Wild Circus 256

Wild Circus 256

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Wild Circus 256?

Ide o 4 valcový hrací automat so 4 riadkami a až 256 možnosťami na zisk výhernej kombinácie.

Aká je téma hry Wild Circus 256?

Hoci to názov celkom neprezrádza, ide o čisto ovocný automat v cirkusovom prevedení.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Wild Circus 256 obsahuje Wild symbol, Scatter symbol a špeciálne koleso, ktoré premieňa obyčajné symboly na Wildy.

Je možné v hre Wild Circus 256 získať freespiny?

Nie, na tomto automate si bonusovú hru s voľnými pretočeniami nezahráte.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Na online slote Wild Circus 256 môžete nájsť v mnohých kasínach Synot Progressive Bonus, čo je 4-úrovňový progresívny jackpot.

Ako vyhrať na hracom automate Wild Circus 256?

Náš tip: Scatter symbolom je Mystery hviezda, ktoré vypláca okamžité výhry. Najviac 100-násobok stávky.

Vyskúšajte si výherný automat Wild Circus 256 zadarmo

Synot Progressive Bonus
Úroveň:
Diamond
4909 €
Úroveň:
Gold
4294 €
Úroveň:
Silver
228 €
Úroveň:
Bronze
82 €
TIPOS Synot Progressive Bonus

Vitajte v cirkuse

Nestáva sa nám často, ak vôbec, že by nás nejaký automat od Synot Games prekvapil tak, ako je to v prípade Wild Circus 256. Ostrieľaní hráči už veľmi dobre vedia, čo môžu resp. nemôžu očakávať od online slotov tejto českej spoločnosti. V drvivej väčšine ide o graficky výborne spracované online výherné automaty s klasickými bonusmi. Wild Circus 256 si nás však niečím získal. Vývojári do neho zakomponovali niečo, čo nás príjemne prekvapilo. Veľmi radi vám prezradíme o čo ide, no najprv si prejdime základné fakty.

256 výherných línií, to je veľká šanca na výhry

Už na prvý pohľad je online hrací automat Wild Circus 256 zaujímavý svojou skladbou. Tvoria ho netradične 4 valce, 4 riadky a hráčom ponúka až 256 možností na získanie výhernej kombinácie. Aby ste ju získali, rovnaké symboly musia medzi sebou susediť nehľadiac na ich pozície v stĺpci. Tematicky je ladený do prostredia nablýskanej cirkusovej šou a nekončiacej zábavy. No aby vás to celkom nepomýlilo, ide o čisto ovocný automat, takže sa stretnete s notoricky známymi symbolmi ovocia. Najvyššie hodnoty majú dva neovocné symboly zvončekov a sedmičiek, výrazne nižšie melóny, slivky, jablká, citróny a čerešne.

Wild okienko vytvárajúce divoké symboly

Napravo do valcov online slotu Wild Circus 256 leží doplnkové okienko označené ako „Wild“. A to je práve to, čím si nás táto hra získala. V okienku sa súbežne s valcami roztočia všetky symboly, pričom sa náhodne vyberie jeden, ktorý sa premení na Wild symbol. Ak sa premenený symbol nachádza kdekoľvek na valcoch automatu, zmení sa na divoký. Takýmto spôsobom môžete v rámci jediného spinu získať hneď niekoľko Wild symbolov a samozrejme i niekoľko výherných kombinácii. Ďalej je tu Scatter symbol vyobrazený ako Mystery hviezda. Čo je tak trochu na škodu, podobne ako hry Burning Hot či Shining Crown neaktivuje žiadne freespiny. Získať môžete „iba“ náhodnú okamžitú výhru. Za 3x Scatter symbol je to 5- až 50-násobok stávky, za 4x Scatter symbol už 10- až 100-násobok stávky. Pokiaľ by sa vám zdali vaše nadobudnuté výhry nízke, môžete ich aspoň pomocou funkcie Gamble (Risk) zdvojnásobiť.

Wild Circus 256 v kasíne aj s progresívnymi bonusom

Online výherný automat Wild Circus 256 nájdete aj v kasíne eTipos.sk, kde je navyše súčasťou progresívnych Jackpotov. Ide o štyri úrovne SYNOT Progressive Bonus, ktoré sú medzi hráčmi obzvlášť obľúbené. Nečudo, veď získať niektorý z nich je veľkým lákadlom. Láka aj vás? Skúste, možno čaká práve na vás.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
TIPOS
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty