81 Attila

81 Attila

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat 81 Attila?

81 Attila je vyskladaný zo 4 valcov a 81 výherných línií.

Aká je téma hry 81 Attila?

Hlavnou postavou je úspešný slovenský MMA zápasník Attila Végh, čiže automat radíme do kategórie športových slotov.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na online automate 81 Attila nájdete freespiny aj respiny.

Je možné v hre 81 Attila získať free spiny?

Áno, získate ich vytočením troch Scatter symbolov s nápisom „Splň sa mi senil“. Maximálne môžete získať 20 voľných pretočení.

Ponúka táto hra možnosť hrať jackpoty?

Hrací automat 81 Attila neobsahuje žiadne Jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate 81 Attila?

Náš tip: Za 4 vytočené Scatter symboly získate 20 freespinov, počas ktorých je prvý valec pokrytý Wild symbolmi.

Vyskúšajte si výherný automat 81 Attila zadarmo

81 Attila, vitaj v mojej klietke

Ak si myslíte, že najznámejší slovenský MMA bojovník sa vás vykúka už odvšadiaľ, ešte ste zrejme nevideli jeho vlastný online výherný automat. Spoločnosť Tech4bet vytvorila exkluzívne automat pre kasíno DOXXbet s názvom 81 Attila. A jeho hlavnou postavou nie je nik iný ako úspešný MMA zápasník Attila Végh. Okrem nadupanej hudby a autentických pokrikov na ňom nájdete niekoľko zaujímavých bonusov a špeciálnych funkcií. Ešte predtým, ako sa do neho pustite, by ste si o ňom mali prečítať zopár dôležitých informácií.

81 Attila je 4-valcový hrací automat s 3 riadkami a až 81 výhernými líniami, ktoré sú fixne dané. Výherné kombinácie na nich platia zľava doprava, no len vtedy, ak začínajú na valci úplne vľavo. Už len stačí vytočiť tri alebo štyri rovnaké symboly a výhra je vaša. Jej hodnota závisí od symbolu. Najmenej dostanete za tenisky, zápasnícke rukavice, boxovacie vrece či hodinky, o niečo viac za diamanty a opasok šampióna. Najviac získate so symbolom Attily v bojovej pozícii. Za 4 tieto znaky v rámci výhernej línie si prilepšíte o 200-násobok stavenej sumy.

Vopred vyhratý zápas?

Automat 81 Attila disponuje dostatkom bonusov na to, aby ste svoj zápas vyhrali a odniesli si aj atraktívny „honorár“. Na prvom valci sa objavuje aj druhý symbol spojený s Attilom. Je na ňom zobrazená jeho tvár s nápisom Wild. Ide o divoký symbol, ktorý supluje chýbajúce symboly v prípadnej výhernej kombinácii. Okrem žolíka však plní aj ďalšiu funkciu. Ak vytočený Wild symbol na prvom valci nevytvorí prvou ranou žiadnu výhernú kombináciu, na rade bude rana druhá. Wild zostane na svojom mieste a s revom zápasníka spustí bezplatný respin.

„Splň sa mi senil!“ Tento dnes už legendárny výrok Attilu po víťazstve nad Karlosom Vémolom si našiel miesto aj na jeho automate. Autori touto kultovou hláškou nazvali Scatter symbol, ktorú ak vytočíte minimálne 3-krát, získate bonusovú hru s voľnými pretočeniami. Za 3 vytočené Scatter symboly dostanete 10 freespinov, za 4 dokonca až 20 freespinov. To ale nie je všetko. Pri každom freespine pokryje Attila ako expandovaný Wild symbol celý prvý valec, čím sú šance na získanie výherných línií oveľa, oveľa vyššie. Potešujúce je aj to, že počas freespinovej hry môžete získať nové voľné pretočenia.

Keďže Attila Végh sa osobne podieľal na audiovizuálnej stránke automatu, zvuk si určite nechajte zapnutý. „Pumukli“ vás bude celou hrou sprevádzať a neustále hecovať k lepším výkonom, ako keby ste boli jeho zverenec v klietke. Po každej zaujímavej výhre vás pochváli a namotivuje točiť valcami ďalej.

81 Attila aj zadarmo v kasíne DOXXbet

Online hrací automat 81 Attila si môžete zahrať za reálne peniaze, ale aj za fiktívny kredit. Trúfate si postaviť sa do klietky? Nemáte sa čoho obávať, pretože za chrbtom máte toho najlepšieho slovenského MMA zápasníka, ktorý vám dá správne rady na to, aby ste čo-to z tohto exkluzívneho automatu vymlátili.

2000 EUR pre nových hráčov v kasíne

DOXXbet logo

100% bonus z prvého vkladu do výšky 2000€ + bezriziková stávka

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Tech4Bet
Téma hry:
Športový hrací automat
Online kasíno:
DOXXbet
Naše hodnotenie:
Hracie automaty