Smashing Fruits

Smashing Fruits

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Smashing Fruits?

Smashing Fruits sa skladá zo 4 valcov, 3 riadkov a 7 fixných výherných línií.

Aká je téma hry Smashing Fruits?

Smashing Fruits je jednoduchý výherný automat s ovocnými symbolmi na valcoch.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Smashing Fruits neobsahuje žiadne špeciálne funkcie.

Je možné v hre Smashing Fruits získať freespiny?

Nie, tento automat bonusovú hru s voľnými pretočeniami neobsahuje.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Online slot Smashing Fruits nemá ani jackpoty, ale v niektorých kasínach môže byť doplnený o platformové jackpoty daného kasína.

Ako vyhrať na hracom automate Smashing Fruits?

Náš tip: Za výhernú kombináciu vytvorenú z Wild symbolov získate 1200-násobok stávky.

Vyskúšajte si výherný automat Smashing Fruits zadarmo

TIPOS Jackpot
Úroveň:
Zlatý
97665 €
Úroveň:
Strieborný
17499 €
Úroveň:
Bronzový
99 €
TIPOS TIPOS Jackpot

Jednoduchý ovocný automat Smashing Fruits

Najobľúbenejším typom hracích automatov sú tie ovocné. Prečo? Lebo sú vo väčšine prípadov veľmi jednoduché, všetky symboly sú jasné a nemusíte študovať rôzne kultúry ako napríklad pri automatoch s ázíjskou tematikou.

Ovocné automaty sú de facto najjednoduchším a najdostupnejším spôsobom, ako sa zabaviť pri hre. A majú ich vo svojej ponuke takmer všetky kasína na iGamingovom trhu. Pokiaľ máte radi úplnú klasiku s nenáročným ovládaním, funkcionalitou a grafickým prevedením, online hrací automat Smashing Fruits od spoločnosti Betinsight by vás mohol zaujať.

Ako získať 1200-násobok stávky

Na automate Smashing Fruits vás čakajú 4 valce, 3 riadky a 7 výherných línií. Aby ste získali výhernú kombináciu, vytočiť musíte rovnaký symbol minimálne štyrikrát a to v neprerušovanom slede smerom od prvého valca zľava doprava. V prípade zobrazenia viacerých výherných kombinácií na viacerých výherných líniách sa výhry sčítavajú. Automat ja vsadený do prostredia morskej zátoky, čo pri hraní vyvoláva veľmi príjemný pocit oddychu. No jednotlivé symboly sú nakreslené až príliš jednoducho, nečakajte grafiku ako pri Firebird Double 27 alebo Fruit Zen. Aj hudbu počuť iba pri točení valcami. Časom nám to prekážalo, aj preto sme si zvuk radšej úplne vypli.

Najvyššie hodnoteným základným symbolom v hre je papája. Ak tento ovocný symbol vytočíte 4x, získate až 600-násobok stávky. Kokosový orech činí odmenu v hodnote 120-násobku stávky, ananás 100, pomaranč 80, melón s kiwi 20 a 10-násobok stávky zinkasujete za citrón alebo liči. To je však nič oproti jedinému bonusovému symbolu, ktorým je Wild symbol. Okrem toho, že ako žolík dopĺňa chýbajúce symboly vo výherných líniách, podobne ako pri Great 27 aj on sám vie vytvoriť výhernú kombináciu. A tá stojí naozaj za to. Za 4 Wild symboly si prilepšíte o 1200-násobok stávky, čo značne pocíti vaše hráčske konto. Pri našom testovaní sa divoký symbol objavoval na valcoch relatívne často, no 4x sa nám ho vytočiť nepodarilo. Asi sme boli málo trpezliví, čo vy možno nebudete. Skúste!

Ako vydolovať ešte viac

Na navýšenie svojich výhier môžete počas hrania siahnuť po funkcii Gamble (Risk). Ak uhádnete farbu zakrytej karty, výhra sa automaticky zdvojnásobí. Po nesprávnom tipe o ňu prídete. Zdvojnásobiť výhru môžete maximálne päťkrát. Úprimne, i keď sa jedná o jednoduchý ovocný slot určený na chvíle, keď potrebujete po náročnom dni vypnúť, nám to prišlo strašne málo. Primitívna grafika s jediným bonusovým symbolom bez freespinov či akejkoľvek ďalšej bonusovej hry nás pri hraní dlho neudržala. No vy hľadáte možno práve tento druh jednoduchej a rýchlej hry, preto si ho sami vyskúšajte.

Pokiaľ sa rozhodnete zahrať si automat Smashing Fruits v online slovenskom kasíne eTipos.sk, ste zapojení aj do hrania o progresívne Jackpoty. Ich sumy preblikávajú priamo nad valcami a získať ich môže ktokoľvek a kedykoľvek bez ohľadu na výšku stávky.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Betinsight Games
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
TIPOS
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty