu je možné získať maximálne do 30 dní od registrácie.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Online kasíno:
DOXXbet
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty