Mirror Shield

Mirror Shield

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Mirror Shield?

Výherný automat Mirror Shield sa skladá z 5 valcov, 3 riadkov a 10 fixných výherných línií.

Aká je téma hry Mirror Shield?

Ide o dobrodružný online automat, v ktorom je ústrednou postavou kráľ Artuš.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Hrací online automat Mirror Shield obsahuje symboly Wild a Scatter v jednom a funkciu Gamble.

Je možné v hre Mirror Shield získať freespiny?

Áno, 10 freespinov so špeciálnym expandujúcim symbolom získate po vytočení 3 Wildov (Scatter symbolov).

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Áno, no iba v rámci niektorých kasín môže byť táto hra súčasťou viacúrovňového jackpotového systému providera hry - Synot Progressive Bonus.

Ako vyhrať na hracom automate Mirror Shield?

Náš tip: V priebehu freespinovej fázy môžete získať ďalšie voľné zatočenia s novým rozširujúcim sa špeciálnym symbolom, čo vám dáva príležitosť značne zvýšiť svoje výhry.

Vyskúšajte si výherný automat Mirror Shield zadarmo

Ktorý historický film je pre vás tým najlepším? Ťažká otázka, uznávame. Výber je veľmi široký a preto nečudo, že každý z nás by ich vedel z fleku vymenovať hneď niekoľko. Možno by si niektorí z vás spomenuli na film Kráľ Artuš: Legenda o meči. Legendárny príbeh o najslávnejšom panovníkovi v Británii. Aj keď sa historici doteraz nevedia zjednotiť, či ide o skutočnú alebo mýtickú postavu, jedno je isté. Tento bájny hrdina musí byť súčasťou aj online výherných automatov.

Pridajte sa na stranu kráľa Artuša, automat Mirror Shield vás odmení

Kráľom Artušom sa nechali inšpirovať aj autori hier spoločnosti SYNOT GAMES. Vytvorili slot s názvom Mirror Shield. Tvorí ho 5 valcov, 3 riadky a 10 fixných výherných línii. Výherné kombinácie platia zľava doprava, začínať musia na prvom valci vľavo a pokračovať v neprerušovanom slede doprava. V prípade viacerých výherných kombinácii na jednej výhernej línii platí iba tá najvyššia. Pokiaľ sa zobrazia výherné kombinácie na rôznych výherných líniách, výhry sa sčítavajú.

Artuš bol prísny, ale spravodlivý kráľ. O svoj ľud sa staral a postará sa aj o vás na tomto online slote. Vďaka bonusovým vlastnostiam sa môžete rýchlo a jednoducho dopracovať ku kráľovským „odmenám“. Wild symbol nielenže supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii, ale jeho dostatočný počet kdekoľvek na valcoch aktivuje bonusovú hru s 10 voľnými pretočeniami. Symboly však musia byť minimálne tri. Pred spustením freespinovej hry vyberie automat náhodne jeden symbol, ktorý sa stane expandujúcim symbolom. Expandujúci symbol sa počas voľných pretočení rozšíri na celý valec, čo môže mať za následok zisk viacerých výherných kombinácii.

Pokiaľ pravidelne hráte automaty od SYNOT GAMES, istotne dobre viete, že ich železnou súčasťou je funkcia zdvojnásobovania výhier – Gamble (Risk). A nechýba ani tu. Klasicky treba uhádnuť farbu zakrytej karty.

Zoznámte sa s bájnym kráľom v kasíne

Zaspomínajte si na dávne časy, kedy sa na kopcoch pýšili kolosálne hrady, z ktorých králi vládli svojím poddaným. Rozpamätajte sa na detské časy, kedy všetci chlapci snívali o tom, že sa stanú udatnými rytiermi a dievčatá nádhernými princeznami. Vyskúšajte si hrací automat Mirror Shield v online kasíne Doxxbet, kde to ide aj zadarmo.

7000 EUR pre nových hráčov v kasíne

doxxbet logo

Vyber a aktivuj si svoj uvítací bonus: 10 €, 50 €, 100 €, 500 €, 1000 €, 5000 € alebo 7000 €. Po aktivácii jedného z ponúkaných bonusov musíš v priebehu nasledujúcich 30 dní vsadiť 10 až 45 násobok výšky daného bonusu v reálnych peniazoch. Následne sa Ti bonus pripíše na konte do zostatku.

A to nie je všetko! Môžeš získať extra 250 točení zdarma, rozdelených do 4 skupín, ktoré môžeš získať 30 dní od registrácie.:

  • 50 TOČENÍ ZDARMA, stačí si overiť hráčsky účet. Následne môžeš využiť 50 točení zdarma na hrách Berry Berry Bonanza, Royal Respin Deluxe alebo Gem Heat a počkať si na svoje šťastie. Výhry Ti budú pripísané priamo do reálnych peňazí po každom výhernom točení.
  • 50 TOČENÍ ZDARMA, stačí pretočiť v online kasíne na ľubovoľných hrách kumulatívne 100€. Následne sa ti bonus aktivuje. Potom stačí už len spustiť jednu z hier Berry Berry Bonanza, Royal Respin Deluxe alebo Gem Heat a využiť točenia zdarma.
  • 50 TOČENÍ ZDARMA - pretočte v online kasíne na ľubovoľných hrách kumulatívne 250€. Následne sa ti ihneď aktivujú točenia zdarma na hrách Berry Berry Bonanza, Royal Respin Deluxe alebo Gem Heat. Výhry Ti budú pripísané priamo do reálnych peňazí po každom výhernom točení.
  • 100 TOČENÍ ZDARMA na hre BERRY BERRY BONANZA - pre získanie posledných točení zdarma v rámci Uvítacieho bonusu treba pretočiť v online kasíne na ľubovoľných hrách kumulatívne 500€.

Točenia zdarma môžeš využiť až do 30 dní od ich pridelenia na Tvoj hráčsky účet. Točenia zdarma v rámci Uvítacieho bonusu je možné získať maximálne do 30 dní od registrácie.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Dobrodružný online automat
Online kasíno:
DOXXbet
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty