81 Win Spin 

81 Win Spin 

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat 81 Win Spin? 

Online výherný automat 81 Win Spin má 4 valce, 3 riadky a ako už názov napovedá, 81 výherných línií. 

Aká je téma hry 81 Win Spin? 

Ide o klasický automat s retro nádychom a ovocnými symbolmi. 

Aké špeciálne funkcie tu nájdete? 

Na hracom automate 81 Win Spin nájdete Wild symbol a Scatter symbol.

Je možné v hre 81 Win Spin získať freespiny? 

Áno, po zobrazení dvoch, troch alebo štyroch Scatterov získate 3, 6 alebo 10 freespinov.  

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty? 

V niektorých kasínach môžete nájsť na automate 81 Win Spin Royal Jackpot - čo je progresívny jackpot Tech4bet hier. Prípadne v hre môže byť nasadený iný platformový jackpot samotného kasína.

Ako vyhrať na hracom automate 81 Win Spin? 

Náš tip: Skúste to cez freespiny. Každý freespin je vlastne winspin. Čiže každé jedno voľné pretočenie garantuje výhru.

Vyskúšajte si výherný automat 81 Win Spin  zadarmo

TIPOS Jackpot
Úroveň:
Zlatý
105353 €
Úroveň:
Strieborný
23075 €
Úroveň:
Bronzový
120 €
TIPOS TIPOS Jackpot

Hrací automat 81 Win Spin je ladený v retro štýle, čo vôbec nie je na škodu. Veľa z nás sa rado vracia do doby, kedy sme s automatmi len začínali. Tento ovocný automat zostrojený spoločnosťou Tech4bet využíva pestrú paletu farieb, aby vám priniesol skvelú zábavu na počítači, ale predovšetkým na mobile. Fanúšikovia klasických ovocných automatov si aj pri tomto retro kúsku určite prídu na svoje.

81-líniový ovocný slot

Online slot 81 Win Spin vám určite príde povedomý. Grafických šablón majú v Tech4bete asi len zopár, tak asi preto ten pocit. S podobným vizuálom ste na možno stretli v 81 Hot Ways  alebo Fruit Hell. V tomto prípade hráte so 4 valcami a 3 riadkami. A ako už názov prezrádza, vyhrávate na maximálnom počte výherných línií – 81. Na nich výherné kombinácie platia v jednom smere zľava doprava. Keďže ide o klasiku, všetky štyri výherné symboly musia medzi sebou susediť, nemôže ich preťať žiadny iný. V prípade viacerých výherných kombinácií na niekoľkých výherných líniách sa všetky výhry sčítajú.

Automat kde Freespiny = Winspiny

S grafikou či zvukmi sa autori automatu 81 Win Spin príliš nezapodievali, ale za to bonusom venovali dostatok času. Sme radi, keď na klasickom ovocnom slote sú okrem Wild a Scatter symbolov aj voľné pretočenia. V 81 Win Spin freespiny nájdete, ale nie hocijaké. Ale pekne poporiadku. Wild symbol sa správa ako zvyčajne, a teda ako žolík supluje potrebné symboly vo výhernej kombinácii. Dokáže vytvoriť svoju vlastnú kombináciu v hodnote solídneho 150-násobku stávky. Scatter symbol síce výherné kombinácie nevytvára, ale za to aktivuje freespiny. Čím viac Scatter symbolov vytočíte, tým viac voľných pretočení získate. Najviac však 10. V oficiálnom popise hry sme sa dočítali, že každý freespin je garantom výhry. To sme si teda museli samozrejme overiť a náš záver je taký, že zo strany autorov nešlo o žiadny zavádzajúci marketingový ťah. V každom freespine sme naozaj zaznamenali výhru.

Hrajte v kasíne aj cez mobil

V hre nám trochu chýbala funkcia Gamble, s ktorou sa občas radi zabávame. Ale nevadí, pretože 81 Win Spin je určite online automat, ktorý by ste si mali vyskúšať. Obzvlášť poteší hráčov so sklonmi k starej škole a nielen tých. Ponúka fajn možnosti na dosiahnutie atraktívnych výhier. Stačí, ak sa prepracujete medzi freespiny, kde každá otočka pripíše nejakú sumu na vaše hráčske konto. Navštívte slovenské kasíno eTipos, kde si hru veľmi jednoducho vyhľadáte. 81 Win Spin si samozrejme môžete zahrať aj na svojom mobile. Stačí len skontrolovať kvalitu internetového pripojenia.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Tech4Bet
Téma hry:
Klasický výherný automat
Online kasíno:
TIPOS
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty