Multiplay 81

Multiplay 81

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Multiplay 81?

Multiplay 81 sa skladá zo 4 valcov, 3 riadkov a 81 fixných výherných línií.

Aká je téma hry Multiplay 81?

Na valcoch sa točia klasické symboly, ide o ovocný retro automat.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na online automate Multiplay 81nájdete Wild symboly s násobiteľmi výhier.

Je možné v hre Multiplay 81 získať freespiny?

Nie, tento automat žiadne freespiny neobsahuje.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Progresívne Jackpoty nie sú súčasťou online výherného automatu Multiplay 81, ale v niektorých kasínach môže byť doplnený o platformové Jackpoty kasína.

Ako vyhrať na hracom automate Multiplay 81?

Náš tip: Ak pomocou Wild symbolu vytvoríte výhernú kombináciu, výhru vynásobí x2, x4 alebo x8. Závisí to od toho, koľko divokých symbolov je súčasťou výhernej kombinácie.

Vyskúšajte si výherný automat Multiplay 81 zadarmo

Radi sa bavíte roztáčaním valcov ovocných automatov? Ak áno, tak dnešná recenzia hry s názvom Multiplay 81 vás zaujme. Ide o online hrací automat od spoločnosti E-gaming. Hry od tohto českého providera sú medzi hráčmi veľmi obľúbené, pretože ide prevažne o jednoduché no veľmi chytľavé kúsky, ktoré veľa hráčov pozná aj z kamenných herní.

4-valcová mašinka nabitá vitamínmi

Multiplay 81 je hrací automat so 4 valcami, 3 riadkami. Podstatou hry je vytvorenie výhernej kombinácie na niektorej z 81 výherných línií. Táto výherná kombinácia musí pozostávať z minimálne troch alebo viacerých rovnakých symbolov na prvých troch alebo štyroch susediacich valcoch, pričom tieto kombinácie musia začínať na prvom ľavom valci. Ako to už v ovocných hrách býva, prevahu na valcoch aj tu budú mať predovšetkým šťavnaté kúsky ovocia, ktoré dopĺňajú tradičné BAR symboly, šťastné sedmičky a vytočiť si tu budete môcť aj jeden špeciálny symbol.

S ovládaním výherného automatu Multiplay 81 nebudete mať žiadne ťažkosti. Všetko najdôležitejšie ku hraniu nájdete v paneli pod valcami, kde naľavo vidíte váš zostatok účtu, výšku výhry a na pravej strane si už nastavujete výšku vašej stávky, spúšťate samotnú hru a rovnako si tu viete nastaviť aj funkciu autoštart – režim automatickej hry. A aby sme nezabudli, hrací automat Multiplay 81 si, samozrejme, môžete zahrať aj na mobiloch, čo uprednostňuje v tejto dobe stále viac a viac hráčov.

Bonusové prvky v réžii Wild symbolu

Dalo by sa povedať, že existujú dva typy hráčov. Prvá skupinka vyhľadáva zložitejšie hry, ktoré sú nabité množstvom bonusových funkcií, špeciálnych symbolov a minihier. Druhému typu hráčov naopak vyhovujú jednoduché hry s rýchlym priebehom, bez zbytočných animácií a bonusových špecialitiek. A presne taký je aj výherný automat Multiplay 81, ktorý disponuje len jediným špeciálnym symbolom a tým je Wild symbol. Tento divoký symbol rovnako ako u väčšiny hier aj tu vystupuje ako žolík, ktorý nahrádza ostatné symboly na valcoch, v prípade, že sa stane súčasťou výhernej kombinácie. Okrem toho Wild symbol vystupuje aj ako multiplikátor. Ak pomocou neho vytvoríte výhernú kombináciu, výhru vám vynásobí x2, x4 alebo x8. Závisí to od toho, koľko divokých symbolov je súčasťou výhernej kombinácie.

Roztočte ovocné valce automatu Multiplay 81 v kasíne zadarmo

Čo dodať na záver? Ak si chcete užiť pohodové hranie s tradičnými ovocnými symbolmi, hrací automat Multiplay 81 vám môžeme s pokojom na duši odporučiť. Nemusíte za nim už ani nikam chodiť, k dispozícii ho už majú aj viaceré slovenské online kasína, takže si ho môžete zahrať aj z pohodlia domova, a to na skúšku pokojne aj úplne zadarmo.

7777 EUR pre nových hráčov v kasíne

tipsport logo

Exkluzívny vstupný bonus až do výšky 7777 € k prvému vkladu a 100 freespinov na jednej z hier 6 Fruits, Fruit Awards, Fruiti alebo Joker 40 po dokončení registrácie.

  • výška vkladu 10 až 19 EUR: 10 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 20 až 49 EUR: 20 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 50 až 99 EUR: 50 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 100 až 199 EUR: 100 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 200 až 499 EUR: 200 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 500 až 999 EUR: 500 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 1 000 až 1 999 EUR: 1 000 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 2 000 až 3 999 EUR: 2 000 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 4 000 až 7 776 EUR: 4 000 € Kasíno bonus
  • Výška vkladu od 7 777 EUR: 7 777 € Kasíno bonus

Detaily hry

Dodávateľ hry:
e-gaming
Téma hry:
Retro výherný automat
Online kasíno:
Tipsport
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty