DOXXbet online automaty

Hraj v kasíne

Vstupný bonus: 7000 EUR

doxxbet logo

Vyber a aktivuj si svoj uvítací bonus: 10 €, 50 €, 100 €, 500 €, 1000 €, 5000 € alebo 7000 €. Po aktivácii jedného z ponúkaných bonusov musíš v priebehu nasledujúcich 30 dní vsadiť 10 až 45 násobok výšky daného bonusu v reálnych peniazoch. Následne sa Ti bonus pripíše na konte do zostatku.

A to nie je všetko! Môžeš získať extra 250 točení zdarma, rozdelených do 4 skupín, ktoré môžeš získať 30 dní od registrácie.:

  • 50 TOČENÍ ZDARMA, stačí si overiť hráčsky účet. Následne môžeš využiť 50 točení zdarma na hrách Berry Berry Bonanza, Royal Respin Deluxe alebo Gem Heat a počkať si na svoje šťastie. Výhry Ti budú pripísané priamo do reálnych peňazí po každom výhernom točení.
  • 50 TOČENÍ ZDARMA, stačí pretočiť v online kasíne na ľubovoľných hrách kumulatívne 100€. Následne sa ti bonus aktivuje. Potom stačí už len spustiť jednu z hier Berry Berry Bonanza, Royal Respin Deluxe alebo Gem Heat a využiť točenia zdarma.
  • 50 TOČENÍ ZDARMA - pretočte v online kasíne na ľubovoľných hrách kumulatívne 250€. Následne sa ti ihneď aktivujú točenia zdarma na hrách Berry Berry Bonanza, Royal Respin Deluxe alebo Gem Heat. Výhry Ti budú pripísané priamo do reálnych peňazí po každom výhernom točení.
  • 100 TOČENÍ ZDARMA na hre BERRY BERRY BONANZA - pre získanie posledných točení zdarma v rámci Uvítacieho bonusu treba pretočiť v online kasíne na ľubovoľných hrách kumulatívne 500€.

Točenia zdarma môžeš využiť až do 30 dní od ich pridelenia na Tvoj hráčsky účet. Točenia zdarma v rámci Uvítacieho bonusu je možné získať maximálne do 30 dní od registrácie.

Bonusy a akcie pre hráčov v kasíne DOXXbet

Prebiehajúce turnaje na automatoch v kasíne DOXXbet

Prebieha do
23:59
19.06.2024
DOXXbet logo

Playtech turnaj o 2 000 EUR

Zapojte sa v DOXXbet kasíne do Playtech turnaja s dotáciou 2 000 EUR. TOP 50 najlepších hráčov s najvyšším počtom bodov získa hrateľný bonus od 10 EUR do 350 EUR. Veľa šťastia!

Prizepool
2 000 EUR
Výherné kritérium
Suma stávok
Odmenených
50 hráčov

Je zábava v tomto kasíne bezpečná? Je Doxxbet držiteľom licencie?

Kasíno DOXXBet je legálnym slovenským kasínom, ktoré prevádzkuje kasínovú zábavu na základe licencie získanej od Ministerstva financií Slovenskej republiky. Keď sa preto rozhodnete pre zábavu v tomto kasíne, nemusíte sa báť o vaše finančné prostriedky ani o iné osobné údaje.

Aký bonus ponúka kasíno pre nových hráčov?

uvítací bonus podľa vlastného výberu až do výšky 7000€ + 250 zatočení zadarmo

Aké typy kasínových hier nájdete v ponuke kasína?

V DOXXbete si budete môcť vychutnať skvelé hry až vo dvoch sekciách. Prvá nesie názov „Kasíno,“ v ktorej sa nachádzajú hry výhradne od špičkového výrobcu Playtech. Druhá kategória je označená názvom „Rio“ a tu nájdete hry od ostatných providerov, ako sú napríklad Synot, Tech4Bet či Yggdrasil. Najväčšiu radosť v DOXXbet kasíne budú mať milovníci hracích automatov, pretože tento typ hry má aj tu najpočetnejšie zastúpenie. Smútiť nemusia ani hráči stolových hier, keďže zabaviť sa tu dá aj na rulete, blackjacku či pokri.

Hry od ktorých dodávateľov si tu môžete zahrať?

V kasíne DOXXbet nájdete kasínové hry od: Adell, Apollo Games, e-gaming, Kajot Games, Playtech, SYNOT Games, Tech4Bet, Yggdrasil,

Sú v kasíne aj online automaty s progresívnymi jackpotmi?

Nie, v online DOXXbet kasíne sa momentálne nenachádzajú automaty, v ktorých by bolo možné hrať o progresívne jackpotové výhry.

Je možné v kasíne získať free spiny?

Áno, DOXXbet kasíno ponúka viacero atraktívnych akcií, v ktorých je možné získať rôzne casino bonusy a aj pretočenia zadarmo. Väčšinou je možné free spiny získať pri uvítaní nových hier, či pri príležitosti špeciálnych akcií počas napríklad Vianoc.

Aké ďalšie akcie pripravuje kasíno pre hráčov?

DOXXbet kasíno sa neustále snaží spríjemniť hráčom zábavu aj za pomoci zaujímavých akcií. Jednou z nich je napríklad Reload bonus, vďaka ktorému môžete každý mesiac získať 20 €. Rovnako zaujímavé sú aj pravidelné Piatkové bonusy s atraktívnymi odmenami.

Má stránka mobilnú verziu, prípadne existujú mobilné aplikácie?

Áno, zábavu v DOXXbet kasíne si môžete užiť aj prostredníctvom mobilom. Je len na vás aký spôsob si vyberiete, keďže k dispozícii je mobilná verzia stránky a rovnako tak aj aplikácie pre iOS ako aj pre Android.

Akými spôsobmi je možné vkladať peniaze a vyberať výhry?

Pri vkladoch aj výberoch nebudete mať v DOXXbet kasíne žiadne problémy. Na vklady je možné využiť mnoho spôsobov, medzi ktorými nechýbajú bankové prevody, platobné karty, elektronické peňaženky či platby mobilom cez VIAMO. Výbery sa dajú uskutočniť bankovým prevodom, či prostredníctvom Skrill účtu.

Ako kontaktovať zákaznícku podporu?

V prípade otázok môžete DOXXbet kasíno kontaktovať hneď viacero spôsobmi. Helpdesk je hráčom k dispozícii prostredníctvom mailu, telefonicky ale aj formou online chatu. Množstvo častých otázok s odpoveďami je prehľadne uvedených aj v časti FaQ.
Hracie automaty