4 valcové hracie automaty

4 valcové hracie automaty

Vstupný bonus: 333 FS

fortuna logo

333 spinov na vybraných automatoch v kasíne

Vstupný bonus: 3000 EUR

slovmatic logo

bonus z prvého vkladu až do 3000 eur. prvých 42 pretočení bez rizika (0,5 EUR/pretočenie)

Prečítajte si tiež

Zobraziť všetky články

Spojenie toho najlepšieho na 4 valcoch

4 valce máme síce radi v motoroch, ale pri online automatoch je to trochu zabudnutá skupina hier. A veruže neprávom. Aj štyri valce totiž vedia ponúknuť parádnu zábavu. Tie najlepšie dokážu spojiť to najlepšie z automatov s tromi valcami a z automatov s piatimi valcami.

Štvorvalce sú rýchle (Joker Boom), pomerne nekomplikované (Multiplay 81), ale na ich valcoch už sa dá rozohrať slušné divadlo (81 Attila). Preto bývajú ich súčasťou aj oveľa lepšie bonusy (Stacked) ako pri trojvalcoch. Wild a Scatter sú samozrejmosťou, no sú bohatšie a originálnejšie ako na trojici valcov. Sem tam sa vyskytne aj druhý Scatter či Mystery bonus.

S počtom valcov rastie aj počet výherných línií, ktoré je na automate možné dosiahnuť (Wild Circus 256). Už to začína byť ozaj zaujímavé. Hoci, pravdupovediac, aj tak stále preferujeme radšej lepší a plynulejší spád automatu + kreatívne bonusy, než vysoký počet výherných línií. Ale mnoho hráčov to má inak.

Automaty so 4 valcami sú tak predovšetkým slušným kompromisom medzi klasickými retro trojvalcami a mohutnejšími päťvalcami, mnohokrát ťažkopádnymi a plnými balastu, ktorý iba zdržuje od hrania. Vyskúšajte ich a užite si hru.

Hracie automaty