DOXXbet online automaty

Hraj v kasíne

2000 EUR pre nových hráčov v kasíne

DOXXbet logo
100% bonus z prvého vkladu do výšky 2000€ + bezriziková stávka

Bonusy a akcie pre hráčov v kasíne DOXXbet

Prebiehajúce turnaje na automatoch v kasíne DOXXbet

Prebieha do
23:59
07.06.2023
DOXXbet logo

Apollo turnaj o 2 000 EUR

Zahrajte si s Apollo hrami turnaj o 2 000 EUR v online kasíne DOXXbet. Roztočte valce, zbierajte body a vezmite si svoj podiel. TOP 50 najlepších hráčov s najvyšším počtom bodov vyhrá hrateľný bonus od 10 EUR do 350 EUR.

Prizepool
2 000 EUR
Výherné kritérium
Suma stávok
Odmenených
50 hráčov

Je zábava v tomto kasíne bezpečná? Je Doxxbet držiteľom licencie?

Kasíno DOXXBet je legálnym slovenským kasínom, ktoré prevádzkuje kasínovú zábavu na základe licencie získanej od Ministerstva financií Slovenskej republiky. Keď sa preto rozhodnete pre zábavu v tomto kasíne, nemusíte sa báť o vaše finančné prostriedky ani o iné osobné údaje.

Aký bonus ponúka kasíno pre nových hráčov?

100% bonus z prvého vkladu do výšky 2000€ + bezriziková stávka

Aké typy kasínových hier nájdete v ponuke kasína?

V DOXXbete si budete môcť vychutnať skvelé hry až vo dvoch sekciách. Prvá nesie názov „Kasíno,“ v ktorej sa nachádzajú hry výhradne od špičkového výrobcu Playtech. Druhá kategória je označená názvom „Rio“ a tu nájdete hry od ostatných providerov, ako sú napríklad Synot, Tech4Bet či Yggdrasil. Najväčšiu radosť v DOXXbet kasíne budú mať milovníci hracích automatov, pretože tento typ hry má aj tu najpočetnejšie zastúpenie. Smútiť nemusia ani hráči stolových hier, keďže zabaviť sa tu dá aj na rulete, blackjacku či pokri.

Hry od ktorých dodávateľov si tu môžete zahrať?

V kasíne DOXXbet nájdete kasínové hry od: Adell, Apollo Games, e-gaming, Kajot Games, Playtech, SYNOT Games, Tech4Bet, Yggdrasil,

Sú v kasíne aj online automaty s progresívnymi jackpotmi?

Nie, v online DOXXbet kasíne sa momentálne nenachádzajú automaty, v ktorých by bolo možné hrať o progresívne jackpotové výhry.

Je možné v kasíne získať free spiny?

Áno, DOXXbet kasíno ponúka viacero atraktívnych akcií, v ktorých je možné získať rôzne casino bonusy a aj pretočenia zadarmo. Väčšinou je možné free spiny získať pri uvítaní nových hier, či pri príležitosti špeciálnych akcií počas napríklad Vianoc.

Aké ďalšie akcie pripravuje kasíno pre hráčov?

DOXXbet kasíno sa neustále snaží spríjemniť hráčom zábavu aj za pomoci zaujímavých akcií. Jednou z nich je napríklad Reload bonus, vďaka ktorému môžete každý mesiac získať 20 €. Rovnako zaujímavé sú aj pravidelné Piatkové bonusy s atraktívnymi odmenami.

Má stránka mobilnú verziu, prípadne existujú mobilné aplikácie?

Áno, zábavu v DOXXbet kasíne si môžete užiť aj prostredníctvom mobilom. Je len na vás aký spôsob si vyberiete, keďže k dispozícii je mobilná verzia stránky a rovnako tak aj aplikácie pre iOS ako aj pre Android.

Akými spôsobmi je možné vkladať peniaze a vyberať výhry?

Pri vkladoch aj výberoch nebudete mať v DOXXbet kasíne žiadne problémy. Na vklady je možné využiť mnoho spôsobov, medzi ktorými nechýbajú bankové prevody, platobné karty, elektronické peňaženky či platby mobilom cez VIAMO. Výbery sa dajú uskutočniť bankovým prevodom, či prostredníctvom Skrill účtu.

Ako kontaktovať zákaznícku podporu?

V prípade otázok môžete DOXXbet kasíno kontaktovať hneď viacero spôsobmi. Helpdesk je hráčom k dispozícii prostredníctvom mailu, telefonicky ale aj formou online chatu. Množstvo častých otázok s odpoveďami je prehľadne uvedených aj v časti FaQ.
Hracie automaty