Multi Diamonds 81

Multi Diamonds 81

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Multi Diamonds 81?

Multi Diamonds 81 tvoria 4 valce, 3 riadky a 81 výherných línií.

Aká je téma hry Multi Diamonds 81?

Online slot Multi Diamonds 81 sa radí medzi automaty s drahými kameňmi.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Automat disponuje Wild symbolom s násobiteľom výhier. Čím viac Wild symbolov vo výhernej kombinácii - tým vyšší násobiteľ.

Je možné v hre Multi Diamonds 81 získať freespiny?

Nie, voľné pretočenia tu nenájdete.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Joker Bonus Progressive je progresívny jackpot výherných automatov od Kajot Games, ktorý môže byť súčasťou aj tejto hry. Má 4 úrovne Platinum, Gold, Silver a Bronze. V niektorých iných kasínach sme zase videli na hre Multi Diamonds 81 nasadené lokálne platformové jackpoty kasína.

Ako vyhrať na hracom automate Multi Diamonds 81?

Náš tip: Pokiaľ sú súčasťou výhernej kombinácie tri Wild symboly, výhra sa vynásobí x8.

Vyskúšajte si výherný automat Multi Diamonds 81 zadarmo

TIPOS Jackpot
Úroveň:
Zlatý
84833 €
Úroveň:
Strieborný
13635 €
Úroveň:
Bronzový
137 €
TIPOS TIPOS Jackpot

Jednoduchý a rýchly automat Multi Diamonds 81

Nebavia vás hry prešpikované rôznymi inovatívnymi bonusmi a špeciálnymi funkciami? Preferujete jednoduchšie automaty typu Supreme Hot od amusnet, Lucky 81 od Apollo, či Sizzling Hot Deluxe? Ak sa skôr radíte do „starej školy“, online výherný automat Multi Diamonds 81 od Kajot Gmes by vás mohol zaujať. Hráčom totiž ponúka klasiku v podobe notoricky známych symbolov, príjemnú grafiku, jednoduché pravidlá pri skladaní výherných kombinácii a žiadne neprehľadné a komplikované bonusy.

Hrací automat Multi Diamonds 81 je výtvorom českej spoločnosti Kajot Games. Autori ho vyskladali do 4 valcov a 3 riadkov a obsahuje spolu 81 výherných línií. Na nich musíte vytočiť minimálne tri alebo štyri rovnaké symboly, aby ste dosiali výhernú kombináciu. Dôležitou podmienkou je, že výherná kombinácia musí začínať na prvom valci zľava, nemôže byť prerušená iným symbolom a pokračovať musí smerom doprava. Pokiaľ by ste vytočili niekoľko výherných kombinácii naraz, teda na niekoľkých výherných líniách, všetky výhry sa automaticky sčítajú. Symbolmi sú rôzne vzácne pestrofarebné drahokamy, najviac však získate za hviezdu a sedmičku. Až o 160-násobok stavenej sumy si prilepšíte za štvornásobné vytočenie sedmičky. Nám sa podarilo raz, koľko dáte vy?

Divoký symbol i znásobí výhru

Bonusová ponuka Multi Diamonds 81 nie je na zahodenie, i keď vývojári sa pri nej mohli trochu viac hecnúť. Tu treba poznamenať, že hoci automat obsahuje iba jeden bonusový symbol, na valcoch dokáže urobiť poriadny vietor. Je ním Wild symbol, ktorý plní dve osobité funkcie. Okrem toho, že je žolíkom a supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii, je aj nositeľom multiplikátora výhier. To znamená, že akonáhle je Wild symbol súčasťou akejkoľvek výhernej kombinácie, výhru znásobí. Pri jednom divokom symbole ide o násobiteľ x2, pri dvoch x4 a pri troch dokonca x8.

Hrajte Multi Diamonds 81 v kasíne eTipos.sk

Škoda, že nič iné bonusové sa na online automate Multi Diamonds 81 nenachádza. Možno by postačila len funkcia Gamble, no autori sa rozhodli inak. Ak sa ale rozhodnete zahrať si tento online slot v online slovenskom kasíne eTipos.sk, získať môžete aj niektorý z troch progresívnych Jackpotov. Pokiaľ by sa vám porcia bonusov v tejto Kajot hre málila, siahnite napríklad po ich hracom automate Turbo 27, kde okrem divokého symbolu nájdete aj Scatter symbol a voľné pretočenia.

Multi Diamonds 81 si môžete na skúšku spustiť aj úplne zadarmo, bez akýchkoľvek vkladov či registrácie. Demoverziu nájdete aj v spomínanom online kasíne eTipos.sk. Najskôr sa s ním teda dokonale zoznámte a ak uznáte za vhodné, pustite sa do hrania za reálne peniaze. Veríme, že vám prinesie šťastie a vytúžené výhry.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Kajot Games
Téma hry:
Automat s drahými kameňmi
Online kasíno:
TIPOS
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty