Klasické výherné automaty

Klasické výherné automaty

Vstupný bonus: 3000 EUR

slovmatic logo

bonus z prvého vkladu až do 3000 eur. prvých 42 pretočení bez rizika (0,5 EUR/pretočenie)

Vstupný bonus: 10000 EUR

eurogold logo

Vstupný bonus až do 10 000€ a 800 free spinov.

Prečítajte si tiež

Zobraziť všetky články

Absolútna klasika medzi výhernými automatmi

Aké sú to klasické výherné automaty? Definícia týchto valcových hier nie je jednoznačná, no mnohí hráči, predovšetkým nováčikovia, vo svojich začiatkoch vyhľadávajú jednoduché a klasické hry. Klasické online automaty by sme preto mohli označiť ako jednoduché valcové hry s grafikou, ktorá nemusí vždy jednoznačne upútať a rovnako by to mali byť hry, ktoré nie sú prepchané nespočetným množstvom inovatívnych špeciálnych funkcií. Táto kategória sa často prekrýva s ovocnými automatmi a s retro hrami.

Takže za nás si klasické hry predstavujeme tak, že na hracej ploche sa hráči budú stretávať prevažne s ovocnými symbolmi, sedmičkami, symbolmi BAR, hviezdami, kockami a podobne. Počet valcov na týchto slotoch býva spravidla 3, 4 alebo aj 5. Čo sa týka špeciálnych funkcií tak aj tie tu spravidla bývajú vcelku jednoduché – Wild, Scatter, prípadne freespiny. Zaradiť hracie automaty do tejto všeobecnej kategórie je prakticky subjektívnou záležitosťou.

Medzi klasické hracie automaty by sme mohli zaradiť napríklad aj taký automat 20 Hot Blast od spoločnosti Amusnet. Ide o veľmi jednoduchý ovocný 5-valcový slot s 3 riadkami a 20 fixnými výhernými líniami. Špeciálne funkcie majú na starosti expandujúci Wild symbol, a respin s multiplikátorom výhier. Ďalšou hrou, ktorú by ste si mali vyskúšať je automat Twin Spin od NetEnt. Na tomto automate s 5 valcami máte možnosť získať výhru až 243 spôsobmi. Hra je charakteristická najmä tým, že pred každým zatočením valcov sa vždy dvojica susediacich valcov zosynchronizuje. Skvelým príkladov klasickej valcovej hry je aj automat Sizzling Hot Deluxe od Novomatic. Na tejto 5-valcovej klasike je možné vyhrať vytvorením výhernej kombinácie na niektorej z 5 fixných výherných línií. Jediným špeciálom tejto hry je Scatter symbol, ktorý keď si vytočíte aspoň trikrát, zabezpečí vám okamžitú zaujímavú výhru. Ani výrobca Synot nezabudol vytvoriť nejaké tie klasické sloty. Jednou z takých hier je automat 81 Vegas Multi Fruits. Hracia plocha pozostáva zo 4 valcov, 3 riadkov a vyhrať je tu možné vďaka 81 výherným líniám. Zo špeciálov tu natrafíte na divoký Wild symbol a multiplikátory výhier. Aj v ponuke kreatívneho výrobcu Red Tiger je možné nájsť tradičné automaty. Jedným z takých príkladov je slot s názvom Five Star. Ide o veľmi jednoduchú 5 valcovú hru s 3 riadkami a 3 výhernými líniami, v ktorej je možné získať re-spiny a atraktívne výhry vďaka Scatter symbolom.

Vyskúšajte si klasické automaty zadarmo

Plynulá hra, jednoduché ovládanie a hra bez obrovského množstva špeciálnych funkcií. Aj o tom sú klasické hracie automaty. Je ich skutočne mnoho a viacero z nich je možné zaradiť aj do iných kategórií, každopádne ak si nejaký z nich vyberiete, neváhajte si ho na skúšku vyskúšať zahrať aj úplne zadarmo.

Hracie automaty