Great 27

Great 27

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Great 27?

Online automat Great 27 je zložený z 3 valcov, 3 riadkov a 27 fixných výherných línií.

Aká je téma hry Great 27?

Ide o výherný automat s ovocnou tematikou a retro dizajnom.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Výherný automat Great 27 obsahuje symboly Wild a Scatter.

Je možné v hre Great 27 získať freespiny?

Áno, v tomto automate môžete získať naraz 10 voľných pretočení.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

V kasínach obsahuje online výherný automat Great 27 progresívnu hru o Amusnet jackpoty – Jackpot Cards.

Ako vyhrať na hracom automate Great 27?

Náš tip: Za pokrytie stredného riadku čerešňami získate 1 freespin. Pekná príležitosť na dodatočnú výhru.

Vyskúšajte si výherný automat Great 27 zadarmo

Great 27 TIPOS

Vyskúšaj si demoverziu hry v kasíne

Hraj
Amusnet Jackpot Cards
Úroveň:
Clubs
4 €
Úroveň:
Diamonds
108 €
Úroveň:
Hearts
3338 €
Úroveň:
Spades
28153 €
TIPOS Amusnet Jackpot Cards

3x3 ovocný automat

Jednoduchá hrateľnosť, najpopulárnejšia téma, priemerná volatilita, štedrá ponuka bonusov a zaujímavé výhry. To sú základné vlastnosti online výherného automatu Great 27, ktorý je produktom spoločnosti Amusnet.

Na Great 27 sa stretnete s notoricky známymi ovocnými symbolmi, ktoré sa točia na 3 valcoch a 3 riadkoch. Výherné kombinácie sa môžu zobraziť na maximálne 27 fixne daných výherných líniách. Ak by sa vám podarilo vytočiť hneď niekoľko výherných kombinácii na viacerých výherný líniách, neprídete ani o jednu, automaticky sa sčítajú. Ako už bolo spomínané, v hre sa objavujú ovocné symboly. Menej hodnotné sú pomaranče, citróny, slivky a čerešne, o niečo viac získate na melónoch a hroznách. Vyššie hodnoty majú neovocné symboly. Napríklad za 3x fialovú hviezdu si prilepšíte o 20-násobok stávky, za 3x červenú hviezdu dokonca o 40-násobok stávky. Môže sa vám stať, že na všetkých deviatich pozíciách automatu vytočíte rovnaký symbol. V takomto prípade sa príslušná výhra automaticky zdvojnásobí.

Príjemná bonusová výbava

Dôležitým prvkom na online slote Great 27 je symbol šípky zapichnutej v terči. Symbol nesie rovnaký názov ako aj hra. Ide o Wild symbol, ktorý je zároveň symbolom s najvyššou hodnotou na automate. V prípade, že sa objaví 3x, získate 60-násobok stávky. V pozícii divokého symbolu dopĺňa absentujúce symboly vo výhernej kombinácii. Ďalším bonusovým symbolom je už vyššie spomínaná fialová hviezda. Ide o Scatter symbol, vďaka ktorému môžete získať 10 pretočení zdarma. Stačí, ak sa na valcoch zobrazí 3-krát. 1 freespin môžete dosiahnuť aj tak, ak celý stredný riadok bude pozostávať z čerešní. Pokiaľ by sa vám nedarilo získať tieto freespiny a vaše výhry by sa vám zdali prinízke, siahnuť môžete po funkcii Gamble (Risk), ktorá je určená na zdvojnásobenie výhier.

V hre aj obľúbené progresívne Jackpoty

Čo by to bol za automat od Amusnet, ak by na ňom chýbali obľúbené progresívne Jackpoty? Podobne ako pri automate Burning Hot, hrať o ne môžete aj na Great 27. Hodnoty štyroch progresívnych Jackpotov vidíte v riadku priamo nad valcami. Všetky priebežne rastú, pretože platí, čím viac hráčov hrá automaty s týmito Jackpotmi, tým rýchlejšie narastajú. Z každej stávky hráča sa odpočítava istá percentuálna hodnota. A ako ho vyhrať? Ak by sa pred vami objavil nápis Jackpot Cards, vstúpite do hry o jeden z nich. Vašou úlohou bude vyberať spomedzi 12 kariet a nájsť 3 rovnakého druhu. Aké rovnaké symboly nájdete, takú výhru získate.

Hrací automat Great 27 na eTipos.sk aj cez mobil

Online hrací automat Great 27 je možné hrať aj na mobilnom zariadení, pričom pravidlá z počítačovej verzie ostávajú zachované. Nájdete ho i v bohatej ponuke slovenského kasína eTipos.sk, kde si môžete vyskúšať aj úplne zdarma.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Amusnet
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
TIPOS
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty